Zavrieť

Porady

nacuvaci pristroj

nahodou nemate niekto skusenost, aky je postup, ked chcem ziskat 2. nacuvaci pristroj zo socialneho poistenia? mala by to byt nejaka novinka, len to neviem nikde najst DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    neviem.ako je offline (nepripojený) neviem.ako

    neviem.ako
    Viem len, ze po niekolkych rokoch mas narok na novy - myslim, ze to doteraz bolo po piatich.

    klarissa je offline (nepripojený) klarissa

    klarissa
    Zisti si to vo svojom regióne na úrade práce soc. vecí a rodiny. ja som také
    niečo tak isto počula. Je to od 1.1.2009 novinka.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Mame jednu znamu, ktora tiez chcela nacuvaci pristroj, isla k usnemu lekarovi s touto poziadavkou. Lekar povedal: Ja som lekar a nie masinista, pani. Vysetril, dal lieky a pani pocuje aj bez pristroja. Myslim, ze treba najst zodpovedneho lekara, ktory poradi, ci naozaj treba novy pristroj alebo pomoze skor liecenie.

    ignis1 je offline (nepripojený) ignis1

    ignis1
    V zdravotnej poisťovni je nárok na 1 načúvací strojček. Ale toto je novinka viď zákon č. 447/2008 § 24 ods. 3. Osobne by mňa to tiež zaujímalo.

    klarissa je offline (nepripojený) klarissa

    klarissa
    A p. DurisovaD prosím kontakt na toho dobrého lekára, čo by mohol pomôcť aj nám ostatným. Ďakujem, je to asi trúfalé..............

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.