Zavrieť

Porady

napálenie .mkv súboru

Dobrý deň.
Potreboval by som poradiť. Nová DVD mechanika LG GH22NP20 mi pri troch pokusoch napáliť na DVD súbor s koncovkou .mkv ( dokument v HD kvalite ) o velkosti 4,5 GB napálila len nejakých 360MB, pričom ostatné súbory napaluje do plnej velkosti DVD média, dám napáliť 4 filmy o celkovej velkosti 4GB a tie v pohode napáli na DVD naraz, len teto súbor vypáli len 360MB, neviete čím by to mohlo byť? Napaľoval som na Verbatim DVD-R cez Total comander.
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Fero11 Pozri príspevok
Ak mas zaplatene konto, tak jo, ale inak sa tiez nacakas, prip. ak mas dyn. verejnu IP tak by to mohlo byt v poho.

Mám to druhé.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...problém sa zdá byť vyriešený...vyskúšal som to napáliť v inom programe a vyšlo to. Ďakujem všetkým za odbornú pomoc.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...chcel by som ešte poradiť kto by chcel napaľovať niečo v HD kvalite, tak len programom ktorý to podporuje.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No ak sa nieco napaluje ako data, tak je to jedno ci je to HD, alebo je subor posskodeny atd... to soft neskuma.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...ja prišiel na to , že aj ako dáta keď maš film v HD kvalite tak nie je jedno v akom programe ho napaľuješ, v dvoch programoch mi ho nevedelo napáliť, a potom som sa dozvedel, že nepodporujú napálenie mkv súboru.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bobino38 Pozri príspevok
...problém sa zdá byť vyriešený...vyskúšal som to napáliť v inom programe a vyšlo to. Ďakujem všetkým za odbornú pomoc.
Tak som rád, že sa to podarilo. Tak to už nebudem sťahovať a skúšať.

A prezraď, ktorý že je to program, ktorému sa to podarilo?
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

CDburnerXpro
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

bobino38 Pozri príspevok
CDburnerXpro
mal si na mysli cdburnerXP ??
http://downloads.sk/hladanie?q=CDburnerXp&x=0&y=0
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Ano, sorry:-) asi som to nepresne napísal...ospravedlňujem sa...
0 0
erni30 erni30

erni30 je offline (nepripojený) erni30

Ahoj . Chcel by som sa opýtať či blue -ray prehravače prehraju mkv. ak je napalene na klasickom DVD.Rozmýšlam o jeho kupe a chcel by som vediet či mi prehra Blue-ray ripy napalene na dvd Dakujem
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..na trhu sú už aj BD prehrávače, ktoré podporujú prehrávanie mkv súborov, pozri v návode, ak to tam nenájdeš, tak bohužial.
0 0
Jake Jake

Jake je offline (nepripojený) Jake

Napalujes to vobec ako DVD Data? keby to napalujes ako DVD Video, to by som sa necudoval ze sa to nenapali. Ked to das napalit ako dvd data ani tak ti to nenapali cele?
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

už som to zvládol, vypaľovací program nepodporoval napalovanie mkv
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať