Zavrieť

Porady

rekonstrukcia kupelne

Dobry den vsetkym

Mam problem so zivnostnikom, ktory u nas robil rekonstrukciu kupelne.Preslo 10 mesiacov a mame uz druhy krat chybne tesnenie, ktore sa asi uz ani neda nazvat tesnenim.Prvy krat bol tiez problem s tesnenim, ale nie na tom istom mieste.Vtedy dotycny majster prisiel a behom zhruba 5-10 minut skoncil celu opravu.Dalsia vec je ze napriek opakovanemu naliehaniu nam stale nedal zarucny list od noveho sprchoveho kuta, umyvadla a dalsich veci, ako aj na pracu, ktoru vykonal.Tiez sme stale nedostali ziadnu fakturu, blok, alebo akykolvek iny doklad o zaplateny nim pozadovanej sumy.

Vedel by mi niekto poradit, ako postupovat v takomto pripade?

On si totiz zjavne robi co chce a po vyplateny kasle na zakaznika.

Nechcem aby s nim este niekto dalsi mal taketo problemy, preto sa chcem obratit na urady, aby mu ak sa da odobrali zivnost.

Ale neviem ako sa riesia taketo veci!

Poradte prosim!

Vopred vam velmi pekne dakujem!
Usporiadat
sqip18 sqip18

sqip18 je offline (nepripojený) sqip18

Na tychto "majstrov" z Vozokian si dajte pozor. Firma Farkas a spol. Su to obycajni fuseri co vam len naslubuju hory doly ale vysledok bude zalostny a predrazeny! Su na nich same staznosti
0 0
ddr ddr

ddr je offline (nepripojený) ddr

No tento problémma obzvlášť zaujíma nebudem tu písať postupy ako na to vymocť to čo chce dotyčný(ná) ale chcel by som poukázať na to ako tomu predísť už ma nebaví čítať príspevky typu živnostník sv..na atd..ja som tiež živnostník takže vina by som povedal je 50na50 zákazník chce ušetriť tak sa dohodne so živnostníkom na tkzv. cashovke nastava problem zaruky a inych okolnosti... je treba si premyslieť koho si beriem a za koľko mi dielo vykona nedoporučujem brať "lacných"majstrov "lacnu"firmu tak potom aj vyzera odvedena práca všade na svete sa za služby platí!ja postupujem asi takto: klient ma predstavu čo chce vykonať trebars na kupelni prekonzultujem,navrhnem materialy postupy zakaznik si vyberie ide kúpi a je to! zaručne listy atd ma v ruke! automaticky po dohode ma moje ičo dičo platbu beriem za vykonanu prácu tyždenne vopred dohodnuta suma sa nemeni ale robím to tak preto lebo mam skusenosti kde aj zakaznik bol sv..na nechal si spravit jadro a potom že maš zmluvu? nemáš ahoj...vymahat som mohol tak dieru z koláča na lamparni. zaruku davam min2 roky na vykonane dielo aj pri cashovke mne je jedno aky sposob platby pracujem tak aby som mal reklamu pozitívnu nie negatívnu na to že to robím kratko tj:2 roky (ako živnostnik prax je dlhšia)si neg reklamu ani dovolit nemožem stačí že ju robia páni"lacný majstri" preto Vás prosím nehadžte živnostníkov do jedneho vreca dakujem)uvedomte si že aj v stavebných firmách robia živnostníci a robia to za peniaze za ktore by ste neboli ochotny ani vstať z postele nie to ešte pracovať
0 0
martina408 martina408

martina408 je offline (nepripojený) martina408

ako si mohol dať peniaze z ruky bez toho, aby si dostal potvrdenku. Slováci sú asi nepoučiteľní
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať