Zavrieť

Porady

EASY PAINTER

Ahojte..Prosím máte niekto skúsenosti s týmto valčekom?Rozdodla som sa vymaľovať detské izby a obývačku..Chcela by som nato použiť tento valček..Lenže neviem či je naozaj taký dobrý...Prosím poraďte..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Hanka Perka Pozri príspevok
    Ahojte..Prosím máte niekto skúsenosti s týmto valčekom?Rozdodla som sa vymaľovať detské izby a obývačku..Chcela by som nato použiť tento valček..Lenže neviem či je naozaj taký dobrý...Prosím poraďte..
    Malovala si už niekedy?
    Čo očakávaš od EASY PAINTER?

    Hanka Perka je offline (nepripojený) Hanka Perka

    Hanka Perka
    duves Pozri príspevok
    Malovala si už niekedy?
    Čo očakávaš od EASY PAINTER?
    Ano uz osm malovala destske izby,spalnu,kuchynu a dve velke chodby...A neveim co od toho cakam..Mozno ze z toho bude menej neporiadku

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Hanka Perka Pozri príspevok
    Ano uz osm malovala destske izby,spalnu,kuchynu a dve velke chodby...A neveim co od toho cakam..Mozno ze z toho bude menej neporiadku
    Pozeral som to na nete a stojí to nejakých 16 EUR, čo nie je až tak veľa. Skúsenosti s tým nemám, ja som za klasické valčeky, a tie tiež stoja okolo 7-10 EUR (teda tie lepšie).

    AK ti nie je ľúto peňazí, tak to vyskúšaj. Aspoň nám povieš, či je to skutočne taký zázrak a či s tým nebude viac roboty, ako s klasickým valčekom.

    P.S.: Ja senzáciám z teleshoppingov neverím. (Ale to je len môj názor)

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    No fajn, Chobot to napisal za mna.
    Ide o senzaciu, v telke. Tam to vyzera skvele, že akože môžeš malovať v robe na ples a nezasviníš sa. Blbosť, to su vsetko triky. Kup si kvalitny valček, rúčku, teleskopicku rúčku a hŕŕ do prace!

    Mr.Plow je offline (nepripojený) Mr.Plow

    žijem teda som Mr.Plow
    ahojte .....určite by som to nekupoval .........najlepšie sa maluje klasickým valčekom . ( ja používam výhradne fasádny ) robí pekný vzor a dobre sa s ním nanáša ..keby niekto potreboval vymalovat , som k dispozícií.
    Naposledy upravil Chobot : 07.05.09 at 18:37

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.