Zavrieť

Porady

Eurovízia 2009

Sa riadne čudujem, že ja zakladám túto tému.

No čo vravíte na obe semifinále Eurovízie? Mne sa viac pesničiek páčilo v prvom kole. Ale ostala som prekvapená, že naši sa nedostali do finále. Veľmi som im fandila, pretože si myslím, že boli na dobrej úrovni.
A podľa môjho subjektívneho názoru sa do finále z včerajška dostali niektoré hrozné pesničky.

Diskutujme, komu sa čo páči.

Mne sa z prvého semifinále páčil Island a aj Malta.
Z druhého Nórsko.

Ktoré Vám?
Usporiadat
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
naši boli podľa môjho názoru super, hlavne nela spievala krásne
to že nespostúpili bolo možno spôsobené aj výberom piesne, ktorá je síce nádherná, ale tak na počúvanie, jej melódia nie je až taká chytľavá, nie je to taká typická hitovka
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Aj mne sa páčili, čakala som, že postúpia. Ale asi máme málo Slovákov v zahraničí, ktorí hlasovali.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aj keby zaspievali neviem ako pekne a krásne, aj tak by nepostúpili- je to viac-menej o lobby a dopredu je dané, kto asi postúpi a kto nie- je to súčasť politiky týchto súťaží...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj keby zaspievali neviem ako pekne a krásne, aj tak by nepostúpili- je to viac-menej o lobby a dopredu je dané, kto asi postúpi a kto nie- je to súčasť politiky týchto súťaží...
len doplním-aj mne sa velmi páčili,
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Prvé kolo som nevidela, druhé len od nášho vystúpenia, ale naši mali podľa mňa silnú konkurenciu, niektoré vystúpenia boli veľmi zaujímavé, viac sa chytili hlavne rytmickejšie skladby, ľahšie zapamätateľné, tá naša pieseň bola pekná, ale v podstate mala veľmi ťažkú melódiu, chýbal mi tam nejaký refrén, ktorý by utkvel v pamäti, v podstate je to taká ukričaná skladba, a ešte keď človek nerozumie, o čom spievajú, tak je to ťažké, možno keby bola v angličtine, tak by mala väčšiu šancu, ale takto nie.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Leila2006 Pozri príspevok
Prvé kolo som nevidela, druhé len od nášho vystúpenia, ale naši mali podľa mňa silnú konkurenciu, niektoré vystúpenia boli veľmi zaujímavé, viac sa chytili hlavne rytmickejšie skladby, ľahšie zapamätateľné, tá naša pieseň bola pekná, ale v podstate mala veľmi ťažkú melódiu, chýbal mi tam nejaký refrén, ktorý by utkvel v pamäti, v podstate je to taká ukričaná skladba, a ešte keď človek nerozumie, o čom spievajú, tak je to ťažké, možno keby bola v angličtine, tak by mala väčšiu šancu, ale takto nie.

No aj som neviem prečo čakala, že ju budú spievať v angličtine. A to ukričanie... boli aj iné aj viac ukričané a postúpili.
Ale asi ja som tú pesničku už inak vnímala ako iný hlasujúci diváci.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

No škoda, že sme nepostúpili, ja som to nesledovala, iba našich (manžel má totiž chorobu, keď sa zmocní ovládača, je vo vytržení a stále prepína programy), ale náhodou prepol keď spieval nejaký maďarský (asi) umelec, a to bolo hrozné.
Naša pesnička bola síce pekná, ale do takejto súťaže sa podľa mňa hodia viac také la-la pesničky, niečo modernejšie.
0 0
Katka19 Katka19

Katka19 je offline (nepripojený) Katka19

Súhlasím s tebou ,že niektoré pesničky tam fakt postúpili ktoré boli neznesiteľné,ale naši spievali pekne,no ja si myslím že veľkú šancu má vyhrať Anglicko je to veľmi pekná a melodická pesnička,a jedna škoda je na tejto sútaži že divák pesničky počuje len raz,veď keď nám začnú hrať v exprese nejakú novú pesničku ,tak sa nám nepači a po čase sa stane hitom....Takže tak to možno bolo aj s tou našou my sme ju už počuli viac krát nám sa pači ale tí ostatní lebn raz...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Katka19 Pozri príspevok
Súhlasím s tebou ,že niektoré pesničky tam fakt postúpili ktoré boli neznesiteľné,ale naši spievali pekne,no ja si myslím že veľkú šancu má vyhrať Anglicko je to veľmi pekná a melodická pesnička,a jedna škoda je na tejto sútaži že divák pesničky počuje len raz,veď keď nám začnú hrať v exprese nejakú novú pesničku ,tak sa nám nepači a po čase sa stane hitom....Takže tak to možno bolo aj s tou našou my sme ju už počuli viac krát nám sa pači ale tí ostatní lebn raz...
Počuli ste meno Andrew Lloyd Webber? Tuším sa mihol aj v klipe.
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
No mne sa páčili viacerí, ale nie všetci čo som typovala postúpili. Belgicko ("Elvis") bolo super, Izrael je senzačný a som rada, že postúpil A mam tiež radosť, že Portugalci postúpili a tiež Bosna a Hercegovina.
Z druhého semifinále sa mi páčilo Srbsko a Holandsko, ktorí nepostúpili Z tých, čo postúpili Nórsko bolo super (a najme ten Alexandrov úsmev ). Grécko bolo tiež dobré.

Toľko môj názor. A škoda, že naši nepostúpili
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Mne sa napríklad niektoré páčili hneď na prvýkrát, napr. Litva, Moldavsko, Estónsko, ale aj naša. Ale kto chcel, mohol si tie piesne posťahovať vopred, na youtube, na eurovision, čiže ľudia piesne poznali, viedli sa rozsiahle diskusie už pred týmito semifinálovými kolami, takže to až taký problém nebol. Ale aj pre mňa je dobrá pieseň taká, ktorá sa mi páči od začiatku, a nie len potom, keď si na ňu "zvyknem".
0 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

Leila2006 Pozri príspevok
Ale aj pre mňa je dobrá pieseň taká, ktorá sa mi páči od začiatku, a nie len potom, keď si na ňu "zvyknem".
Skor ked ju pochopis, nie si zvyknes. Praveze take piesne obstoja v teste casu a take lalala, co sa pacia hned, upadnu do zabudnutia. Dnes kazdemu nieco hovori Pink Floyd napr., ale zo zaciatku ich valcovali desiatky az stovky lalala pesniciek v radiach - a dnes? Lalala nikto nepozna a...
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
tá naša slovenská pesnička bola skôr taká, že si na ňu musíš zvyknúť a zapáči sa ti nie na prvé počutie
keď som ju počula v slovenskom kole eurovízie, tak som si povedala toto ????? nie !!!!!!
ale teraz sa mi páči, je podľa mňa ťažká na zaspievanie a myslím že veľa spevákov by si na ňu ani netrúflo
0 0
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Slayer666 Pozri príspevok
Skor ked ju pochopis, nie si zvyknes. Praveze take piesne obstoja v teste casu a take lalala, co sa pacia hned, upadnu do zabudnutia. Dnes kazdemu nieco hovori Pink Floyd napr., ale zo zaciatku ich valcovali desiatky az stovky lalala pesniciek v radiach - a dnes? Lalala nikto nepozna a...
Nemôžem nesúhlasiť, ale takáto súťaž je asi o inom, tam na nejaké hlbšie rozjímanie nad piesňou jednoducho nie je čas, buď ťa chytí hneď, alebo nie.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Myslím si, že 95 % ľudí, ktorí si to včera alebo v utorok pozreli a potom hlasovali, tie pesničky počuli prvýkrát. Ak to bolo aj v iných krajinách tak, že sa nehrala v rádiu ani jedna z nich...
Kto vsadil na chytľavú melódiu a celkový prvý dojem, ten postúpil.
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Nela bola výborná a to aj napriek tomu, aké mala v posledných dňoch ťažkosti s dutinami a čo všetko musela urobiť pre to, aby vôbec súťažila, klobúk dole. Veľmi som im fandila, ale žiaľ biznis je biznis - pesnička bola výborná !!!. Nemali veľký Fan-club a ešte by ma veľmi zaujímalo, ktorá krajina im poslala najviac hlasov. Ale to sa už asi nedozvieme. Ja osobne som poslala hlas pre 06, keďže našim sa hlas poslať nesmel, bol to mladý chalan, ktorý hral aj na husliach, dokonca som si všimla, že mu praskla 1 struna.
Nelka držím palce, bola si výborná aj s partnerom.
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
babijanka, chcem ti dať súhlas, ale nedarí sa mi, niečo mi tam vypisuje, tak aspoň takto
súhlasím s tebou
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Naší boli veľmi dobrí a keď si vezmete pesničky, ktoré súťažili na o postup do Moskvy, tak bola najlepšia. Veľa rýchlovykvasených Superstaristov mali príšerne texty, ešte aj Šindlerka bola o ničom
0 0
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Boli výborný no škoda že sa neumiestnili. Typovala som ešte na Poľku. Poväčšine vyhrali speváci z bývalého Ruska. Naši mali dosť veľký aplauz. No snáď nabudúce.
0 0
gastronom.mt gastronom.mt

gastronom.mt je offline (nepripojený) gastronom.mt

Ja som fandil našim. No a teraz je môj favorit Alexander Rybak, ktorý súťaží za Nórsko. Má parádne chytľavú pesničku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať