Zavrieť

Porady

Cyperus

Má niekto skúsenosti s pestovaním Cyperusu?
Po dlhom čase som zohnala túto rastlinu, viem že potrebuje mať stále vlhkú zeminu, takže tá moja stojí v črepníku do ktorého stále dolievam vodu. Na tej mojej rastlinke sa začali vytvárať hnedé škvrnky, neviem či je to škodca alebo sú tieto škvrny zapríčinené až prílišnou vlhkosťou. Cyperus som kúpila hlavne pre moje mačky ako náhradu za mačaciu trávu a tak by som ho rada mala zdravý a stále čerstvý.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina887 je offline (nepripojený) katarina887

    katarina887
    Vďaka, takže predsa by mal Cyperus stáť vo vode? Mal by to byť Cyperus alternifolius. Mám totižto aj Cyperus Papyrus a ten je určený do jazierok a musí stáť vo vode. Keď som ich kupovala tak na priloženom letáku Cyperusu a. bol obrázok bez kvetov, pri papyruse bol obrázok s kvetmi- tuším že to nie sú rovnaké druhy len rovnakého kmeňa, ale neviem či aj starostlivosť o nich je rovnaká.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.