Zavrieť

Porady

Farba na vlasy a alergia

Poprosím o radu, pomoc. Mám taký problém, som alergická na farbu a šampóny na vlasy.
Mám tmavé vlasy a prednedávnom som si našla zopár šedivých vlasov, čo ma dosť trápi.
Neviete poradiť, čo na vlasy, aby som opäť nedostala prudkú alergickú reakciu na kožu, ktorú som mala pred ôsmimi rokmi? Podotýkam, že som už vyskúšala v posledných štyroch mesiacov všetky druhy fariem (dala som si ju za ucho) a alergia sa prejavila začerveňaním, až mokvaním kože.
Za každú radu budem vďačná
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    legolas Pozri príspevok
    ....najlepšie bude ak si tie vlasy nebudeš farbiť
    veď si ich ani nefarbím, ale hľadám spôsob, ako zakryť prvé šedivé vlasy

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Prípadne sa skús poradiť v kaderníctve...na trhu sú už možno aj nejaké šetrnejšie prípravky aj pre alergických na farbu

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    syrik Pozri príspevok
    Prípadne sa skús poradiť v kaderníctve...na trhu sú už možno aj nejaké šetrnejšie prípravky aj pre alergických na farbu
    Veď v kaderníctve som bola pokusný králik, skúšali a na všetko je alergia. Dosť ma to štve, lebo onedlho budem mať na ofinke biely melír.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    mzdarka renca Pozri príspevok
    Veď v kaderníctve som bola pokusný králik, skúšali a na všetko je alergia. Dosť ma to štve, lebo onedlho budem mať na ofinke biely melír.
    Fúha tak potom to budeš musieť nechať na kaderníčku prírodu ale neboj sa...aj šediny majú svoje čaro

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mzdarka renca Pozri príspevok
    Podotýkam, že som už vyskúšala v posledných štyroch mesiacov všetky druhy fariem (dala som si ju za ucho) a alergia sa prejavila začerveňaním, až mokvaním kože. No, ani sa nečudujem, dať si všetky druhy za ucho, ešte , že to ucho vydržalo.
    Za každú radu budem vďačná

    V texte. Podarilo sa teda, len čo je pravda.

    Kristína je offline (nepripojený) Kristína

    Kristína
    Som alergická na chémiu v kozmetike už celé roky. Používala som prírodné farby na rastlinnom základe a teraz používam krémovú rastlinnú farbu Logona.
    Majú ich 5 druhov. Väčší výber je z práškových farieb Logona a Sante, možno by si si vybrala niečo na svoje tmavé vlasy.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Kristína Pozri príspevok
    Som alergická na chémiu v kozmetike už celé roky. Používala som prírodné farby na rastlinnom základe a teraz používam krémovú rastlinnú farbu Logona.
    Majú ich 5 druhov. Väčší výber je z práškových farieb Logona a Sante, možno by si si vybrala niečo na svoje tmavé vlasy.
    Veľmi pekne ďakujem za typ. Je to bežne dostať v drogériach?

    lubo_ke je offline (nepripojený) lubo_ke

    lubo_ke
    Vyskúšaj kozmetický prípravok Greylet je to proti šediveniu vlasov. Ale určite by som ho aplikoval v tvojom prípade len na malú časť na skúšku. Sám mám alergiu skoro na všetko.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a čo takto Hena?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.