Zavrieť

Porady

WINDOWS VISTA

Zdravím všetkých,potrebujem poradiť.
Mám taký problém,mám windows vista a keď niečo uložím na pracovnú plochu-ikonu,tak mi to zdvojnásobuje.To znamená že zo všetkého mám po 2 ikony.A keď jednu vymažem tak sa vymaže aj druhá.Prosím o radu čo mám spraviť.
Usporiadat
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Prosím Vás, ako sa dá vo Viste nastaviť Credentials tak, aby ma automaticky prihlasovalo na danú stránku (na ktorú je potrebné zadať meno a heslo) - teda aby si PC pamätal tieto nastavenia. Na jednu stránku musím stále vypĺňať meno a heslo, neviem si to nejako uložiť... neviem, kde robím chybu.
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Re: WINDOWS VISTA
Prosím Vás, ako sa dá vo Viste nastaviť Credentials tak, aby ma automaticky prihlasovalo na danú stránku (na ktorú je potrebné zadať meno a heslo) - teda aby si PC pamätal tieto nastavenia. Na jednu stránku musím stále vypĺňať meno a heslo, neviem si to nejako uložiť... neviem, kde robím chybu.
No ale to nie je záležitosť windowsu, ale prehliadača v ktorom ideš na www. Alebo sa mýlim?
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Blankake Pozri príspevok
Prosím Vás, ako sa dá vo Viste nastaviť Credentials tak, aby ma automaticky prihlasovalo na danú stránku (na ktorú je potrebné zadať meno a heslo) - teda aby si PC pamätal tieto nastavenia. Na jednu stránku musím stále vypĺňať meno a heslo, neviem si to nejako uložiť... neviem, kde robím chybu.

Aký prehliadač používaš?
Vo firefoxe ideš na hornej lište na nástroje - možnosti - bezpečnosť urobíš fajku pri pamätať si heslá stránok.

V google chrome - na hornej lište máš obrázok kľúča - ideš možnosti -v osobných položkách zafajkneš - ponúknuť uloženie hesiel.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

tuta Pozri príspevok
Aký prehliadač používaš?
Vo firefoxe ideš na hornej lište na nástroje - možnosti - bezpečnosť urobíš fajku pri pamätať si heslá stránok.

V google chrome - na hornej lište máš obrázok kľúča - ideš možnosti -v osobných položkách zafajkneš - ponúknuť uloženie hesiel.
To je ono, už mi to funguje, vďaka
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať