Zavrieť

Porady

Stavebna firma

Dobry den,

Moja otazka na temu ako zacat podnikat je ta ci je mozne sa uplatnit v stavebnictve kedze je tam tak velka konkurencia...

Moj podnikatelsky plan z objektivneho hladiska je nasledovny - kupit si auto s privesom, zalozit si jednoznacne zivnostensky list auto zaradit do majetku podniku a robit stavebne prace ako napr. - 1.Prerábanie bytových jadier: vybúranie a odvoz odpadu -zhotovenie nových múrov a omietok - lepenie obkladu a dlažieb + škárovanie - vyhotovenie novej elektro a vodoinštalácie - montovanie sanity s možnosťou dodávky vane, umývadla, batérie a sprchovacích kútov - sadrokartón a pokládka podláh 2.Betonárske práce: -šalovanie,armovanie.. 3.Murárske práce:lepenie muriva, hrubá a jemná omietka 4.Stavba krovu s možnosťou dodávky dreva 5.Pokrývačské práce 6.Maliarske práce.

Toto vsetko by som mohol robit len sa chcem spytat ci je mozne pracovat samostatne lebo sa toho trochu bojim ze mi to nepojde alebo nebudem vediet zohnat dopyt po tychto sluzbach, tak som rozmyslal ci by nebolo lepsie najprv pracovat pre neaku spolocnost zaoberajuca sa stavbnictvom...
Usporiadat
Face/off Face/off

Face/off je offline (nepripojený) Face/off

Tak nejako si to aj ja prectavujem,inzeraty ,letaky,ale zaujala ma forma chodenia a zhanania ,,,prepac ze sa pytam tak hlupo ale mam chodit po stavbach alebo sidliskach a ponukat tieto sluzby? ...za odpoved vopred dakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať