Zavrieť

Porady

Lady in red - motorest hop-pot

No sem az tak vela ludi nechodi a nemienim z toho robit velke halooo ale :
1.4.2009 okolo17.00 som v motoreste hot-pot pri Cerveniku stretol jednu sypmaticky nesikovnu :-) damu , z ktorou sa nam 2-3x stretli oci, ale kedze bola z partiou podla vsetkeho z prace som nemal velku sancu na akciu a na tu vzdialenost som za slaka nemohol zistit, ci ma obrucku a ci nie. Davam tu tomu 0.0000000001% sance na uspech, ale mam aspon pocit , ze som nieco urobil.
Naposledy upravil comodo : 03.04.09 at 18:12
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
comodo Pozri príspevok
Je to OK. Ale nemozem sa ani velmi nahlas priznat, ze sa prilis nespolieham na uspech tejto akcie ( alla by ma ihned zaradila medzi pesimistov :-) , ale inak – no pozrite na tu ucast v tejto teme. A ked i prizname , ze vela ludi tu bolo viackrat a urobilo ten stav, necudoval by som sa ak by sa moja dama bola i objavila. Za ozivenie temy 1. maja musim podakovat Alle66 - Alla vdaka ! chytaj pusa letiiiiiiii .
No dobre teda priznam, co to tam bolo. Ani sa nepokvackala , ani nic nevyliala. Ale v jednej ruke nieco drzala a druhou obsluhovala davkovac napoja a este tam nemala pohar uz to pustila, tak teraz bleskove podstcit pohar , lebo stava je prec. No bola zlata. . To by sa muselo videt ako sa snazila.
Držím ti palčeky, nech ju "chytíš". Tak a teraz budem snívať, prečo som takúto nehodu nezažila aj ja... - ale asi preto, že voľakedy nebol motorest na Červeníku, ani dávkovače nápojov, ktorými sa obslúžil zákazník sám
Tak sa už konečne ozvi Lady in Red, takáto láska na prvý pohľad určite vydrží u neho večne
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
comodo Pozri príspevok
Je to OK. Ale nemozem sa ani velmi nahlas priznat, ze sa prilis nespolieham na uspech tejto akcie ( alla by ma ihned zaradila medzi pesimistov :-) , ale inak – no pozrite na tu ucast v tejto teme. A ked i prizname , ze vela ludi tu bolo viackrat a urobilo ten stav, necudoval by som sa ak by sa moja dama bola i objavila. Za ozivenie temy 1. maja musim podakovat Alle66 - Alla vdaka ! chytaj pusa letiiiiiiii .
No dobre teda priznam, co to tam bolo. Ani sa nepokvackala , ani nic nevyliala. Ale v jednej ruke nieco drzala a druhou obsluhovala davkovac napoja a este tam nemala pohar uz to pustila, tak teraz bleskove podstcit pohar , lebo stava je prec. No bola zlata. . To by sa muselo videt ako sa snazila.
Ďakujem, už teraz sa bojím čo Stanislav 1975 i bobino 38 napíšu

....OMG...zasa sa nebudem môcť sústrediť na prácu.....SODOMA GOMORA........

takých nešikovných, ako bola Lady nás behá po svete....ajajajajjjjjj

neboj stretneš svoju neznámu...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
comodo Pozri príspevok
Pán generál ! Nejaký som z toho zmätený.
nič iné ma v rýchlosti nenapadlo.......
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
comodo Pozri príspevok
No dobre teda priznam, co to tam bolo. Ani sa nepokvackala , ani nic nevyliala. Ale v jednej ruke nieco drzala a druhou obsluhovala davkovac napoja a este tam nemala pohar uz to pustila, tak teraz bleskove podstcit pohar , lebo stava je prec. No bola zlata. . To by sa muselo videt ako sa snazila.
Konečne vieme prečo ťa tak zaujala.
Naposledy upravil marjankaj : 05.05.09 at 23:30
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať