Zavrieť

Porady

ako vytlačiť text

Ahojte, vie mi prosím niekto poradiť ako si mám vytlačiť z porady napr. niečo o dlhodobom majetku, keď to dám normálne tlačiť, tak slová na konci riadkov mi chýbajú, chcela som to upraviť pomocou open oficce a nejde mi to, vie mi prosím niekto poradiť. Týka sa to konkrétne http://www.porada.sk/t45625-dlhodoby...y-majetok.html. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Ja to robím tak že si text označím - pravou myškou potiahnem cez text ktorý chcem tlačiť, dám ctrl c, uložím do Wordu a odťiaľ vytlačím.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    PBEA Pozri príspevok
    Ahojte, vie mi prosím niekto poradiť ako si mám vytlačiť z porady napr. niečo o dlhodobom majetku, keď to dám normálne tlačiť, tak slová na konci riadkov mi chýbajú, chcela som to upraviť pomocou open oficce a nejde mi to, vie mi prosím niekto poradiť. Týka sa to konkrétne http://www.porada.sk/t45625-dlhodoby...y-majetok.html. Ďakujem
    V pravom hornom rohu máš Nástroje k článku - verzia pre tlač, označ si to.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Ešte doplním, ak by si chcela tlačiť nejaký iný príspevok, nad témou je roletka práca s témou, klikni a označ verzia pre tlač.

    PBEA je offline (nepripojený) PBEA

    PBEA
    Veď to som sa pokúšala, dala som verziu pre tlač a chýbajú mi tam konce slov a tiež som skúšala označiť všetko pravou myšou a skopírovať do open oficce a prenieslo mi to ale 3 strany, neviem si s tým rady.

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    PBEA Pozri príspevok
    Veď to som sa pokúšala, dala som verziu pre tlač a chýbajú mi tam konce slov
    Skús zmeniť nastavenie v predvolbách tlače na šírku, nie na výšku.
    Alebo si nechaj nastavenie na výšku, ale zobraz si veľkosť písma na menšie alebo dokonca na najmenšie.
    Naposledy upravil Olice : 22.04.09 at 05:36 Dôvod: doplnenie

    PBEA je offline (nepripojený) PBEA

    PBEA
    Ďakujem všetkým, zmenila som okraje a tým sa mi to vytlačilo celé. Ešte raz vďaka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.