Zavrieť

Porady

Nemoznost ziskat uver

jopo jopo

jopo je offline (nepripojený) jopo

Podnikam 15 rokov, teraz potrebujem uver na odkupenie budovy v ktorej podnikam. Obehal som 4 banky, ani jedna mi uver neda , vraj mam rocny prijem len 34.300 EUR /1.029.000 Sk. Co je vraj malo. Mesacne platim najom 330 eur za tu budovu, Argument ze vlastne cely terajsi najom moze ist na splatku najmu ich nezaujima. Keby som im daval mesacne tych 330Eur tak to maju zaplatene za 7 rokov aj z urokom. Smiesnych 20.000 Eur potrebujem a vsetci sa obracaju chrbtom. Vraj maly prijem.
A ze vraj podpora podnikania.
Usporiadat
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
V tvojom pripade by som sa obratil na Slovensku zarucnu a rozvojovu banku. Ak vidia dobry business plan, tak minule prijmy nie cu az tak extremne dolezite.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Laco-monter Pozri príspevok
Práve v tom je povab a krása podnikania .

Povab a krása podnikania je v tom,že podnikateľ má obrat viac ako 33 000 €

a je v strate .

BOMBA KŠEFT !
0 0
P07 P07

P07 je offline (nepripojený) P07

jopo Pozri príspevok
Podnikam 15 rokov, teraz potrebujem uver na odkupenie budovy v ktorej podnikam. Obehal som 4 banky, ani jedna mi uver neda , vraj mam rocny prijem len 34.300 EUR /1.029.000 Sk. Co je vraj malo. Mesacne platim najom 330 eur za tu budovu, Argument ze vlastne cely terajsi najom moze ist na splatku najmu ich nezaujima. Keby som im daval mesacne tych 330Eur tak to maju zaplatene za 7 rokov aj z urokom. Smiesnych 20.000 Eur potrebujem a vsetci sa obracaju chrbtom. Vraj maly prijem.
A ze vraj podpora podnikania.
Riešil som podobný problém a úplne ťa chápem. Ja som potreboval 180.000 Eur a do záruky som dával nehnuteľnosť ktorej cena bola 300.000 Eur. Samozrejme, že splátku by som uhradil v pohode z nájmu a z prenájmu druhej polovice priestorov by som mal aj na mimoriadne splátky. Verdikt znel že potrebujem ročný obrat najmenej 500.000 Eur aby sa so mnou začali vôbec baviť. Povedal som na to len toľko že ak budem mať pol miliónový obrat tak nebudem žiadať o pôžičku na 180 litrov.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

lea8910 Pozri príspevok
Chcela by som tiež zareagovať,pretože pri skóringu úveru sa nepočítajú do úvahy súkromné výdavky,kde by som zaradila splátku nájomného.Ale splátky iných úverov... atď myslím si, že bol problém v niečom inom prečo neprešiel tento úver.Pokiaľ máte záujem možme spoločne nájsť riešenie,kontaktujte ma prosím na meil

Tiež si myslím, že je top možné....
0 0
sae sae

sae je offline (nepripojený) sae

Ja som daval do zalohy budovu za cca 166 000 € (5 000 000 Sk) a chcel som len 6 600 € (200 000 Sk) t. j. 4% a nedostal som z dôvodu, že tá budova nie je obytná a že nemám ročný zisk. Tak som sa opýtal, aký by som to bol gazda, ak by som radšej zaplatil vysokú daň a peniaze by som nevyužil na nové auto, počítač, nábytok ...
A to podnikám už 17 rokov...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať