Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
bábo.jpg  
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

3 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Povídá žena manželovi:
„Co si náš syn nechal dát ten kroužek do nosu, je ráno mnohem jednodušší dostat ho z postele.“

Jeptiška se jde vyzpovídat.
"Pane faráři, já mám takový hřích, že pod jeptišským rouchem nenosím spodní prádlo."
Farář na to:
"Takže 3x OTČENÁŠ a cestou k oltáři pět kotrmelců!"

Paní jede taxikem a u cíle zjistí, že nemá na zaplacení. Řidič vztekle zabouchne dveře, přidá plyn a odveze ji k lesu. Tam rozprostře plachtu a ženská začne hořekovat:
"Jéžíši, co chcete dělat? Já mám doma tři děti!"
A taxikář na to:
"…a já mám doma čtyřicet králíků, tak nekecej a trhej! Ale jenom jetel !!!"

Žena ukazuje muži módní magazín a říká:
"Chtěla bych mít takový kožich."
"To bys musela žrát Whiskas!"

Opilec se vrací ze zábavy:
"Prosím vás, jak se dostanu na nádraží?"
"Musíte jít stále rovně..."
"A do prdele! Tak to se na nádraží dneska nedostanu…"

Dědeček leží v nemocnici a dozví se, že tam obchází smrtka. Tak se běží schovat
na kojenecké. Přestrojí se za miminko a lehne si do prázdné postýlky.
Smrtka obejde celou nemocnici, až dorazí na kojenecké. Obchází miminka a říká:
"PRO TEBE SI PŘIJDU ZA 62 LET. PRO TEBE UŽ ZA 51 LET."
Dorazí k dědečkovi a povídá:
"NO A TY DOBUMBEJ A PŮJDEME PÁ…"
ceska koruna.jpg.jpg  
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Vlani som upgradeoval Priatelku 1.0 na verziu Manzelka 1.0. Vôbec sa to však neoplatilo. Nový program necakane spustil aplikáciu deti s mimoriadne velkou spotrebou pamäti a systémových zdrojov. V manuále nie je táto funkcia vôbec opísaná. Okrem toho Manzelka 1.0 zasahuje do ostatných programov a roztahuje sa uz pri bootovaní systému. Ostatné programy, akotné programy, ako napríklad Nocný poker 10.3 a Pivo 2.5, Zdravotný futbal 3.5 mi prestali fungovat. Len co ich spustím, systém sa zrúti. Navyse sa zdá, ze Manzelka 1.0 sa uz zo systému nedá odstránit. Uvazoval som o návrate k Priatelke 1.0., ale uninstall skoncil neúspesne. Môzete mi poradit?

********* Vázený uzívatel', nie ste jediný postihnutý. Toto je velmi castý problém. Mnoho ludí naivne prechádza z funkcie Priatelka 1.0 na funkciu Manzelka 1.0, pricom sa domnievajú, ze je to neskodná zábavná utilitka. Lenze Manzelka 1.0 je operacný systém, ktorý bol navrhnutý tak, ze je schopný spústat sám rôzne iné aplikácie. Bez znacných skúseností je nebezpecné, pústat sa sám do instalácie. Dodatocné odstránenie Manzelky 1.0 má za následok poskodenie systémových zdrojov. Viacerí, ktorí sa o to pokúsili, mali pri tom viac problémov ako v pôvodnom systéme. Existuje moznost, ktorú vyuzívajú skúsenejsí experti, ze spustia na pozadí paralelne systém Priatelka 2.0 Lenze funkcia je krátkodobá, pretoze systém Manzelka 1.0 velmi rýchlo detekuje Priatelku 2.0., potom nastávajú problémy, ktoré napokon vedú k zrúteniu celého systému. Ich náprava je velmi zlozitá a vyzaduje si omnoho viac pozornosti ako upgrade Priatelky na Manzelku. Výmenou pôvodného systému Manzelka 1.0 na Manzelka 2.0 sa nic nemení. Pravidlá ostávajú, stále hrozia komplikácie alebo zrútenie systému. Okrem toho je to velmi drahý systém. Jediná moznost, ako sa vyhnút problémom, je neinstalovat software Manzelka, ale pouzívat len software Priatelka. Verzie Priatelka 1.0,2.0 ,3.0 sú navzájom kompatibilné, môzu sa pouzívat paralelne.
Varujte, prosím, v tomto zmysle svojich priatelov pred neuvázeným upgradeovaním. Vysvetlite im, ze pri neuvázenom upgrade dostanú este darcek navyse: nedokumentovanú automatickú instaláciu programu Svokra 6.4.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

netopyr1.jpg  
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

"Mara je po prvý raz tehotná. Po prehliadke u gynekológa sa na konci ešte spýta:
- Viete, pán doktor... môj manžel by chcel vedieť...
- Ja viem, ja viem... - preruší ju lekár - túto otázku počujem často. Sex v tehotenstve nie je žiadny problém až do ôsmeho mesiaca.
- Ale, pán doktor, manžel chcel vedieť, dokedy môžem kosiť na záhrade trávu."
7 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

1 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hubári - takéto bedle zbierajte:
bedla.jpg  
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

"Ste mladý, vzdelaný, múdry a komunikativny?
Ste pripravený pracovať s plným nasadením?
Chcete zarábať 90 tisíc mesačne a cestovať po celom svete?
Ak áno, tak chodte do riti!
My hľadáme stolára!"
7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Konečně test, který stojí za to si udělat velmi rychle, zaručeně přesné výsledky !!!
================================================== =
TEST - poznej sám sebe

1. Jsi hezký/á ?
ano - 1 bod
ne - 0 bodů

2. Jsi chytrý/á ?
ano - 1 bod
ne - 0 bodů

VYHODNOCENÍ:
2 body: Jsi hezky a chytry
1 bod : Jsi bud hezky nebo chytry
0 bodů: Jsi skaredy debil
1 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Starsia majitelka psa sa otoci a krici na zahladeneho mladika:
-Preco sa tak uprene pozerate mojmu psovi do riti !?!
- To je rit!?!Ja som myslel,ze tvar.
-Ano to je rit!
-Tak asi preto sa tak branil ked som mu daval keksik...
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

12 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať