Zavrieť

Porady

komin Leier

Ahojte. ideme kupovať komin-napojenie na krb. počuli sme a už aj videli komin Leier. čo na to hovoríte? má s tým niekto skúsenosť? pre nás je zaujímavá cena-ale nie je to prvoradé, nechceme kupovať nejaký šit. len mi schiedel príde tak, že platííš za značku a dajú sa kupiť v tej istej kvalite aj iné a lacnejšie. prosím poraďte, diky
Usporiadat
dudlo78 dudlo78

dudlo78 je offline (nepripojený) dudlo78

Ohladom tych samotovych rur ci vloziek.... Pre Prespor aj pre Leier ich vyraba HART, Schiedel si ich vyraba vo vlastnych fabrikach... preto je na vlozke od Schiedelu aj vyrazene Schiedel a udaje, kdezto na Prespor rure a Leier tam nic take nenajdete. Schiedel si vobec vsetko vyraba vo vlastnej rezii, Quatro, Leier, Prespor a asi aj ostatni vyrabaju len nieco, vacsinou to najmnenej podstatne ako tvarnice, tie ciapky a podobne. Schiedel ma zatupenie v kazdej krajine Europy, ma dobre meno, musi byt preto na tom nieco... podla mna je urcite najkvalitnejsi a je u neho aj navacsia istota, ze tu bude aj o 25 rokov a bude sa vzdy na koho obratit. Mimochodom, cenovo uz vychadza porovnatelne s ostanymi, cize nie je o com...
0 0
eKoki eKoki

eKoki je offline (nepripojený) eKoki

Dudlo, na tom, čo si napísal, je kusisko pravdy. Až na jeden malý detail.Úplne by som súhlasil s tvojou oslavnou ódou na SCHIEDEL, nebyť ich škaredého káčatka v podobe systému SOLID. Skutočnosť, že firma ako SCHIEDEL vyrába a predáva druhotriedny komín ( v istých parametroch ešte horší ako už taká konkurencia ) trochu nabúrava rvoje tvrdenia o najvyššej možnej kvalite. Tou, podľa mňa disponujú výrobcovia, ktorí robia iba kvalitu a to bez kompromisov.
0 0
andrejf andrejf

andrejf je offline (nepripojený) andrejf

zacinajuci tatko
dakedy sa vymuroval komin z tehal a dobre bolo ... robia z toho vedu a tahaju peniaze ... my sme spravili tak ze sme kupili samotove dielce - rury , zlepene lepidlom na kominy ... obalene sklennou vatou a obmurovane ... jaky moze byt problem s takymto kominom ! pls nepiste tu hovadiny typu ze vyhori dom alebo ze sa otravime ... druha vec co povie kominar ... asi bude treba vybavit dajak ...
0 0
Erika686 Erika686

Erika686 je offline (nepripojený) Erika686

My staviame a budeme mat dva kominy, jeden na krb a druhy na plynovy kotol. Komin na krb sme kupili Leier a na kotol manzel vymuruje z plnych tehal, ostatny postup nepisem, lebo do toho sa rozumie on
0 0
vojtechch vojtechch

vojtechch je offline (nepripojený) vojtechch

SCHIEDEL aj LEIER kominy su urcite v porovnatelnej kvalite. SCHIEDEL prisiel na to ze nema zmysel pytat neskutocne peniaze za znacku tak preto su uz takmer porovnatelne aj ceny. Ja mam LEIER a nemenil by som. SKODA alebo AUDI? To je jedno. Odnesie ta aj jedno aj druhe..... s kominmy je to podobne.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

vojtechch
SCHIEDEL aj LEIER kominy su urcite v porovnatelnej kvalite. SCHIEDEL prisiel na to ze nema zmysel pytat neskutocne peniaze za znacku tak preto su uz takmer porovnatelne aj ceny. Ja mam LEIER a nemenil by som. SKODA alebo AUDI? To je jedno. Odnesie ta aj jedno aj druhe..... s kominmy je to podobne.
Porovnavas Skodovku s Audinou? Akoze to je jedno?
....si zabil
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať