Zavrieť

Porady

Kupalisko Sturovo

Bol uz niekto v tomto kupalisku v Sturove? Zatial co som pocul, tak ho kazdy chvali. V lete tam mame ist na tyzden na dovolenku do nejakej chaty v tom areali. Podelte sa so mnou o vase skusenosti a rady ako tam najlepsie prezit tu dovolenku. Dik
Usporiadat
mirar mirar

mirar je offline (nepripojený) mirar

ak je este aktualne, ze hladas ubytovanie, môzem poskytnut adresu, akurat sme sa vratili z dovolenky a mali sme aj havka. Ubytovaní sme boli na súkromí a vsetko bolo v naprostom poriadku.
0 0
krajanová krajanová

krajanová je offline (nepripojený) krajanová

Ahoj,
tento rok Štúrovo znova vyhralo.
Pôvodne vyzeralo, že to bude dovolenka v Podhájskej, ale..
Kúpalisko nás vôbec nepresvedčilo o tom, že by sme tam chceli stráviť celý týždeň a užívať si dovolenku. Jeden deň sme tam " prežili ",
ďalšie rána sme z chaty v Radave vyrážali na 60 km trasu - smer Štúrovo.
Celá partia sa uzhodla, že už meniť nebudeme, na budúci sme si už rezervovali chatku v areáli kúpaliska.
Jednoznačne Štúrovo doporučujem
0 0
Mariana42 Mariana42

Mariana42 je offline (nepripojený) Mariana42

V Ostrihome, na trhu je bohatý výber zeleniny a ovocia. Trh je na ulici Simor János utca. Neďaleko na Bajcsi Zsilinszky Endre utca je pekáreň, kde predávajú vynikajúci sedliacky chlebík "LIPÓTI". Váži 3 kg, možno kúpiť aj polovičku, alebo štvrťku. Cena okolo 800FT za 1 ks. Je okruhlý a veľmi chutný. Vydrží aj 5 dní.

http://esztergom.esztergomkepek.hu/index.php?f=maps
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

krajanová Pozri príspevok
Ahoj,
tento rok Štúrovo znova vyhralo.
Pôvodne vyzeralo, že to bude dovolenka v Podhájskej, ale..
Kúpalisko nás vôbec nepresvedčilo o tom, že by sme tam chceli stráviť celý týždeň a užívať si dovolenku. Jeden deň sme tam " prežili ",
ďalšie rána sme z chaty v Radave vyrážali na 60 km trasu - smer Štúrovo.
Celá partia sa uzhodla, že už meniť nebudeme, na budúci sme si už rezervovali chatku v areáli kúpaliska.
Jednoznačne Štúrovo doporučujem
....a teraz si v Štúrove??? Zajtra sa tam môžeme stretnúť, teším sa.....
vieš kde ma nájdeš?????....... večer budem na chatke, tak ahoj....rada sa stretnem konečne s Tebou osobne:-))
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Ahojte,
ponúkam "last minute" ubytko priamo na Vadaši , 2 bunky, termín
dnes-sobota. Nemá niekto záujem?? Dohodneme sa :-))))
0 0
monculka22 monculka22

monculka22 je offline (nepripojený) monculka22

pozerala som ceny.. oplati sa to za tych cca 100 eur na osobu na tyzden?? este som tam nebola, tak si chcem vsetko vyzistit
0 0
monculka22 monculka22

monculka22 je offline (nepripojený) monculka22

ahojte ja sa chystam s kamaratmi do šturova na konci tohto leta, a vychdza to na cca 100eur na osobu na 7 noci.. myslite ze sa to oplati ked su v tom zahrnute vsetky poplatky? dakujem za odpovede
0 0
jarkost jarkost

jarkost je offline (nepripojený) jarkost

Poprosim vas trhy v Ostrihome su kazdy den?? Od ktorej do ktorej?? Dakujem
0 0
jarkost jarkost

jarkost je offline (nepripojený) jarkost

V akych cenach sa pohybuju varene jedla v areali kupaliska
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

jarkost Pozri príspevok
V akych cenach sa pohybuju varene jedla v areali kupaliska
boli sme minulý týždeň, bolo super.Čo sa jedál týka, tak cena teplého jedla od cca 3 EUR, napr. klasika vysmážaný syr s hranolkami 4 EUR ,guláše varené v kotli okolo 3 EUR,koláčiky okolo 0,40 EUR, langoše to s cenu už ani nepamätám, ale myslím,že ceny primerané a ponuka je veľká, je tam kopa stánkov s občerstvením. Ja som sa však oklamala, a ako veľká milovníčka plnenej papriky/ teda podľa mňa plnená parika je paprika plnená mletým mäsom a ryžou podávaná s paradajkovou omáčkou/som si ju za 3.50 EUR dala, no bola som nemilo prekvapená, bola to 1 ks pečená paprika plnená sudovou kapustou, bez nejakej omáčky, nič! Trošku drahé za takéto niečo!A tiež ma šokovala cena 1 ks varenej kukurice, a to za 1.20 EUR!To teda je cena mierne povedané prehnaná!
No a vo väčšine stánkov sa dá platiť aj všetkými druhmi stravných lístkov.
0 0
doktor23 doktor23

doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac
Štúrovo je OK, ale skús prípadne prejsť aj do Ostrihomu, tiež tam majú (hneď za mostom) krásne kúpalisko
Naposledy upravil doktor23 : 12.07.10 at 09:23
1 0
karlinda karlinda

karlinda je offline (nepripojený) karlinda

Poprosim vas o info.Mate niekto kontakt na ubytovanie na kratsiu dobu,teda na vikend?Väcsinou vsetci ponukaju na cely tyzden a nam by stacilo len 1-2 noci pre 4 osoby.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

karlinda Pozri príspevok
Poprosim vas o info.Mate niekto kontakt na ubytovanie na kratsiu dobu,teda na vikend?Väcsinou vsetci ponukaju na cely tyzden a nam by stacilo len 1-2 noci pre 4 osoby.
osobne nepoznám, vždy sme boli ubytovaní v areáli kúpaliska, čo malo svoje výhody, ale skús popozerať tu:
http://www.delia.sk/sturovo?source=g...FUST3wodXGQIxg
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Musíš vedieť kde:
guláše 3 - 3,5 €, menu a celkom slušné 3,5 €, jedlá z pece cca 5 €. Som tam často, poskytujeme tam ubytko, takže mám prehľad.
Rada poradím.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

karlinda Pozri príspevok
Poprosim vas o info.Mate niekto kontakt na ubytovanie na kratsiu dobu,teda na vikend?Väcsinou vsetci ponukaju na cely tyzden a nam by stacilo len 1-2 noci pre 4 osoby.
Karlinka napiš mi, niečo poriešime, ak Ti bude vyhovovať voľný termín.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

monculka22 Pozri príspevok
pozerala som ceny.. oplati sa to za tych cca 100 eur na osobu na tyzden?? este som tam nebola, tak si chcem vsetko vyzistit
Monculka, ak chceš , ozvi sa... dá sa aj o štvrtinu lacnejšie...
0 0
lenkamr lenkamr

lenkamr je offline (nepripojený) lenkamr

Dobry den, chystame sa na kupalisko do Ostrihomu, neviete niekto ci sa tam da platit aj eurami alebo len forintami. Dakujem
0 0
robert36 robert36

robert36 je offline (nepripojený) robert36

kuchár s bechterevom
Super dovolenka, dobre vybavené kúpalisko , slušné bufety, krásne mestečko a blízko do Maďarska my sme boli s priateľmi mali sme v areáli prenajatú chatu a bolo SUPER.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Hľadáš ubytovanie priamo v areáli TK v Štúrove od 7.8. na týždeň?ak niekto má záujem , rada odpoviem.....
0 0
JankaHoc JankaHoc

JankaHoc je offline (nepripojený) JankaHoc

Dobry den prajem,
chcela by som sa opytať, či mi niekto nevie odporučiť dobré ubytovanie na tyzden v areali kupaliska Vadas v Sturove. Chceme ist s kamaratkami na dovolenku, sturovo sme si vybrali, pretoze je tam pekne, prijemne, vela moznosti. Ubyt. chceme v areali, nejake študia a pod. pre 3 osoby, po prípade ak máte konkrétne skusenosti, tak odporučiť niečo dobré. Aj cenovo výhodné, kedze sme studentky, nepotrebujeme luxusny hotel, ci apartman :-) dakujem vam krasne za rady a odporučenia
s pozdravom
janka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať