Zavrieť

Porady

neprijatie do materskej školy

Prosím,poradíte mi? Dcéru neprijali do materskej školy,proti rozhodnutiu nemožno podať odvolanie? V poučení sa uvádza,že možno návrh na žačatie konania podľa OSP. A musia dcéru niekde umiestniť ,myslím do inej škôlky vrámci mestskej časti a kde sa mám inormovať na miestnom úrade odbore školstva? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kyblik je offline (nepripojený) kyblik

    Robotník telom i dušou kyblik
    Dieta do skolky musia prijat iba ked ide o predskolaka. Vtedy ho musia prijat do skolky podla miesta bydliska. Ak ide o mladsie dieta a skolka ma naplnene triedy, nie je (zial) povinna dieta prijat. Odvolanie je mozne napisat vzdy, kym tam nie je uvedene, ze proti rozhodnutiu sa nemozno odvolat - co nie je Tvoj pripad.

    jana987 je offline (nepripojený) jana987

    jana987
    skuste inu skolku.niekde sa miesto urcite najde.mozte sa aj zapisat na cakacku,ak by niekto odisiel.ale mozem vam povedat,ze momentalne sa do skolok oplati zapisovat nezavazne aj 1-2 roky dopredu.zial porusili skolky,a deti je stale dost
    Naposledy upravil jana987 : 28.04.09 at 05:03

    neprijatie do materskej školy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.