Zavrieť

Porady

Prve pismenka + prosba

Ahojte, volam sa Marek, mam 22 rokov, zatial vyuzivam co sa len da v spojeni s VS. I ked tych skusenosti z praxe nie je az tak vela, moja oblast vedomosti je ekonomika a manazment, takze ak budem vediet poradim .
Zaroven by som vas chcel poprosit, ci by ste mi vedeli pomoct. Potreboval by som vzor kupnej zmluvy na hnutelny majetok, a to vzor zmluvy na nakup drobneho hnutelneho majetku na podnikatelske ucely od fyzickych osob. Presne tuto zmluvu som nasiel v dokumentoch tu na PORADE od autora: andrej_rv. Nemate niekto tuto zmluvu? Pretoze uz nejde stiahnut . Surne by so ju potreboval, a kedze som novacik, sukromne spravy, aby som napisal uzivatelovi andrej_rv mi zatial nefunguju. Dakujem vam za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Vítaj medzi nami, veríme, že aj Tvoje rady niekomu pomôžu. Ja skúsim sa nakontaktovať na andreja rv, aby ti pomohol.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Tak som tu zas. Poslala som moju SS-ku a po odoslaní sa mi ukázalo nasledovné:
    andrej_rv blokuje prijímanie súkromných správ, alebo nemá dostatočné práva, preto nemôžete zaslať súkromnú správu.
    Napíš viac podrobnosti kde si tú zmlúvu našiel, v akej téme, číslo príspevku, prípadne číslo strany a či bola daná ako príloha.

    Prve pismenka + prosba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.