Zavrieť

Porady

Vykazy do soc.poist vyplnane elektronicky

Ja sa chcem opytat ci Vam ostatnym ide normalne vyplnanie vykazov v Acrobate do soc. poistovne cez ponuku stranky www.socpoist.sk- lebo mne sa to neda poriadne vyplnit. Mam asi zle zvoleny font, lebo mi to pise haky baky a neviem si to zmenit. Neviete mi v tomto niekto poradit? Nejde o elektronicke podavanie ale len o vyplnenie vytlacenie a podanie klasicky. Dakujem vsetkym za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Neviem, ci dobre poradím, ale možno to môže robiť aj verzia Acrobat Reader. V prípade daňových priznaní, kým som si nestiahla správnu verziu, nemohla som vytlačiť vyplnené DP, lebo sa mi v ňom objavovali tiež rôzne háky-báky?!

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Mne to síce nepísalo háky báky, ale po presunutí do ďalšieho riadku mi to tam nezostalo. Po nainštalovaní Acrobat Reader verza 6.0 mi to ide.

    danasv je offline (nepripojený) danasv

    danasv
    Dakujem pekne- zistila som kde je pes zakopany- mala som sice zodpovedajucu verziu ale Acrobat6 som mala anglicku a preto mi to pisalo haky baky. Teraz som si nainstalovala cesku verziu a je to O.K.

    Vykazy do soc.poist vyplnane elektronicky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.