Zavrieť

Porady

Predať ornú pôdu?

Prosím podadí mi niekto, či predať ornú pôdu v Bardoňove, v Podhájskej a za akú cenu .Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    gerda Pozri príspevok
    Prosím podadí mi niekto, či predať ornú pôdu v Bardoňove, v Podhájskej a za akú cenu .Ďakujem
    V tejto veci by som oslovila nejaku realitnu kancelariu

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Ak súrne nepotrebuješ peniaze, radšej si tu pôdu nechaj. Nehnuteľnosti a pôda sú momentálne najlepšie uložené peniaze. A vzhľadom k tomu, že v poslednej dobe ceny nehnuteľností a aj pôdy klesajú, ja by som počkal. Situácia sa určite vylepší. Podhájska je dosť lukratívna oblasť, tak tam by to mohlo byť ešte lepšie.

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    Ceny domov a pody klesaju ? Trosku klesli stare panelaky, ale pozemky / domy idu stale hore resp. sa drzia na rovnakej urovni. Zaujimave je, ze sa vobec nepredavaju (realitky ich po roku vyraduju), ale kazdorocne cena stupna. Ceny su tak vysrobovane, ze ked chcem kupit pozemok na chatu, tak ma lacnejsie vyjde kupit si hotovu chatu s pozemkom + este mi zvysia peniaze na auto a este mi aj zostane. A to hektarove roly kupovali pred rokmi za par vtedajsich platov a teraz pytaju majetok a este im je malo.

    gerda je offline (nepripojený) gerda

    gerda
    Ano, chcú to kúpiť za 7 SK za m štvorcový, mne sa to zdá málo,určite z toho spravia stavebné pozemky

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ak mas moznost, prever si uzemny plan obce, z toho zistis, ci sa tam planuje vystavba a podla toho sa zariad. Ak je vystavba planovana, pockaj a potom predaj ako stavebny pozemok.

    ascari je offline (nepripojený) ascari

    ascari
    gerda Pozri príspevok
    Ano, chcú to kúpiť za 7 SK za m štvorcový, mne sa to zdá málo,určite z toho spravia stavebné pozemky
    Neviem aká lukratívna je oblasť Bardoňova a Podhájskej. V Podhájskej sú nejaké kúpele alebo také niečo? Treba si zistiť kde presne tú svoju pôdu máš. Pokiaľ je hneď za intravilánom a je predpoklad využitia na stavebný účel tak môžeš pýtať viac ale samozrejme pokiaľ nie je výhľad budúcej výstavby tak tých 7Sk nie je zase až tak málo.

    To že niekto kúpi pôdu lacnejšie a keď s toho spraví stavebné pozemky predá drahšie je podľa mňa normálne. Pripraviť projekt, vybaviť všetky povolenia, zaviesť inžinierske siete atd nie je zrovna najlacnejšie. Môžeš to pripraviť aj ty ak máš peniaze a potom sa na svojich pozemkoch nabalíš ty.

    mysurk je offline (nepripojený) mysurk

    mysurk
    gerda Pozri príspevok
    Ano, chcú to kúpiť za 7 SK za m štvorcový, mne sa to zdá málo,určite z toho spravia stavebné pozemky
    Ak by to malo asi ísť na stavebné pozemky tak nie 7, ale 70 je spodná hranica, kde by mali začať ponúkať (ledaže máš zlú menu a ponúkajú 7 € - to by som bral sofort).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.