Zavrieť

Porady

softip profit - nahodenie polozky

Zacala som pracovat v softipe profit - pam. Je to pre mna zatial spanielska dedina. Kolegyna predo mnou nahadzovala vyplatu dohodarov len eurovou polozkou. Hodiny nikde neuvadzala. Ja by som chcela zaviest aj vpisovanie hodin /kvoli evidencii/, len neviem aky prvok a parametre mam pouzit. V zozname kodov som ziadny vyhovujuci nenasla, takze budem musiet pravdepodobne nahodit novy. Nevie niekto poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Ikka Pozri príspevok
    Zacala som pracovat v softipe profit - pam. Je to pre mna zatial spanielska dedina. Kolegyna predo mnou nahadzovala vyplatu dohodarov len eurovou polozkou. Hodiny nikde neuvadzala. Ja by som chcela zaviest aj vpisovanie hodin /kvoli evidencii/, len neviem aky prvok a parametre mam pouzit. V zozname kodov som ziadny vyhovujuci nenasla, takze budem musiet pravdepodobne nahodit novy. Nevie niekto poradit?
    Kód 900 hodiny, kód 901 - EUR.

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Ikka Pozri príspevok
    Zacala som pracovat v softipe profit - pam. Je to pre mna zatial spanielska dedina. Kolegyna predo mnou nahadzovala vyplatu dohodarov len eurovou polozkou. Hodiny nikde neuvadzala. Ja by som chcela zaviest aj vpisovanie hodin /kvoli evidencii/, len neviem aky prvok a parametre mam pouzit. V zozname kodov som ziadny vyhovujuci nenasla, takze budem musiet pravdepodobne nahodit novy. Nevie niekto poradit?
    Ja dohody robím každú cez jej pridelený kód, napr. DoVP kód 901 aj hod., aj €, len si pri nahadzovaní prehodím v tom riadku z písmenka "K" na písmenko "H", veľké H ti napíše, aj keď dáš malé h.

    Ikka je offline (nepripojený) Ikka

    Ikka
    Podarilo na prvy krat. Jednoduche riesenia su najlepsie . Inak ked sa uz tak pytam, by ma zaujimalo, ktoru vyplatnu pasku tlacite. Tu sa tlacila pre zamestnancov paska c.1, ale pre mna je dost neprehladna. Ale mozno je to len o zvyku.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Ikka Pozri príspevok
    Podarilo na prvy krat. Jednoduche riesenia su najlepsie . Inak ked sa uz tak pytam, by ma zaujimalo, ktoru vyplatnu pasku tlacite. Tu sa tlacila pre zamestnancov paska c.1, ale pre mna je dost neprehladna. Ale mozno je to len o zvyku.
    Tlačím č. 4 ale mi ju nastavila a upravila pracovníčka SOFTIPU.

    Ikka je offline (nepripojený) Ikka

    Ikka
    Este mam jednu otazku. Daju sa nejako vyfiltrovat len aktivne pracovne pomery? Za tych par rokov sa tu nazbieralo ludi a dost sa musim preklikavat.
    Vdaka

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Ikka Pozri príspevok
    Este mam jednu otazku. Daju sa nejako vyfiltrovat len aktivne pracovne pomery? Za tych par rokov sa tu nazbieralo ludi a dost sa musim preklikavat.
    Vdaka
    Veď pracovné pomery pri nahrávaní mzdy máš vysvietené iba aktívne. Keď chceš všetkých, musíš ich označiť tým lievikom. V kmeni máš skončené pracovné pomery označené na zeleno. Inak to nejde.

    Ikka je offline (nepripojený) Ikka

    Ikka
    No ano, v kmeni mi to nevadi. Je to farebne rozlisene. Ale pri nahravani mzdy sa mi tiez zobrazia vsetky pracovne pomery, sice tiez farebne rozlisene, ale predsa vsetky. Je to dost o drzku sa preklikavat. Mozno to mam len zle nadstavene, neviem. Chcela by som dosiahnut, aby sa vo funkcii (zalozke, chlieviku ) vypocet mzdy, zobrazili len aktivne prac. pomery.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Ikka Pozri príspevok
    No ano, v kmeni mi to nevadi. Je to farebne rozlisene. Ale pri nahravani mzdy sa mi tiez zobrazia vsetky pracovne pomery, sice tiez farebne rozlisene, ale predsa vsetky. Je to dost o drzku sa preklikavat. Mozno to mam len zle nadstavene, neviem. Chcela by som dosiahnut, aby sa vo funkcii (zalozke, chlieviku ) vypocet mzdy, zobrazili len aktivne prac. pomery.
    Keď si dáš mzdy, výpočet, zobrazujú sa Ti aj pracovníci ktorí už nerobia?
    Ja tam mám iba pracovníkov aktívnych. Keď chcem všetkých, musím ich označiť lievikom.

    Ikka je offline (nepripojený) Ikka

    Ikka
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Keď si dáš mzdy, výpočet, zobrazujú sa Ti aj pracovníci ktorí už nerobia?
    Ja tam mám iba pracovníkov aktívnych. Keď chcem všetkých, musím ich označiť lievikom.

    Ano vsetci. Takze podla teba vidim,ze sa to da vyfilrovat. Aj som to nejako skusala, ale je to na mna prilis komplikovane .

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Ikka Pozri príspevok
    Ano vsetci. Takze podla teba vidim,ze sa to da vyfilrovat. Aj som to nejako skusala, ale je to na mna prilis komplikovane .
    Na Tvojom mieste by som zavolala Softip a oni Ti poradia. Ja to mám takto od nainštalovania programu PROFIT, nič som s tým nerobila.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.