Zavrieť

Porady

súkromné gymnázium ESPRIT...hľadám osobnú skúsenosť

musím sa v priebehu mája rozhodnúť, či ponechám svoje dieťa v súkromnom školstve alebo nazbieram odvahu a prejdem do štátneho..v prípade že zostanem v súkromnom školstve..jediná varianta..súkromná základná škola2.stupňa spojená s gymnáziom je pre mňa z hľadiska lokality Súkromné gymnázium Esprit na Dlhých Dieloch. V súčasnosti je moje dieťa v 3.ročníku na súkromnej základnej škole,ktorá ale 4.ročníkom končí..všetko má svoje pre aj proti, s veľa vecami som bola spokojná, s niečím aj nie,ale o gymnáziu ESPRIT nemám žiadnu informáciu,nikoho tam nepoznám..Prosím Vás ak ste tu niekto z rodičov ktorí tam máte deti,napíšte mi prosím Vašu osobnú skúsenosť a názor..resp. odpovedzte mi na otázku...ak by ste sa mali ešte raz rozhodovať, dali by ste svoje dieťa na SG Esprit znovu? Prosim napiste mi svoje skusenosti a pocity z tejto skoly..postrehy rodičov sú v takýchto veciach smerodatné. ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

    lulu74
    no ako vidím kde nič tu nič..nikto mi nič nepovie..tak sa asi pôjdem postaviť pred školu a odchytávať rodičov.

    rrk je offline (nepripojený) rrk

    rrk
    Pekný deň. bohužiaľ neviem Vám pomôcť s osobnou skúsenosťou (a asi už je aj tak neskoro) ale mám rovnaký problém. Moje dieťa totiž chodí do montessori a zvažujem, či ho neprehlásiť na súkromnú školu na Batkovu, kde predpokladám chodilo Vaše dieťa. Preto ak budete mať chcíľu čas, bola by som Vám povďačná za informácie tak o Esprite, resp. o inej základnej škole alebo gymnáziu, kde by bolo trocha voľnosti pre deti, ale iba primeranej.

    ďakujem

    adiant je offline (nepripojený) adiant

    adiant
    Dobry den,
    ak mozem tiez by som sa rada popytala na Vasu osobnu skusenost so sukromnou skolou a Batkovej a ci ste uz v Esprite alebo ste riesili statnym vzdelavanim?
    Prave sa rozhodujeme ci ist na Batkovu alebo nie. Dcera je trochu hanblivejsia, plachsia a potrebovala by trochu empaticku ucitelku, ktora by jej trochu pomohla so zaradenim do kolektivu a nie ju este dupala do zeme. Myslis ze toto tam najdem?
    Dik za radu.

    vojavoja je offline (nepripojený) vojavoja

    vojavoja
    Dobry vecer, ak ste uz nieco o esprite zistili, podelte sa prosim o info, chcem tam dat dceru a nikde neviem najst referencie od rodicov, dakujem velmi pekne.

    súkromné gymnázium ESPRIT...hľadám osobnú skúsenosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.