Zavrieť

Porady

Potenie

Ahojte poraďáci.
Mám taký zdravotný problém, možno mi budete vedieť poradiť. Mám problém s potením, ale nie celkovým, len na určitom mieste a to je podpazušie. Je to katastrofálne a neviem si stým poradiť. Z roka na rok je to horšie. Potím sa len a len tam. Najhoršie je, že som vyskúšala všetky druhy značiek antirespirantov, aj tie, kde reklamujú, že vydržia najviac. Na mne by teda mali urobiť tú reklamu a zistili by, že aj najodolnejší a 24 hodinový alebo aký je na mne absolútne neúčinný . Poraďte mi, čo s tým. Nie som tlstá a rada nosím aj obtiahnuté tričká (veď ide leto) , ale pri tomto potení pod pazuším, si to nemôžem dovoliť. Len si oblečiem také tričko a hneď je tam mapa ako svet a musíte uznať, že takto sa nedá chodiť po ulici. Skúšala som všetko, holiť aj neholiť, dávať respirant aj nedávať, sprejovať... nepomáha nič a je to stále horšie. A najhoršie to je, keď trochu znervóznejem, vtedy mi pot steká prúdom... Prosím poraďte mi.
Naposledy upravil 02Michaela : 14.04.09 at 11:26 Dôvod: administratívna chyba
Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Tak si daj len jemnú vrstvu...stačí len zľahka pretrieť...nechať zaschnúť...a ráno umyť. Uvidíme...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
O2Michaela : Driclor pomáha? Nedráždi? Pochváľ sa....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
http://www.ulk.sk/tag/potenie/
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vidím, že si prihlásená....

O2Michaela : Driclor pomáha? Nedráždi? Pochváľ sa....
0 0
MucaPP MucaPP

MucaPP je offline (nepripojený) MucaPP

mne osobne vzdy driclor zaberie, ale snazim sa ho dat si ozaj len ked beriem nieco obtiahnute, lebo sa to uklada v tele. cheeeeeeeeemia...
0 0
02Michaela 02Michaela

02Michaela je offline (nepripojený) 02Michaela

alla66 Pozri príspevok
vidím, že si prihlásená....

O2Michaela : Driclor pomáha? Nedráždi? Pochváľ sa....
No musím sa priznať, že v prvý deň áno, ale potom to ide zase rovnako, a je to dosť komplikované, lebo keď saoholíš, nemôžeš ho použiť 24 hodín (inak fakt pečie ako diví ), potom zase, keď ho použiješ, nemôžeš sa holiť najmenej 24 hodín. Trochu na hlavu, lebo v priemere tak prejde týždeň, a tie chĺpky treba (aspoň teraz v lete, keď ich je vidieť) často holiť. Čiže sa to dosť zložito kombinuje. Lebo keby mal dlhodobejší účinok, tak 3-5 dní, bolo by to super. Ale mne tak pomohol 1 deň a druhý to už začína, tretí je to už ako pred tým a to sa už treba holiť, čiže nie je možné ho znova použiť. Takže, neviem, čo na to povedať. Určite účinkuje, ale u mňa nie dlhodobo, čiže veľa sa mi tým nevyriešilo. A tiež zlé skúsenosti s tým, že aj keď som sa neholila 48 hodín pred jeho použitím, a večer som ho naniesla, niekedy ma tak piekol do rána, že to bolo neznesiteľné. A pritom, všetko som robila dľa návodu. No asi budem musieť vyskúšať aj niečo iné, ale čo?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
02Michaela Pozri príspevok
No musím sa priznať, že v prvý deň áno, ale potom to ide zase rovnako, a je to dosť komplikované, lebo keď saoholíš, nemôžeš ho použiť 24 hodín (inak fakt pečie ako diví ), potom zase, keď ho použiješ, nemôžeš sa holiť najmenej 24 hodín. Trochu na hlavu, lebo v priemere tak prejde týždeň, a tie chĺpky treba (aspoň teraz v lete, keď ich je vidieť) často holiť. Čiže sa to dosť zložito kombinuje. Lebo keby mal dlhodobejší účinok, tak 3-5 dní, bolo by to super. Ale mne tak pomohol 1 deň a druhý to už začína, tretí je to už ako pred tým a to sa už treba holiť, čiže nie je možné ho znova použiť. Takže, neviem, čo na to povedať. Určite účinkuje, ale u mňa nie dlhodobo, čiže veľa sa mi tým nevyriešilo. A tiež zlé skúsenosti s tým, že aj keď som sa neholila 48 hodín pred jeho použitím, a večer som ho naniesla, niekedy ma tak piekol do rána, že to bolo neznesiteľné. A pritom, všetko som robila dľa návodu. No asi budem musieť vyskúšať aj niečo iné, ale čo?
mrkni toto: http://www.porada.sk/t114733-potenie-sa.html
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
alla66 Pozri príspevok
Vyskúšaj antiperspirant DRICLOR - dostaneš ho v lekárni, používa sa k ošetreniu kože so zvýšeným potením v podpazuší, na rukách a na nohách... Mala som ho na predpis od kožnej, je dostupný i bez lekárskeho receptu.
no dobre, som vyskúšala ale s akým výsledkom, som sa pod pazuchami prestala potiť ale zato všade naokolo - chrbát, prsia, spánky, slabiny dokonca aj podkolenami
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať