Zavrieť

Porady

Amway

Čo hovoríte na firmu Amway:Podelte sa ak máte nejake skusenosti dobré, či zlé.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

mimka64 Pozri príspevok
Áno super máš svoj názor a ja ho beriem na prvý pohľad, keď nevieš nič bližšie o používaní je 4l tekutý prací prášok za skoro 70E drahý, ale keby si niečo vedel o zn. AMWAY bližšie tak by ti bolo jasné, že to nie je vôbec drahé...základom je porozprávať sa s niekým, kto sa tomu rozumie a nie len pozrieť si stránku, aj AVON má svoju stránku a nepredáva sa cez ňu, ale ľudia ho kupujú už roky rokúce...
A tie hrnce, áno fajn stoja 1500E ale aj ZEPTER stojí porovnateľne rovnako a možno ešte viac a ľudia si ho kupovali ešte v ére keď AMWAY na Slovensku bol len v plienkach, aj my sme si ho kúpili a s tým, že hrnce za 50 000 ešte doma ani nemáme lebo zmluva sa najprv záhadne stratila a zrazu záhadne objavila a keďže sme nechceli prísť o 30000 kt. sme už zaplatili, rozhodli sme sa že to doplatíme, tak o 2 roky sa "tesime" na "perfektne" hrnce...takže toto je podla teba lepsie??? Keď si chceš kúpiť TEFAL dobre aj od nich panvice mám a vydržali mi asi rok a pol, neviem či je rozumné vyrábať niečo na čo musíš dávať pozor ako na malé decko aby si to neoškrel, lebo keď to zaškrabneš začne sa ti z toho uvoľňovať toľko škodlivín, že môžeš rovno z cesty jesť...Ďakujem neprosím!
A čo sa týka MLM, áno je to sieťovanie, ale aj pri obyčajnej práci vždy nad tebou niekto zbohatne či nie??? Ja som ešte nevidela takú firmu čo by ľudom davala pracu len pre ich pekne oci a s tým, že: "Zarobte si čo najviac my z tohto biznisu nechceme mať nič" to by bolo v dnešnom kapitalizme úplne ale úplne smiešne...
Aj tak si myslím, že je lepšie predávať AMWAY v MLM systéme ako sedieť doma na zadku a nadávať na všetkých a všetko, treba občas aj niečo vyskúšať a keď to nepôjde tak fajn, však život ide ďalej...
Davnejsie som tiez kupovala Amway vyrobky,hlavne drogeriu-cistiace prostriedky.
Ale dnes je na trhu tak bohaty vyber za ovela nizsie ceny, ze sa A. ani neoplati. Rovnaky ucel mi splnia aj bezne dostupne veci.
Nemusim otravovat dealera, nemusim vycakavat,kedy tovar pride atd.

A co sa tyka hrncov a podobnych veci, tak uprednostnujem kupu,ked si mozem vyrobok pozriet na vlastne oci v obchode,nie obrazok v katalogu...

Tot,moj nazor
3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Jozef Húska
učtovníčka
Nevymreli, ale nechodia po domoch s taškami a v drogériách medzi smradľavými
regálmi, ale tí čo oceňujú kvalitu a záleží im na zdraví najbližších si ich nájdu, alebo
si objednajú sami priamo cez internet a distribútor im to zabezpečí. Takže všetko
sa modernizuje a Amway tiež pracuje novými metódami.
Práve že ešte podrástli už je nás vyše 3 600 000. Neviem ktorá firma má toľko zamestnancov?
akých zamestnancov? ty si ich zamestnanec??? nie, ty si obchodný partner - mal by si mať živnosť a ak predávaš v hotovosti tak aj ERP

no keď je vás toľko obchodníkov, aká musí byť reálna hodnota produktu ak sa pyramídovo nabaľujete províziami?
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

mimka64 Pozri príspevok
4l tekutý prací prášok za skoro 70E drahý, ale keby si niečo vedel o zn. AMWAY bližšie tak by ti bolo jasné, že to nie je vôbec drahé...základom je porozprávaťr
mimka64 Pozri príspevok
Ja som si to spočitala a rocne ma to vyjde rovnako ako keby som si kupovala drogeriu bezne v obchode a mozno este aj lacnejsie...
70€ za pracie prasky dam asi za 2 roky.
/ mozno viac peries, takze tazko porovnavat/

Mne sa zda ekonomickejsie si kupit vzdy cerstvy prasok za napr. 10€ 2-3 x do roka, ako dat na jeden krat 70 € ,len preto, ze je z Anway.
/ nekupujem ziadne najlacnejsie, bezmenne.../

Cistiaci pripravok na truby /aj na krb.sklo/,ktory som mala z A. oblubeny, stal okolo 7-8 €. Nahradila som ho oranzovym cist.prostriedkom z Lidlu za 1,30€. Ucinok rovnaky...

A mohla by som pokracovat...preto som pisala, ze dnes je ozaj na trhu vela vyrobkov,ktore su rovnako ucinne. Ak si niekto nepotrpi, ze ma znacku Anway, tak mu je jedno, cim vycisti

Ale,ako pises,kazdy mame svoj nazor
2 0
blavaciko blavaciko

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

Lacike, Lacike...
mam 23 rokov, relativne uspesne rozbehnuty vlastny biznis mimo MLM...
s amwayom som prisiel do styku po prvy krat ked som mal mozno 10 rokov a nikdy ma nikto nenahovori na ich vyrobky... preco? cena...

len zo zaujimavosti som si na stranke www.amway.sk naklikal nejaky tovar, ktory tak bezne doma vyuzivam...
cena za tovar: 87,11 €

na www.itesco.sk/potravinydomov cena za tovar: 26,01 € (zubne pasty som dal dve, aby mali 150g)

Najvacsi sok je pre mna praci prasok amway za 31,71€! ma 3kg, zrejme je ale silny koncentrat, lebo vydrzi podla obalu 48 prani!!! 48!

6kg bonux za necelych 9 eur ma na obale prani 60... (doma periem velmi, velmi casto a naozaj mi to tak cca vydrzi)

Kde je ta uspora?

Tvrdis, ze vsetky amway tovary su vysoko koncentrovane a preto stoja vela penazi... takze ak by sme "silu" prostriedku na riad z tesca dali ako 100% (1,69€) a silu amway dame ako 300% (8,99€) kde je uspora? 1,69*3 = 5,07... tzn, amway drahsi o cca 4 eura...

o 30m dentalnej niti je skoda sa vobec bavit, ked v amwayi za nu chcete 4,84 €, v tescu za 50m dam cca 1€

Jedine snad asi ta zubna pasta je v relativne rozumnej cene...

Aj ak by naaaaaaaaaaahodou mal amway v ponuke prostriedok, ktory sice stoji 6x viac ako "bezny", ale miesto mesiaca mi vydrzi 6 mesiacov, naskyta sa otazka, preco mam dat tolko penazi naraz? ved radsej kazdy mesiac (6) zaplatim euro, ako naraz 6. (samozrejme, ak by som kupoval cely arzenal z amwayu, tak uz to neni 6 eur, ale napriklad 120)
2 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

10 rokov kupujeme LOC a 10 rokov pocuvam od svojho muza, ze videl ako niekto vycistil LOC-kom olejovu skvrnu na vetrovke, 10 rokov dufam, ze vzdy ked najdem novy flak na satach, ze to vyperie a stale nic, ale stale ho vzdy kupi. tiez neda dopustit na tie gulicky - namiesto antiperspirantov klasickych, mne to nevyhovuje. kazdy sme iny. moja mama za dala nahovorit jednou panou s ktoru sa stretla, kedze je to dobra dusa, bolo jej hlupe nic si neobjedna, tak si si objednala nejaku kozmetiku. na moj vkus zbytocne drahu, ale su aj drahsie. problem v kozmetickyh produktoch je taky, ze clovek nevie ako by vyzeral, keby ich nepouzival, no a zeny su take dufatelky--- ze pouzivaju, ved co keby nahodou prestali...ja pouzivam oleje lisovane za studena, moja sestra dior, sisley a podobne. ja tolko penazi nedam, ale hoci sme rovnako stare, vyzeram o 7-8 rokov mladsie.inac vnutornu pohodu nenahradi ziadny drahy krem
su vyrobky rozne, od roznych vyrobcov, za rozne ceny. tak isto su rozni ludia, ktori si kupuju to, co im vyhovuje. niekomu amway, niekto kupuje v tescu. ja mam rada take tie babske recepty.... len tak mimochodom... na tmave skary medzi obkladackami a dlazdickami na podlahe nezabralo ziadne amway.. ale prasok do peciva s troskou vody nechat hodku a su biele ako nove....moji rodicia kupili pred 20 rokmi zepter hrnce, ale maju aj hrnce, ktoree dostali ako svadobny dar a tiez ich pouzivaju doteraz, takze tak
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed
Objavil som stránku, ktorá prináša do podnikania MLM "nový vietor"
http://mlmnetworker.sk/index.php/arc...y-mlmnetworker

je to logické, asi sa budem snažiť znova sa angažovať v MLM
Vyberám z tých "múdrostí "....

2. Najjednoduchší spôsob ako zarobiť v MLM dnes - je jednoducho “pozicionovať” sa do postavenia experta tak, aby ste pritiahli k sebe tých najkvalifikovanejších a prídu sami za Vami a iba Vami.
...už letím za Tebou Indy ...je mi jedno , či aj pokutu zaplatím...

P.S.:
Objednaj mi tie brožúry ....hádam aj zo 30 ks ...
2 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kde nájdem cenník čistiacich prostriedkov ?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

amway Pozri príspevok
prihlasil som sa sem len preto aby som vam napiisal aby som vlastne obhajil amway lebo pracujem s tymom amway a s tymom DMB (dynamic modern busisnes/...zaujimave je tu to ze kazdy len nadava ake je to drahe ale nikto nevyskusa opakujem nevyskusa neporovna si napriklad prostriedok na riad s obycajnou jarou kolko vydrzi a aka je jeho kvalita a ked si to zacnete vsimat tak zistite ze usetrite lebo tieto prostriedky sa riedia s vodou lebo su prilis silne ...... nie som este profesional ale urcite si uz nic opakujem nic nekupim na slovensku co sa tyka domacnosti lebo to co som sa podozvedal a pozistoval no na grc ..... napr. TESCO ma velky napis garancia najnizsej ceny ale kvalita a kvantita garancia hovna s prepacenim
ani ja nekupujem na slovensku a?
ja som vyskúšala a je to drahé aj po vyskúšaní.....
1 0
Lacike Pňaček Lacike Pňaček

Lacike Pňaček je offline (nepripojený) Lacike Pňaček

lujza.j to je pravda, že ťažko človeka ohúriš s niečim o čom mu ostatný hovoria že je to blbosť. Ale verím, že aj tvoje dieťa má vlastný názor a určite by sa malo samo rozhodovať. Ja mám svojich ľudí a s kvalitou a cenou problém nemajú. Nie sú to žiadny boháči. Normálny ľudia s hypotékami, ktoré majú do konca života upísané. Pretože mám českú licenciu, tak mám otvorený trh tu aj tam. Toto je porada a náhodou som tu natrafil pri hľadaní Amway preferencií na túto stránku. Píšem tu vlastné skúsenosti a snažím sa všetko podložiť.
__________________________________________
duves som Pňaček a aspoň sa neschovávam pod pseudomymom. Jestli vôbec vieš čo to je. Ale tak nezavádzaj s cenami...
Saponát DISH DROPS 1l => 250Kč/9,82€ (so zľavou 190kč/7,46€)
Saponát Jar 1l => 51Kč/1,99€ (so zľavou 44kč/1,70€)

Pretože je to koncentrát, tak sa to riedi ako sirup do prázdnej 500ml nádobky, ktorú dostaneš buď so základným balíkom alebo si ju dokúpiš za 37Kč/1,45€. Z koncentrátu DISH DROPS sa dá zriediť v pomere 1:8 (450ml vody:50 saponátu). To znamená že jeden liter/1000ml môžeš zriediť na ďalších 9 litrov/9000ml saponátu. To riedenie zaberie 2 min a ušetrí kopu peňazí viď výpočet.

-> 1 liter DISH DROPS z toho 9 litrov saponátu za 250Kč/9,82€ (bez zľavy!)
-> 9 litrov saponátu JAR za 395Kč/15,3€ (so zľavou!)
Úspora financií aj odpadu a kvalita rovnaká. Zdroj www.itesco.sk
__________________________________________________
IVETA N áno je treba sa o biznis starať ale to o každý podnik. Môžeš postaviť kamenný obchod a čakať na zákazníkov alebo môžeš za nimi chodiť resp. sa s nimi stretávať. Výhodou v ČR je, že majú rozvinutejší trh a majú aj viac pozitívne mysliacich ľudí. Vďaka tomu je na ich trhu možné cez Global energy, TMT Czech a Telefónika (O2) zbierať bodíky za lacnejší plyn, elektriku, mobilne tarify, internet. Dá sa tam nazbierať až 190 b mesačne.
__________________________________________________
blavaciko som rád, že si sa tam na tie produkty pozrel ale nie si na ne zaškolený, takže sa nedivím tvojej reakcie ale aj tebe to rád prepočítam. Už keď sa riadiš podľa obalu tak na zadnej strane, ktorú bohužiaľ takto neuvidíš, je napísané dávkovanie. To číslo na prednej strane určuje minimálny počet ktorý s týmto produktom možno vyprať. Ako to? Sleduj výpočty a v klude si to sám overuj.
SA8 premium koncentrovaný prací prášek:
3kg -> 960Kč/36,15€ (so zľavou 709kč/27,90€)
Dávkovanie:
30ml/24g pri menej špinavom prádle (bohate stačí)
45ml/cca 34g väčšej špine a odolným skrvnám
75ml/cca 54g proti fakt odolným škvrnám (od oleja atď.)
Výpočet:
3000/24=125 vypraní v pračke
3000/34=88 vypraní v pračke
3000/54=55 vypraní v pračke
Ďalej je tam ešte stupnica s tvrdou vodou, kedže SA8 obsahuje aj zmäkčovač vody (samozrejme že je tam väčšia gramaž na pranie). A tam už je aj tých tvojich 48 vypraní v pračke, presne to čo udávajú na obale. Čiže na obale udávajú minimálny počet vyprania z maximálnym dávkovaním. Ale viem, že mi bohate stačí prvá stupnica.
Bonux automat 2in1 Natura fantazia rose & garden flowers universálný prací prostriedok
6g -> 297kč/11,68€ (so zľavou 226Kč/8,88€)
Dávkovanie:
80g pri menej špinavom prádle
100g pri väčšej špine a odolným skrvnám
Výpočet:
6000/80=75 vypraní v pračke
6000/100=60 vypraní v pračke

Porovnanie:

SA8 - 1 vypranie (24g) = 7,70kč/0,28€ (so zľavou 5,70kč/0,22€)
BONUX - 1 vypranie (80g) = 4kč/0,15€ (so zľavou 3kč/0,11€)

Ďalej treba spomenúť zloženie.
(BONUX->5-15 % aniónové povrchovo aktívne látky, <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, bieliace činidlá na báze kyslíka, Fosfáty, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Optické zosvetľovače, Enzýmy, Parfumy, Butylphenyl methylpropional)

(SA8->
15-30 % neiónové povrchovo aktívne látky, 5-15 % bieliace činidlá na báze kyslíka, <5 % Fosfonáty, Polykarboxyláty, Optické zosvetľovače, Bioenzýmy, Parfumy) - Dermatologicky testované 3 nezávislími spoloč.

Fosfáty, Fosfonáty, polykarboxyláty, Zoelity znečistujú životné prostredie. Fostáty sú dokonca v ČR zakázané používať (možno preto tam majú vyššie ceny). Znečistenie sa týka hlavne riekach, rybníkoch, celkovo spodnej vody a to aj pitnej, atď. a z toho vznikajú alergie. Butylphenyl methylpropional je syntetická látka ktorá pri väčšej koncetrácií môže poškodiť pokožku. Možno preto má veľa ľudí problém s pracími práškami z dôvodu alergických reákcií. Samozrejme ani SA8 nie je úplne ekologický ale aspoň niečo. A o kvalite musí rozhodnúť niekto iný, pretože s Bonuxom sme nikdy neprali.

A na tvoju poslednú otázku prečo kúpiť raz za veľa keď môžeš viac X za menej? Kvôli odpadu. Všetci sú ekologisti až keď vidia cigánsky bordel pred domom.

Naposledy upravil Lacike Pňaček : 23.02.13 at 23:10
1 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Amway ma celkom slusne produkty, aj ekologicke, pacila sa mi napr.pasta, alebo na umyvanie riadu, ale nevyhoda je ich velke balenie a tym aj cena. To bolo ale uz davno, co tu na juhu to bol velky hit a ci pokracovali v sortimente, to neviem, tu uz o nich nie je ani ň.
0 0
mihihi mihihi

mihihi je offline (nepripojený) mihihi

Ahoj!
Zubná pasta je 200g a 75g cenovo sa ti oplatí veľka.
S cenami išli teraz dole.
0 0
banda banda

banda je offline (nepripojený) banda

Ešte Vám AMWAY leží v hlave? Môžem sa s Vami podeliť o moje skúsenosti.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

banda Pozri príspevok
Ešte Vám AMWAY leží v hlave? Môžem sa s Vami podeliť o moje skúsenosti.
No tak skús
0 0
vlado761 vlado761

vlado761 je offline (nepripojený) vlado761

MLM Musite sa velmi snazit aby ste nieco zarobili
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
MLM-snažiť ani nie, proste preorientovať svoje myslenie, bežná komunikácia postačí. samozrejme osobná skúsenosť s úžasnými výrobkami a stotožniť sa s myšlienkou, že je to váš obchod a ponúkate, prezentujete vlastné výrobky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Výrobky majú kvalitné, ale vadí mi, že testujú na zvieratách
0 0
LydaLyda LydaLyda

LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

Používam prostriedok na čistenie el. rúry už asi 10 rokov, odporúčam ho.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
arizona Pozri príspevok
Výrobky majú kvalitné, ale vadí mi, že testujú na zvieratách
a to máš odkiaľ?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

KEJKA Pozri príspevok
a to máš odkiaľ?
Z netu.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

LydaLyda Pozri príspevok
Používam prostriedok na čistenie el. rúry už asi 10 rokov, odporúčam ho.
Nielen na rúry, ale aj na čistenie krbového skla je super!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať