Zavrieť

Porady

Ako postupovat ked chcem dat stierku na staru omietku

Dobry den
Chcel by som sa opytat ako postupovat ked chem natiahnu stierku na staru omietku (ta je tam uz 20 rokov a nema ziadne vazne prasklinky max. do 1mm)Je potrebne ju dat dole a nanovo zo sietkou a lepidlom a potom stierku ci je to zbytocne? Stey nie su velmi kryve a preto by som to len skopyroval tak ze by som poryhoval staru omietku dal penetracny nater a novu stierky (robym to preto ze stara omietka ma valke zrno a su tam vyditelne smuchy)
Vopred dakujem za vase nazory
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zednik je offline (nepripojený) zednik

    zednik
    dobry den.ja som v piestanoch tak robil celi hotel,omietka bola bola dobra trochu to bolo krive steny ale dalo sa to urobit.robili sme to s materialom rimano prima.tahali sme to 2krat.zalezi scoho to chcete robit.ak biste chceli to urobit kontaktujte ma na t.c.XXXXXX spam .dohodneme sa.
    Naposledy upravil Chobot : 17.06.09 at 22:55

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Všetko záleží od farby ktorá je na omietkach.Ak je to nekvalitná farba( ošuchujesa)treba ju určite odstrániť.Ak je tam niiečo kvalitnejšie v max dvoch vrstvách tak by nemal byť problém.Väčšinou to stačí napenetrovať a poriadne doškriabať.

    konzept je offline (nepripojený) konzept

    konzept
    boly tam len dve vrstvy farby odlupovat sa neodlupuje a skusal som to aj vlhcit ale nejde dole tak preto si myslim ze to davat dole je zbytocne jedine co sa mi na tom nepaci je to velke zrno a nie ostre rohy a (kuty) tak to asi len riadne napenetrujem a natiahnem novu a este ak sa mozem spytat aky tym respektive nazov stierky by ste mi doporucili kedze som dlhodobo bol v zahranici nevyznam sa tak v nasich alebo v nemeckych stierkach lebo som robil len z ang. tie su pomerne lahko spracovatelne ale u nas ich nedostat ale ak nic nezozeniem tak si dam poslat paketu.este neviem

    ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

    ROBIN111
    Ako vyššie písal zedník, Rimano Prima od Rigipsu je dobrá voľba. Poprípade niečo od Knaufu.

    Ako postupovat ked chcem dat stierku na staru omietku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.