Zavrieť

Porady

Dar na svadbu pre kamošku v zahraniči

Prosim poradte mi, kamaratka sa ide na slovensku vydavat, som pozvana, ale nechcem ist na svadbu /nechcem lebo nikoho nepoznam okrem nej a partnera nemam/ ale chcela by som jej niečo kupit ako dar, kedze po svadbe hned letí do Talianska, kde bude byvat, tak neviem čo by som jej mala kupit, peniaze jej nechcem davat, lebo chcem aby mala na mna aj nejaku spomienku, čo jej teda kupit?Dakujem
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bianka117 Pozri príspevok
Prosim poradte mi, kamaratka sa ide na slovensku vydavat, som pozvana, ale nechcem ist na svadbu /nechcem lebo nikoho nepoznam okrem nej a partnera nemam/ ale chcela by som jej niečo kupit ako dar, kedze po svadbe hned letí do Talianska, kde bude byvat, tak neviem čo by som jej mala kupit, peniaze jej nechcem davat, lebo chcem aby mala na mna aj nejaku spomienku, čo jej teda kupit?Dakujem
A čo takto digitálny fotorámik? Stojí to nejakých necelých sto EUR a môžeš tam uložiť pár tvojich (či spoločných fotiek s kamoškou) a bude mať na teba obrazovú spomienku, kým si ich odtiaľ nevymaže.

http://www.porada.sk/t103886-digitalny-fotoramik.html
Naposledy upravil Chobot : 14.05.09 at 08:18
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Podľa toho, ako je kamarátka "orientovaná" - buď niečo z ľudovej tvorby (súpravu pletených/háčkovaných/vyšívaných dečiek), niečo zo skla (súpravu misiek na šalát, ovocie, keksy, vázu, poháre), niečo praktické do kuchyne... závisí od ceny, od záujmov...
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla


Kamarátka "J" kúpila svojej dobrej kamarátke "M" svadobný dar - krásnu čipkovanú nočnú košieľku.

O niekoľko rokov sa vydávala "J" a ako svadobný dar dostala od "M" šál.
Pozerá sa, čuduje .... nerozumie.
Pýta sa, prečo si mi kúpila šál ?

Odpoveď "M": Ja som Tvoju nočnú košieľku mala celú svadobnú noc vyhrnutú okolo krku.

(vtip)
0 0
bianka117 bianka117

bianka117 je offline (nepripojený) bianka117

no neviem si predstaviť, že bude letieť s porcelanovymi miskami do zahraničia))))))))))))))))
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
bianka117 Pozri príspevok
no neviem si predstaviť, že bude letieť s porcelanovymi miskami do zahraničia))))))))))))))))
V tom by som až taký problém nevidela, jedna moja kamoška si takto z Ameriky postupne podonášala - obrazne povedané - pol kuchyne.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bianka117 Pozri príspevok
no neviem si predstaviť, že bude letieť s porcelanovymi miskami do zahraničia))))))))))))))))
... a daj vedieť, čo jej nakoniec kúpiš, možno budeš inšpirovať niekoho do budúcnosti.
0 0
SLSP SLSP

SLSP je offline (nepripojený) SLSP

Nejaký krásny šperk...
0 0
elaurie elaurie

elaurie je offline (nepripojený) elaurie

Ja som kamaratke žijúcej v zahraničí a jej manželovi-cudzincovi kúpila svadobný dar v ÚĽUV-e, majú tam nádherné veci, drahšie aj lacnejšie, kamoške to bude v cudzine pripomínať Slovensko, ktoré jej iste bude veľmi chýbať...
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Ja navrhujem obraz. (Ja som z východn. Sl. - tak trebárs Šíravu, alebo z Tatier....).
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ja som za praktické veci...Napr. elektrický spotrebič, na každodenné použitie a vždy pri jeho použití si na teba spomenie.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

alla66 Pozri príspevok
Ja som za praktické veci...Napr. elektrický spotrebič, na každodenné použitie a vždy pri jeho použití si na teba spomenie.
.. a k tomu akumulátorové baterky...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Pomocník do kuchyne!!!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nebláznite, práve som obedovala a teraz sa tu rehocem na plné kolo. Bude sa mi čkať
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ja som ešte ani neraňajkovala a Ty robíš chute s buchtami Chobot sa nezdá
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Ja som ešte ani neraňajkovala a Ty robíš chute s buchtami Chobot sa nezdá
Hej ,hej , ale nie je buchta ako buchta ....

Hoci je fakt , že ani ku jednej nie sú potrebné batérie ......niekedy
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Porozmýšľať a kúpiť jej niečo také, čo v Taliansku nemajú. Určite el. spotrebiče, kuchynský riad, porcelán, tam majú a možno lacnejší ako u nás. Ja sa skôr prikláňam kúpiť niečo v tom UĽUV-e aj keď to bude podstatne drahšie lebo UĽUV je dosť drahý. Ale pokiaľ Ti tá kamrátka za to stojí, urob jej radosť, poprípade nejaký menší darček z kryštálu.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Porcelán, servis, hrnce, vázy, umelecké diela...."strafíš" sa do jej vkusu? Podobných darov sa snažím vyvarovať...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

babijanka Pozri príspevok
Porozmýšľať a kúpiť jej niečo také, čo v Taliansku nemajú. Určite el. spotrebiče, kuchynský riad, porcelán, tam majú a možno lacnejší ako u nás. Ja sa skôr prikláňam kúpiť niečo v tom UĽUV-e aj keď to bude podstatne drahšie lebo UĽUV je dosť drahý. Ale pokiaľ Ti tá kamrátka za to stojí, urob jej radosť, poprípade nejaký menší darček z kryštálu.
V Taliansku nemajú mak
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Kazu Pozri príspevok
V Taliansku nemajú mak
keby len mak, ale ani slivovicu
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
účtovník 007 Pozri príspevok
keby len mak, ale ani slivovicu
Tak o.k. keď tam nemajú mak ani slivovicu, odporúčam kúpiť na Slovensku s tým, že mak nasypať do porcelánu a slivovicu naliať do kryštálovej fľaše, bude to tak dobre ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať