Zavrieť

Porady

problem s požičkou

mám otazku manžel zobral na seba pozičku pre uplne cudziu osobu ta vzala peniaze a pozicku musi splacat on na to všetko prišiel o pracu a pozižku nieje z čoho platit neviem čo mam robit sme majitelia bytu možme o ten byt prist pomohlo by mi keby som sa rozviedla a byt by sme predali rozdelili by sme si peniaze a uz by som s nim nic nechcela mat ani s jeho pozickami ako to urobit dakujem za radu
Usporiadat
janka.janka janka.janka

janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Janulka, ja ťa chápem, viem,čo chceš povedať, ale napríklad vieš koľko žien je nešťastných, že manželia porobili dlhy,poprehrávali peniaze na automatoch, nabrali všelijakých kešoviek a providentov a museli to splácať spolu???
Ja ti fandím, biješ sa za správnu vec, ale prax je bohužiaľ opačná a neboj sa, banky to majú dobre premyslené, majú dobre zákony naštudovane a ak by bolo toto pre nich riziko, tak by to nepožičali bez druhého manžela...
Stanko, ved ja Ta tiez chapem, len potom otazka znie, naco mame zakony, ked teoreticky plati jedna vec, ale prakticky vlastne ani nie.. tazko sa s tym mozem stotoznit..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

janka.janka Pozri príspevok
Stanko, ved ja Ta tiez chapem, len potom otazka znie, naco mame zakony, ked teoreticky plati jedna vec, ale prakticky vlastne ani nie.. tazko sa s tym mozem stotoznit..
Zákony??? Tu neplatia žiadne- všetci si robia, čo chcu- stavajú sa stavby bez stavebných povolení, kupujú sa poslanci, kradne sa všade- takže zákony na Slovensku sú fakt zbytočné...
Proste, Svk je jeden veľký bordel.
0 0
janka.janka janka.janka

janka.janka je offline (nepripojený) janka.janka

wolficek,
zatial sme Ti velmi nepomohli, dufam, ze sem pride niekto s konstruktivnym navrhom.. moje znalosti su v tejto oblasti skor teoreticke, lenze ty urcite potrebujes pravnika, ktory Ti bude vediet povedat, ake su Tvoje moznosti. Este raz drzim palce, stoji za to 'pobit sa' za spravodlivost.
0 0
wolficek wolficek

wolficek je offline (nepripojený) wolficek

Mockrat diakujem za vače názory k právnikovi určite pojdiem naozaj vdaka
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Daj vediet, ako to dopadlo. Celkom by ma to zaujimalo, ako ste sa nakoniec rozhodli tuto situaciu vyriesit.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať