Zavrieť

Porady

Kde zohnať staré tlačivá - súvaha, výsledovka?

Zdravím, kvôli zrušeniu sro musím na DÚ odovzdať daňové priznania za niektoré minulé obdobia a k nim doložiť súvahu a výsledovku; pracovníčka DÚ požaduje ich vtedajšiu podobu; staré daňové priznania mi dala, ale kde zohnať súvahu a výsledovku pre roky 1999, 2000 a 2001? V papierovej alebo elektronickej forme... Prosím poraďte...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kandrea je offline (nepripojený) Kandrea

    Kandrea
    alušik Pozri príspevok
    Myslím, že vtedy sa používala Súvaha v plnom a skrátenom rozsahu. Mala by si to nájsť tu...
    http://www.rksoft.sk/formulare.htm
    Áno sú tam, ale asi len od roku 2001. Ja keď som tam tlačivá nenašla zavolala som im do firmy a poslali mi ich ochotne e-mailom.

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    0500429 Pozri príspevok
    Na drsr sú len formuláre od r.2005. Ja som fyzicky pozrela formuláre, ktoré sú zverejnené na stránke rksoft s dátumom 31.1.2002 a porovnala s tými, ktoré mám založené v archíve a súhlasia - sú to tie, ktoré sa naozaj v r.1999-2001 používali.
    Boli to tlačivá označené FMF č.j. V/1-31 388/1992 v znení zmien a doplnkov MF SR č. 65/502/1994.

    repero je offline (nepripojený) repero

    repero
    alušik vdaka, pozriem sa na to
    zatial som totiz nebol uspesny ani v SEVTe (na Plynarenskej maju len asi od r. 2005) ani u uctovnikov...

    Kde zohnať staré tlačivá - súvaha, výsledovka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.