Zavrieť

Porady

čudna bolest hlavy

Ahojte, Mam taky problem a dost sa bojim ze je to nieco zle uz asi 3 dni mam v zadnej casti hlavy vlavo dole take tupe nepravidelne pichanie hlavy, s tým ze niekedy ked ma to pichne mi akokeby prebehol mraz po hlave (ako sa hovori ) neviete cim to moze byt? Zle som sa vyspal alebo nieco co ani nechcem vyslovit ?
Vopred Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    daria29 je offline (nepripojený) daria29

    daria29
    no tak čo nejdeš k lekárovi?ja som teraz prišla z nemocnice,bola som tam 2 týžd,no boli tam aj prípady,že praskla cievka v hlave,mladí ludia.radsej skôr,než neskoro...

    Ľubica 025 je offline (nepripojený) Ľubica 025

    Ľubica 025
    Tu je ťažko polemizovať nad tým, čo ti môže byť. Predsa, je to hlava, takže by som odporučila tú návštevu lekára. Možno je to banálna vec, ale nepodceňuj to.
    Mňa bolievala hlava a lekár mi zistil, že to mám z krčnej chrbtice, odporučil mi určité cviky, ktoré cvičím pravidelne a odvtedy problémy nemám.
    Moju mamu zase dlhé roky bolievala hlava, bála sa ísť k lekárovi, ale keď už strácala rovnováhu pri otočení hlavou, až vtedy išla a zistili jej nádor na mozgu. Toto ti nepíšem preto, aby som ťa nastrašila, ale z vlastnej skúsenosti viem, že je lepšie zdravotný problém chytiť v začiatkoch...

    mrston je offline (nepripojený) mrston

    mrston
    Dakujem za rady, urcite navstivim lekara ...chcel som sa len popytat ci niekto nemal podobny problem a tak.
    Dakujem.Je mi luto mamky

    Pohar je offline (nepripojený) Pohar

    Pohar
    skus si kupiť aj Magne B6
    pi veľa čaju a vody, nemusis vela mineralky
    ale kazdopadne asi skončíš na neurologii a on ťa pozrie....
    ale neboj môže to byť zacviknutý nerv, málo tekutín........
    stres.....
    Dobrý deň! Našla som váš príspevok o čudnej bolesti hlavy. Popisujete bolest, ktorá trápi aj mna, zhruba dva týždne. Myslela som si že je to z čelenky, lebo v poslednom čase som ju nosila stále, ale aj keď som s tým prestala bolesť pociťujem stále. Je to taká tupá bolesť ktorá sa sústreďujee v ľavej časti dole. Včera som dokonca šoferovala a zrazu sa mi začalo niečo diať z očami, neviem to popísať, ale tak ako keby mi sťahovalo zrak. Možno je to náhoda, už som nebola dlho u očného a možno by mi trebalo premerať očný tlak. Dosť som sa zľalkla a dúfam že to nebude nič vážne. Prinútilo ma to však hľadať na nete a našla som vás. Okrem toho som našla aj také možnosti, že to môže súvisieť s krčnou chrbticou, s čím mám tiež dosť problém, ale zvyklo ma skôr seknúť v krku ako bolieť vzadu. Vraj aj čistenie zubov neskoro večer môže spôsobiť bolesť a to ja robím až tesne pred spaním. Chystám sa na vyšetrenia, ale chcem sa opýteť, či vy už viete niečo blišie ohľadom tej bolesti? Dakujem

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    téma aktívna v roku 2009, asi by som nečakala na odpoveď a utekala by som k lekárovi

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ..moju známu neurologička poslala na USG ciev hlavy. ...mala presne také príznaky...mala vysoký tlak a inak nič vážnejšie...ešte tá krčná chrbtica.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.