Zavrieť

Porady

Chladnicka v "kamennom" obchode

Zdravim Vas.

Rad by som vyuzil niektory z e-shopov na nakup chladnicky. Predtym by som si vsak chladnicku najprv okukal v niektorom kamennom obchode no je problem taky najst. Jedna sa mi o Whirlpool ARC 7299 IX. Neviete poradit, kde by som ju vedel najst - KE a PO kraj.
Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Zabehni do obchodu a spýtaj sa predavača či ju náhodou nemajú. A môžeš okukávať .
    Ešte som nepočula o nikom kto by mal "okukané" kde aké typy elektrospotrebičov predávajú...to by bol určite zaujímavý koníček...

    charonme je offline (nepripojený) charonme

    charonme
    chladnicky mavaju vystavene napr. v nay alebo tpd.

    ja mam 6708 ktora je dost podobna (iba mensia o 1 policku) a vadia mi na nej tieto veci:
    - ovladanie neukazuje cas ani aktualnu teplotu, iba cielovu teplotu termostatu
    - je dost hlucna
    - do horneho mraziaceho suplika sa takmer neda dostat bez jeho uplneho vytiahnutia
    - mraziace supliky treba velmi dokladne a pracne zatvarat nadoraz aby sa dali zatvorit dvere
    - parkrat sa stalo ze po skonceni vypadku elektriny nenaskocila chladnicka spet ale sa uplne vypla
    - dvere sa dost tazko otvaraju (to by malo byt asi pozitivum ze dobre izoluju?)
    - teraz lutujem ze som nekupil radsej nieco s "nulovou zonou", ale tie chladnicky boli uz hrozne drahe

    btw predavac tusim v tpd alebo nayi ma presviedcal ze existuje len "nerezova" a ze biela sa neda zohnat. ja som kupil bielu cez nejaky eshop

    ramonez je offline (nepripojený) ramonez

    ramonez
    Jaaj, jasne, v obchode som bol a nie len v jednom, v malom ci velkom, no ten vyber je podla mna bohuzial biedny :-( Samozrejme, nie kazdy musi mat vsetko okukane, ja len ci sa nahodou nenajde niekto, co by s takym typom prisiel do styku "face to face" :-)

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja keď idem kupovať nejakú techniku, zvačša si objednám katalóg https://www.triangel.sk/
    Pekne dom v kľude si poropovnávam parametre a všetko ostatné,porozmýšľam, vylučujem pokým nemám vybraté 1-3 kusy...
    Do obchodu chodím už "nabitá informáciami" a spresnou požiadavkou.
    Aspoň sa mi nemôže stať, že mi niekto núti niečo, čo nechcem,alebo,čo im dlho stojí na sklade

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Ja nenakupujem už vopred odsledované spotrebiče, lebo by sa mohlo stať, že budem behať po obchodoch tri týždne s tým, že veď zajtra ich dostaneme, a to všetko len preto lebo chcem takú chladničku a žiadnu inú.

    Normálne prezriem 2-3 obchody a vyberiem si cenovo, kvalitatívne a energeticky pre mňa najvyhovujúcejšiu.

    Chladnicka v "kamennom" obchode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.