Zavrieť

Porady

charita

Ahojte, neviem, či tu môžem predostrieť takéto niečo, ak nie, zmažte ma.

Listovaním po internete opakovane nachádzam žiadosti mamičiek o darovanie oblečenia ich detičkám a zozbierala som si už takú malú databázu. Ja už som rozposlala a sprostredkovala, čo sa dalo, ale ďalšie a ďalšie inzeráty ma nenechávajú chladnou a nedokážem ich prehliadať, preto ak ste ochotní poslať balíček na vlastné trovy, napíšte mi SS, rovnako ak aj poznáte nejaké rodiny, ktoré takúto pomoc potrebujú.
Môj zámer je takýto - budem si rozširovať databázu o mamičky a rodiny, ktoré pomoc potrebujú a k nim dopĺňať ľudí, ktorí im môžu pomôcť. Následne im oznámim adresu, kde môžu svoju pomoc realizovať. Všetko samozrejme bude na základe dôvery v nezneužívanie.
Detičky sú od 0-15 rokov (zatiaľ), príp. oblečko pre ich mamičky.
Usporiadat
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

posúvam
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

na darovanie je dobrá aj stránka www.darujem.sk, ale treba sa pripraviť na viacero prichádzajúcich meilov a včas oznámiť, že to čo tam ponúkate je už darované.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

posúvam a týmto by som chcela pripomenúť, aby ste nevyhadzovali oblečenie, ktoré po lete pretriedite v skriniach,príp. iné veci ako napr. ja som našla rýchlovarnú kanvicu. ja ju už nevyužijem, niekomu iste pomôže
ďakujem za prečítanie
0 0
sue500 sue500

sue500 je offline (nepripojený) sue500

kedze nesplnam kriteria na sukromnu spravu, rada by som sa spytala, ze co s vrecom cisteho damskeho oblecenie a topanok velkost cca 36.mas nejaky typ?
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Nechcem, aby to znelo morbidne, ale je to riesim nasledovne: polozim vedla kontajnera... nikdy to tam dlho neostalo.

Skus prip. stranku www.podajdalej.sk.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

sue500 Pozri príspevok
kedze nesplnam kriteria na sukromnu spravu, rada by som sa spytala, ze co s vrecom cisteho damskeho oblecenie a topanok velkost cca 36.mas nejaky typ?
sue500, neviem síce kde bývaš, ale v malej obci sa ľudia poznajú a tam by som vždy vedela, komu by som obnoseným šatstvom pomohla a na druhej strane, vo veľkom meste sa bezdomovci zdržiavajú zväčša na určitých miestach...Čo tak nejakej ženičke, ktorej by to naozaj pomohlo to rovno zaniesť a deň predtým sa s ňou napríklad dohodnúť?
Ja naše dospelácke a veci po deťoch dávam v našej obci jednej rodine pravidelne a mám z toho dobrý pocit, že som pomohla ľuďom v núdzi.
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

pridávam stránku www.zelajsi.sk, organizácia overená, skutočne to robia ľudia oddaní tejto myšlienke
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Iriska, ak sa v Tvojej databaze nachadza aj slabsia rodinka z KE a jej okolia, rada odnesiem veci osobne. Dcerka nahle vyhupla z oblecenia, ma 12 rokov, tak mozno by sme pomohli aspon jednej paradnici .
Daj info cez ss.
0 0
malibo malibo

malibo je offline (nepripojený) malibo

dobra dusa
0 0
accad accad

accad je offline (nepripojený) accad

Jarné upratovanie v skrini

Chystáte sa privítať jar s dokonale upratanou skriňou? Preberte si oblečenie, ktoré sa vám v posledných rokoch nahromadilo, a ak neviete, kam s odloženým šatstvom, odneste ho v týždni od 12. do 18. apríla na označené miesto pred obchodným domom IKEA.

Poslúži sociálne slabším občanom a ľuďom v núdzi.
Pomáhajte s nami!
Upracete si, a ešte pomôžete ostatným!

Textil vkladajte do kontajnera v igelitových taškách alebo vreciach.
0 0
domca0069 domca0069

domca0069 je offline (nepripojený) domca0069

ahojte ja mám doma 3ročného synatora- vecičky som už ale posunula lebo sa mi narodil braček, tak všetko putovalo tam, ale ked budem mať niečo čo už nepotrebuju alebo ja nebudem potrebovať tak rada posuniem.
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

Iriska,aj ja by som rada pomohla. Mam doma zatial dva mechy satstva,samozrejme este nositelneho.Su to veci pre chlapcov, od 0- 2 r. (zatial).Tak ak poznas niekoho z okolia KE alebo PO, rada pomozem.
0 0
DominiBoba DominiBoba

DominiBoba je offline (nepripojený) DominiBoba

Zdravím , už nejaký čas sledujem na nete inzeráty o dar. oblečenia atď... Lenže nenašla som nič pre dospelých ľudí resp. mužov. Mám totiž nejaké košele, svetre, šuštiaky... vedel by niekto o niečom prosím?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať