Zavrieť

Porady

Ako zablokovat router.

Neviete mi niekto poadit? Mame wifi router Belkin Wirelles a net nam ide strasne pomaly. Mame dojem ze sa nam nan napajaju susedia. Neviete poradit ako by sa to dalo zablokovat aby tam nemali ostatni pristup? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Možnosti je viacero:
    1. ak vy nepoužívate wifi tak úplne vypnúť wifi komunikáciu..
    2. zapnúť filtrovanie MAC adreis (router priradí IPcku len tým PC ktorým to povolíte)
    3. zaheslovať prístup cez wifi (pravdepodobne budete mať nezabezpečené pripojenie)

    2 a 3 sa môžu použiť naraz...

    Ako presne postupovať Vám poradím ak napíšete presný model routeru,,

    ps: Dúfam že máte zmenené štandardné heslo na prihlásenie do administrácie routeru..

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Mňa by zasa zaujímalo, či sa mi niekto môže dostať do routru, keď v ňom mám pôvodné admin heslo, ale mám zaheslovaný prístup cez wifi.

    zuzka27 je offline (nepripojený) zuzka27

    zuzka27
    Najviac sa mi pozdava zaheslovat pristup cez wifi - ale neviem ci mame zmenene standardne heslo na prihlasenie do routru. Ako to zistim. Router mame BELKIN N+ Wireless Router.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    PotPalo Pozri príspevok
    Mňa by zasa zaujímalo, či sa mi niekto môže dostať do routru, keď v ňom mám pôvodné admin heslo, ale mám zaheslovaný prístup cez wifi.
    Samozrejme, ze moze

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    zuzka27 Pozri príspevok
    Najviac sa mi pozdava zaheslovat pristup cez wifi - ale neviem ci mame zmenene standardne heslo na prihlasenie do routru. Ako to zistim. Router mame BELKIN N+ Wireless Router.
    Predpokladam, ze ten madem ma este aj nejaky typ, nielen BELKIN N+ Wireless tak skus pozret na
    http://www.belkin.com/support/search...wireless&atp=7

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Fero11 Pozri príspevok
    Samozrejme, ze moze
    To nechápem. Veď keď sa mi nedostane na sieť cez wifi, tak ako sa dostane do routru? Samozrejme myslím wifi, káblom by sa dostal...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Tak ak si pozrela ten odkaz, co som sem dal, tak zistis, ze treti odkaz je manual vid http://cache-www.belkin.com/support/...01122_7-08.pdf pozor ma to 15MB, takze to moze tahat dlhsie.
    Wifi nastavenie zacina na strane 34 a co sa tyka zabezpecenia wifi, tak 38,39,40 odporucam WPA2-PSK
    Zmena admin hesla strana 61

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    PotPalo Pozri príspevok
    To nechápem. Veď keď sa mi nedostane na sieť cez wifi, tak ako sa dostane do routru? Samozrejme myslím wifi, káblom by sa dostal...
    Podla toho, ako to mas zabezpecene (lenze nenapisal si, ze sa jedna len o wifi)

    misoa24 je offline (nepripojený) misoa24

    misoa24
    mne by si s tymto mohol poradit mam taki isti problem ja mam stolny pocitac napojeni cez router a bracho ma notebuk pripojenie cez router wifi mohol by si poradit kde,coc, a ako urobit aby sa ostatni neprihlasovali dlink di-524 dik moc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.