Zavrieť

Porady

Verte-Neverte najstrašidelnejší diel

Ahojte,
Istotne si pamätáte na tento seriál Verte Neverte, ktorý kedysi bežal v telke naposledy kedysi na prime. Chcem sa opýtať, ktorá čas bola podla vás najdesivejšia, že vám až spať nedala.
Ja sa pamätám na jednú časte matne, ale bola taká desivá, že som sa ešte dve hodiny triasol, neviem ako s volala ale bolo v nej že muž a žena asi manželia, zomreli takou smrťou, že desivé hlasy ktoré počuli ich umučili k smrti, neviete náhodou ako sa ta časť volala, ale i rudé oči boli dosť na mňa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    preklikaj a daj vedieť..... ak tam bude, napíš....som zvedavá

    Kristian182 je offline (nepripojený) Kristian182

    Kristian182
    To nieje on hovorím, že tam ich mučili desivé hlasy, ale aj diely zrcadlo pravdy a o tej torte jak bola tvar v ohni sú ťiež husté

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Nespominas si nahodou o com boli zvysne styri pribehy?? Prave pozeram zoznam dielov, pomohlo by.

    Mohlo sa to volat hlasy zo zahrobia alebo tak nejako?? Toto som nasiel
    Episode 15

    Rock and Roll Ears, The Bucket, The Bridesmaid, Voice From The Grave & The Chess Game.

    Kristian182 je offline (nepripojený) Kristian182

    Kristian182
    ani nie, ale i strašidelný dom je tiež dobrý na konci ten ksicht s modrými očami, tiež videsil, ale tento diel čo si z neho len útržky spomínam bol dosť.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Skoro všetky diely bývajú hustééé....nedá sa veriť, že sú skutočné.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    TVOJ ...pomôž mi...kde je?

    Kristian182 je offline (nepripojený) Kristian182

    Kristian182
    Už som povedal asi ktoré len neviem ich názvy, ale tak rudé oči by tiež boli dosť strašidelné.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    No pozrela som Rudé oči, Torta...slabé....skôr sa bojím ísť v noci sama po meste.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Kristian182 Pozri príspevok
    Ahojte,
    Istotne si pamätáte na tento seriál Verte Neverte, ktorý kedysi bežal v telke naposledy kedysi na prime. Chcem sa opýtať, ktorá čas bola podla vás najdesivejšia, že vám až spať nedala.
    Ja sa pamätám na jednú časte matne, ale bola taká desivá, že som sa ešte dve hodiny triasol, neviem ako s volala ale bolo v nej že muž a žena asi manželia, zomreli takou smrťou, že desivé hlasy ktoré počuli ich umučili k smrti, neviete náhodou ako sa ta časť volala, ale i rudé oči boli dosť na mňa.
    Toto nič nieje, ale pamataš na majora Zemana, časť studňa??? Keď som to prvýkrát videl mal som asi 12 rokov a potom som mal dosť strašidelných nocí, ako sa mi o tom snívalo stále...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    bobino38 Pozri príspevok
    Studňa nemala chybu, kde sa hrabe Kriminálka C.S.I. Las Vegas:-))
    Ja som nebol nejaký bojko a pozeral som veľa hororov všelijakých a nikdy som nemal problém s nejakým strachom,ale ten jediný výjav zo studne ako ten dedko sa tam kýval pri studni s tou sekerou to ma mátalo dosť dlho-inak , bol to perfektný herecký výkon toho dedka-dobre to hral, aj tvár mal takú dobrú vražednú- vyšlo im to( tvorcom serialu)

    Inak celkovo,ak neberiem do uvahy to, že to bol komunistický serial a viem že to bolo ideologicky spravené tak ako sa to vtedajšej moci hodilo, ale po hereckej stránke si myslím, že to bol veľmi vydarený serial- dobrí herci tam boli-mne sa to páčilo, dokonca viac ako "nemocnice na okraji mesta"-ale to je moj názor
    Naposledy upravil Stanislav 1975 : 23.04.09 at 11:57

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Doplním : prípad Studňa - natočené podľa skutočného prípadu v Černošiciach

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    A tu je prípad opísany oficialne podľa vyšetrovateľa prípadu, ani som nevedel, že to boli moji menovci, Stanislavovia

    http://www.majorzeman.eu/index.php/s...26-1969-studna

    PS.ACHTUNG- nevhodné pre deti a slabšie povahy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.