Zavrieť

Porady

odhlásenie z trvalého pobytu pred rozvodom

Pekny den,
s manželom sme v rozvodovom konani uz vyse roka, byvali sme v byte, ktory som ja nadobudla pred uzavretim manzelstva. Manzel sa pred istym casom odstahoval, ale trvaly pobyt aj nejake veci si nechal v mojom byte a teraz tam chodi, ked ja nie som doma a neviem co tam robi. Vraj kym su tam skrine, ktore sme nadobudli pocas manzelstva, ma tam svoj majetok a ja mu nemozem branit sa k nim dostat. Je to pravda? Mozem vymenit zamku na dverach, ked on je este stale moj manzel, ma tam svoje veci aj trvaly pobyt? kedy mozem poziadat o zrusenie jeho trvaleho pobytu v mojom byte? dakujem pekne za rady...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    pokial je tvojim manzelom, nemozes mu zrusit trvaly pobyt

    pri tej vymene zamku je to uz diskutabilne, ak nie je majitel bytu aj on, asi by nepochodil ani s policiou ....
    /uz som to tu na porade citala/

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    ivka70 Pozri príspevok
    /uz som to tu na porade citala/
    presne o to mi išlo v mojom príspevku, je to na porade rozoberanié už viackrát a dokonca nebolo to ani tak dávno, čiže najprv hľadám a keď sa mi nepodarí nájsť založím novú tému.

    odhlásenie z trvalého pobytu pred rozvodom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.