Zavrieť

Porady

Zapálené nosové dutiny

Dobrý.
Možno sa tiež niekto stretol s podobným zdravotným problémom ako ja a bude vedieť poradiť. V decembri som ochorela, ale akosi som chorobu vyležala. No začiatkom januára som opäť pocítila príznaky choroby a to bolesť v nosohltane. Keďže mi to po dvoch týždňoch neprechádzalo navštívila som doktorku, nakoľko moja denná teplota bola 37,5 C. Dala mi antibiotiká, pot týždni ďalšie, po ďalšom týždni ďalšie až ma poslala ku krčnej. Krčná mi predpísala ďalšie antibiotiká, po týždni neprestávajúcich teplôt ma poslala na rotgen, kde ani nie veľmi (ako zhodnotila) zapálené nosné dutiny. Tak mi predpísala ďalšie antibiotiká. . No čuduj sa svete od začiatku januára do polovice februára samé antibiotiká a teplota 37,5 C. Zase ma krčná poslala pre istotu k zubárovi, aby vylúčil zápal od zubov. Samozrejme, že zubár zápal od zubov vylúčil a tak nasledovali ďalšie antibiotiká. No najhoršie na tom je, že dnes je už marec a ja stále mám teplotu 37,5 C a beriem ďalšie antibiotiká a z nosa mi už druhý mesiac vytekajú zelené hlieny. Pritom minulý týždeň som k tomuto zápalu prekonala asi aj chrípku a teploty sa vyšplhaly na 39 C. Takže včera ma krčná zase poslala na rotgen (objednajú Vás o týždeň, čiže človek môže aj umrieť, veď nie som celebrita), našťastie som stretla známu a tak bol zrazu rotgen hotový za počkaním. Krčná ma ale opäť po prezretí rotgenu poslala do nemocnice, ale už na CT. A teraz sa podržte, objednali ma za 9 dní. Dva mesiace mám teplotu v kuse 37,5 C (večer viac), beriem od januára asi desiate antibiotiká, z nosa mi tečú zelené..... To mám asi fakt umrieť. Škoda že nie som prezident! Ale nič, o tom potom.
Ak by mi vedel niekto poradiť ako už konečne ukončiť moje trápenie (nemyslím+) z pretrvávajúcimi teplotami, lebo to sa už nedá vydržať a taktiež nos mám ako červenú paradajku vydretú do krvi, proste hrozné
Poraďte. Ďakujem.
Usporiadat
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

skuste sa vypytat na imunologické vyšetrenie
liek Isoprinosine, alebo Imunor by mohol aj pomôcť
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
02Michaela Pozri príspevok
Dobrý.
Možno sa tiež niekto stretol s podobným zdravotným problémom ako ja a bude vedieť poradiť. V decembri som ochorela, ale akosi som chorobu vyležala. No začiatkom januára som opäť pocítila príznaky choroby a to bolesť v nosohltane. Keďže mi to po dvoch týždňoch neprechádzalo navštívila som doktorku, nakoľko moja denná teplota bola 37,5 C. Dala mi antibiotiká, pot týždni ďalšie, po ďalšom týždni ďalšie až ma poslala ku krčnej. Krčná mi predpísala ďalšie antibiotiká, po týždni neprestávajúcich teplôt ma poslala na rotgen, kde ani nie veľmi (ako zhodnotila) zapálené nosné dutiny. Tak mi predpísala ďalšie antibiotiká. . No čuduj sa svete od začiatku januára do polovice februára samé antibiotiká a teplota 37,5 C. Zase ma krčná poslala pre istotu k zubárovi, aby vylúčil zápal od zubov. Samozrejme, že zubár zápal od zubov vylúčil a tak nasledovali ďalšie antibiotiká. No najhoršie na tom je, že dnes je už marec a ja stále mám teplotu 37,5 C a beriem ďalšie antibiotiká a z nosa mi už druhý mesiac vytekajú zelené hlieny. Pritom minulý týždeň som k tomuto zápalu prekonala asi aj chrípku a teploty sa vyšplhaly na 39 C. Takže včera ma krčná zase poslala na rotgen (objednajú Vás o týždeň, čiže človek môže aj umrieť, veď nie som celebrita), našťastie som stretla známu a tak bol zrazu rotgen hotový za počkaním. Krčná ma ale opäť po prezretí rotgenu poslala do nemocnice, ale už na CT. A teraz sa podržte, objednali ma za 9 dní. Dva mesiace mám teplotu v kuse 37,5 C (večer viac), beriem od januára asi desiate antibiotiká, z nosa mi tečú zelené..... To mám asi fakt umrieť. Škoda že nie som prezident! Ale nič, o tom potom.
Ak by mi vedel niekto poradiť ako už konečne ukončiť moje trápenie (nemyslím+) z pretrvávajúcimi teplotami, lebo to sa už nedá vydržať a taktiež nos mám ako červenú paradajku vydretú do krvi, proste hrozné
Poraďte. Ďakujem.
Takže skús liečbu s cesnakom, priprav si do malej fľaštičky pretlačený cesnak zmiešaný s citrónovou šťavou, užívaj každé ráno ( 1 kávová lyžička a zapiť čajom alebo vodou, pokiaľ ho teda znášaš), môžeš v priebehu dňa aj 3x.
Na noc, by som Ti odporučila coldrex - sirup (ten uvoľňuje dýchanie a znižuje teplotu)
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja odporúčam zájsť za lekárom...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Maykaa Pozri príspevok
takže nieje to velmi bolestive? lebo čo som počula každi hovor že je to neprijemne a bolestive,,ale tiež chcem isť na to prepichovanie nech je to hocijake už mam dosť toho,stale zapchatý nos.,diky
Píšem z vlastnej skúsenosti, nebolelo, len to bolo nepríjemné, lepšie je ich prepichnuť, ako potom dostať nejaký nádor.
0 0
Maykaa Maykaa

Maykaa je offline (nepripojený) Maykaa

Tweety Pozri príspevok
Píšem z vlastnej skúsenosti, nebolelo, len to bolo nepríjemné, lepšie je ich prepichnuť, ako potom dostať nejaký nádor.
veď jasne ,,dakujem pekne za povzbudenie heh,som sa rozhodla že idem prepichnuť ich aj ja ale až na tyžden lebo teraz mam ešte hrdlo zapalene tak sa doliečim a pojdem si dať nech už mam konečne pokoj.
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
....je to zvláštne, že Ti nikto z lekárov nehovoril o zápale prínosných dutín a že Ťa nenútili ísť na prebíjanie chrupaviek. Ja Ti poradím, skús to: zožeň si borovicové výhonky /práve teraz sú/ daj do hrnca do vriacej vody za hrsť týchto výhonkov a povar 10 min., do toho daj mätu a potom až to nebude vrieť pridaj 1 polievkovú lyžicu sódy. Na záver daj tam za hrsť soli, najlepšie morskej. Daj hrniec na stoličku prikrí sa dekou a naparuj . Treba to robiť 3x až 5x za deň. Po každej kúre sadni k soluxu a nahrievaj suchým teplom. Uvidíš, že po 2-3 dňoch sa Ti uľaví potom začneš fúkať z nosa hnis ktorý sa uvolní z prínosných dutín a odíde aj horúčka. Prajem skoré uzdravenie.
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Mne môj krčiar poradil nasledovné: do dlaní nabrať vlažnú vodu a nosom vdýchnuť toľko ako znesieš a dutiny sa prečistia, na noc na kadý rádiator postaviť mištičku s vodou a morskou soľou a cez deň na naparovať nad vodou do ktorej dáš variť 3 malé zemiaky a 2-3 lyžičky morskej soli, naparenú tvár prikryť nahriatym uterákom a aspoň pol hodinu nechať vychladnúť.
0 0
franmari franmari

franmari je offline (nepripojený) franmari

Vcera som bol prvy krat prepichovat nosne dutiny. Absolutne bezbolestne. Len psychika trpi. Najprv to umrtvia a potom pocujes chrupnutie a ide to von. Keby som to bol vedel skor, kazdy jeden zapal si dam takto liecit. Ale prijemne to nieje ked sa ti niekto sprta v nose s ihlicami. Horsie to bolo dnes, ked prepichli a nic von neslo... Odporucal mi zakrok ktory sa robi v clkovej anesteze a potom by mal byt pokoj. tak sa este rozhodnem kym doberiem ATB... nebojte sa punkcie... ak mate velky tlak v dutine a bolia vas zuby cely rad, urcite je to najrychlejsie a najlepsie riesenie ako tu bolest odstranit... M.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať