Zavrieť

Porady

Avéne,Bioderma, La Roche Posay, Vichy

Ahojte.
Chcela by som Vás poprosiť o názory na horeuvedené kozmetické firmy,konkrétne na ich prípravky. Sú to veľmi drahé kozmetické prípravky, preto by som chcela poznať Vaše skúsenosti s nimi.
Za všetky názory a postrehy ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajka5 je offline (nepripojený) ajka5

    ajka5
    Pre kazdého je iná značka vhodná. Ja som alerigička a mam velmi jemnu a problematickú alergickú pokošku. Ja som skusila všetky, ale najviac mi vyhovuje La Roche Posay.

    EvkaF je offline (nepripojený) EvkaF

    EvkaF
    Ja som najprv používala Vichy ale kožná mi poradila La Roche Posay a som rada, že som zmenila. Pleťovú vodu používam z biodermy aj s tou som spokojná.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Ja som mala krémy: vichy- nevyhovoval mi, ale vrele odporúčam GUERLAIN- Happylogy- vynikajúci je aj denný aj nočný a aj očný (zvyknem striedať keď miniem balenie) a teraz mám na výmenu BIOTHERM nočný age fitness nuit2 a denný Multi recharge - tiež sú super. Ja tiež som mala problém nájsť si vhodný krém, teraz zvyknem meniť tieto dve značky a som naozaj po dlhej dobe spokojná.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Amidala Pozri príspevok
    Sú to veľmi drahé kozmetické prípravky
    Pokiaľ viem, sú aj drahšie. Ale či sú aj účinnejšie?!?

    cancan je offline (nepripojený) cancan

    cancan
    mala som nejake vzorky z Biodermy. syn ma citlivu pokozku, je atopik. mozno su kvalitne ale podla mna zbytocne drahe. momentalne pouzivam pre deti kozmetiku z DM na citlivu pokozku, som velmi spokojna. neobsahuje to ziadne farbiva, mineralne oleje, parfumy...

    urad.skol je offline (nepripojený) urad.skol

    urad.skol
    ...ono závisí od toho,akú máš pleť a tiež vek.Ja od 35 používam na zmiešanú pleť Vischy a je super,krém mi vydrží 1/2roka, je ľahky,dobre roztirateľný a príjemne vonia.Používam Neovadiol a cxp,to sú 2 druhy denných krémov.Aj som skúšala zmeniť ,ale som sa vrátila späť.

    stonka je offline (nepripojený) stonka

    stonka
    Amidala Pozri príspevok
    Ahojte.
    Chcela by som Vás poprosiť o názory na horeuvedené kozmetické firmy,konkrétne na ich prípravky. Sú to veľmi drahé kozmetické prípravky, preto by som chcela poznať Vaše skúsenosti s nimi.
    Za všetky názory a postrehy ďakujem.
    Ja mam skusenosti s kozmetikami Vichy, Eucerin, La Roche Posay. Mam mastnu plet, ale Vichy mi vobec nevyhovovala. Velmi mi vysusovala tvar, tvorili sa mi nepekne supiny na tvari. Osobne ma najviac zaujal La Roche Posay, s touto kozmetikou som naozaj spokojna

    diabol4 je offline (nepripojený) diabol4

    diabol4
    Vyskúšala som Vichy Normaderm, pretože tiež mám problematickú pleť. Nemala som pocit, že som nakrémovaná. Tvár bola hladká, akoby som mala masku. Keď som si chcela dať make-up nedal sa poriadne roztrieť. Teraz som prešla na La Roche a som spokojná. Pred tým než som kúpila La Roche konzultovala som to s lekárničkou. Povedala, že ženy majú lepšie skúsenosti s Biodermou a La Roche.

    jana2311 je offline (nepripojený) jana2311

    jana2311
    Ja som tiež vyskúšala Vichy, Biodermu, Eucerin, La Roche....
    Jednoznačne La Roche, môže byť aj Avene(lepšie hydratačné krémy ako La Roche)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.