Zavrieť

Porady

auto a BSM

Ahoj

chcem poprosit o radu...s manzelom sme rozvedenia chcela by som vediet ci je auto ktore sme nadobudli pocas manzelstva predmetom BSM...zobrali sme si na auto uver,v ktorom je manzel dlznik a ja spoludlznik...uver platil aj plati len manzel aj vsetky vydavky spojene s autom...auto je napisane na manzela...moze ho po rozvode prepisat na inu osobu alebo predat aby nebolo predmetom majetk.vysporiadania?ako to funguje v takomto pripade???dakujem za rady,velmi ich potrebujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

    ??? ludmila12
    Je predmetom BSM a môžete dať na polícii kde je prihlásené naň plombu pokiaľ sa majetkovo nevysporiadate. Skúste sa informovať na polícii.
    ludmila12 Pozri príspevok
    Je predmetom BSM a môžete dať na polícii kde je prihlásené naň plombu pokiaľ sa majetkovo nevysporiadate. Skúste sa informovať na polícii.
    dakujem....ale ak ho exmanzel prepisal uz na inu osobu...co v takomto pripade?je takto predmetom BSM?

    ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

    ??? ludmila12
    Ak podávate vy BSM zahrnula by som auto do návrhu o vysporiadanie, pretože ste ho nadobudli počas manželstva. Ak podáva manžel BSM trvať na tom aby bolo aj auto zahrnuté do delenia BSM. / už priamo na súde /
    ludmila12 Pozri príspevok
    Ak podávate vy BSM zahrnula by som auto do návrhu o vysporiadanie, pretože ste ho nadobudli počas manželstva. Ak podáva manžel BSM trvať na tom aby bolo aj auto zahrnuté do delenia BSM. / už priamo na súde /
    dakujem...to urcite aj urobim...ale co v takom pripade,ak to auto predal?...neviem ci ho prepisal na inu osobu alebo predal...len mi nieco take naznacil....

    ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

    ??? ludmila12
    Aj tak to treba na súde písomne napadnúť aby bolo auto zahrnuté do BSM a na rozvod nie je treba ale na BSM ak máte majetku viac by som si zobrala advokáta bez neho je to dosť problém zvládať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.