Zavrieť

Porady

dlazba do kupelne a kuchyne

Dobry den,
zaujimalo by ma, aky je rozdiel medzi dlazbou, ktora sa dava do kupelne a tou, ktora sa dava do kuchyne. Kupila som dlazbu, ktora bola v sekcii "kupelnova dlazba a obklady". Teraz chcem kupit do kuchyne, ale z tych co su urcene ako "kuchynska dlazba a obklady" si nejako nemozem vybrat. Stale sa mi najviac paci ta, ktoru som si vybrala do kupelne. Ako by vyzeralo, keby som si taku istu dlazbu dala aj do kuchyne? Vobec nevidim (ako laik) rozdiel opticky ani dotykovy v dlazbach urcenych do kupelne medzi tymi do kuchyne. Kupelnu a kuchynu mam vedla seba (jedna sa o rekonstrukciu, inak sa to nedalo riesit), takze by bolo hned viditelne, ze je dlazba rovnaka. V ostatnej casti domu chcem drevenu podlahu.
Este pre doplnenie, prestudovala som info o dlazbe, ktoru mam do kupelne, je skor matna (leskly je len obklad na steny), oteruvzdoronost ma PEI3, je mrazuvzdorna, nasiakavost max.0,5%, odolnost proti ohnu A1, odolnost proti tlaku 1300N. Pravdupovediac, nerozumiem tym cislam, ale skusim googlit.
Dakujem za odpovede :-)
Naposledy upravil ela.d : 15.04.09 at 09:22
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Kupelňové dlažby väčšinou bývajú v sete k obkladačkám.Sú viac lakované ,lesklé.Nie sú tak odolné voči škrabancom,nemajú takú povrchovú tvrdosť a oteruvzdornosť.

    dlazba do kupelne a kuchyne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.