Zavrieť

Porady

PODPORA PODNIKANIA

ahojte, som študentkou OF EUBA, píšem bakalárku na tému podpora malých a stredných podnikateľov, so zameraním najmä na činnosť národnej agentúr a jej regionálnych centier,úrad práce atď. ak vás môžem poprosiť mohli by ste napísať svoje názory, resp. skúsenosti, odporúčania na túto tému, veľmi by mi to pomohlo, ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Podpora podnikania ? NULOVÁ !!! Ale treba si to vyskúšať na vlastnú kožu. Toľko adrenalínu z hlúpych a zakomplexovaných úradníčok a ľudí čo nevedia robiť svoju prácu nezískaš študovaním. Je jedna vec, že sa povie, že štát podporuje podnikateľov, druhá vec je realita a boje s úradmi.

    Franta je offline (nepripojený) Franta

    Som :-) Franta
    timike207, neviem ci mam tvoju otazku fakt brat vazne, alebo si iba vtipne chcela povedat, ze podpora malých a stredných podnikateľov je na velmi "vysokej" urovni

    :-)

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    A ešte dodám, že podpora podnikania na Slovensku je taká veľká, že ti ani nepožičajú v banke na to aby si mohol začať podnikať. Musíš podnikať 2 roky a vykazovať zisky a až potom ti požičajú. Jasné, chápem tie banky, že sa musia nejak uistiť a nemôžu rozdávať len tak peniaze, ALE nehovorme teda o tom, že štát podporuje začínajúcich podnikateľov. V bankách by mali zriadiť doslova pôžičku pre začínajúcich podnikateľov, ale to by sme boli asi v inom štáte než Slovensko. Musím Vám všetkým povedať, že tento štát nestojí za nič. Jeden z najdrahšíich v európe, sú tu jedny z namenších platov v EU, politici klamú, kradnú a zdieraú viac než ostaté štáty v EU. Naozaj čakám vzburu, alebo čakám, keď sa niektorý politik verene prizná tak, ako to spravil Gyurcsány. Povedal len: ´´túto krajinu sme dodrbali. Nie trošku, ale velmi. Kradli sme, podvádzali a klamali.´´ Toto sú jeho slová. A toto sa deje aj na Slovensku.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    banky podpora nulová,
    podpora cez agentúru na podporu maleho a stredného podnikania po predložení dokumentácia schválená do mesiaca, čerpanie po podpise zmluvy do 48 hodín.
    nemyslím si, že by to bolo na "dobrej úrovni"isto by to mohlo byť aj na lepšie....mám prof. (konzultantku) zaťaženú na msp,bola to jediná téma, ktorá ma v tom momente napadla,zdalo sa to byť vtedy ako dobrý nápad,no čo už...thx za odpovede

    ZuzuN je offline (nepripojený) ZuzuN

    ZuzuN
    Ahojky, u nas na SR je podpora v podnikani priserna, biedna.... Je pravda, kto to nezazil sam na sebe nevie ake stresy a boje to obnasa...ale co mna asi najviac dost zarazilo, ked som si ja pytala podporu v podnikani, to ako strasne vsade vykrikuju ako chcu pomoct podnikatelom v zaciatkoch a nakoniec maju take poziadavky, kt. sa jednoducho splnit nedaju..Aspon nie tu u nas na SR! Ine je to mimo nas..neviem ci sme az taky zaostali narod alebo jendoducho nasa politika je tu taka biedna, ale kazdopadne....neviem ci ti nase nazory pomozu v tvojej skolsej praci...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.