Zavrieť

Porady

Hlásenie - časť V. daňový bonus

V časti V. daňový bonus - zamestnanec má 1 dieťa (je to tam správne uvedené) ale "celková suma daňového bonusu" je jeho dvojnásobok, teda 13644,--Sk. Neviem to odtiaľ odstrániť. Mám len 1 zamestnanca s daňovým bonusom. Ako to POHODA robí u Vás, máte to správne? Nechcem tam volať, keď by som to mohla nejako sama odstrániť. A všade inde je daňový bonus správne uvedený. Aj v ročnom zúčtovaní dane.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

    bv_alexandra
    treba pozrieť v personalistike či je všetko ok nastavené pre výpočet. Mne to urobilo ok.

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Všetko mám nastavené dobre, je správne ročné zúčtovanie aj IV. časť Hlásenia (Daňový bonus). Tak ozaj neviem, kde ešte môžem hľadať chybu.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    bea má pravdu !!! je to asi novou verziou 9103h (25.03.2008) . ja som robila hlásenie ešte v starej verzii a tam to bolo OK. V novej to počíta x2. smutné
    Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Hurrrááá! Vo verzii z 28.3.2009 to opravili :-) Ešte to stihnem správne podať na DÚ.
    Dúfam však, že tam zase nebudú iné chyby, ktoré doteraz neboli ....

    Hlásenie - časť V. daňový bonus

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.