Zavrieť

Porady

Menšie "chybičky"....

mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
A v "Najnovšie foto v albumoch" by mohlo byt namiesto názvu albumu (ak ukážem kurzorom na fotku) názov fotky..

Naposledy upravil Richard : 19.05.09 at 13:11
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Olice Pozri príspevok
Janka, na toto som sa tu už pýtala dávnejšie (ak nájdem priložím).
Zobrazuje sa to prevažne pri novozaregistrovaných členoch, ktorí musia mať určitý počet príspevkov a potom je možné pozrieť si aj ich profil.
Olinka, ja viem, že nováčik musí mať 5 príspevkov,aby bolo možné si jeho profil pozrieť, ale ...nerozumiem, prečo je to tak
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

arizona Pozri príspevok
Olinka, ja viem, že nováčik musí mať 5 príspevkov,aby bolo možné si jeho profil pozrieť, ale ...nerozumiem, prečo je to tak
No ja som vyrozumela, že "bezpečnostné opatrenia" proti "vírusom".
Ja som sa na to pýtala tu http://www.porada.sk/t63751-p27-co-s...s-poradou.html v príspevku 266, potom sa to tam rozoberalo a niekde to ešte vysvetloval aj Richard, ale to už neviem nájsť.
Čiže asi ak niekto nie je preverený alebo overený, tak je neprístupný.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Olice Pozri príspevok
No ja som vyrozumela, že "bezpečnostné opatrenia" proti "vírusom".
Ja som sa na to pýtala tu http://www.porada.sk/t63751-p27-co-s...s-poradou.html v príspevku 266, potom sa to tam rozoberalo a niekde to ešte vysvetloval aj Richard, ale to už neviem nájsť.
Čiže asi ak niekto nie je preverený alebo overený, tak je neprístupný.
0 0
mekelek mekelek

mekelek je offline (nepripojený) mekelek

arizona Pozri príspevok
Olinka, ja viem, že nováčik musí mať 5 príspevkov,aby bolo možné si jeho profil pozrieť, ale ...nerozumiem, prečo je to tak
Čítala som niekde o tých 5 príspevkoch, ale už ani to nie je pravda.
Našla som nick, ktorého majiteľa osobne poznám, klikla som naň a nepustilo ma... mal iba 1 príspevok. Asi o týždeň (stále mal iba ten 1 príspevok) som už mohla pozrieť jeho profil.
Snáď nám to Richard vysvetlí...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Richard
keď chcem presunúť príspevok napr. z jedn. účtovníctva do určitého účtovného softu, napr do Alfa, ale len do účt. softy.
Ako to riešiť?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
lenkak, prosím tvoja otázka nesúvisí s touto témou!!!!!!!!!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Richard
ja som to brala ako menšiu chybičku a pred touto stránkou sa písalo o účt. softvéroch ako fungujú.
Ale keď som mimo témy, ok, beriem, ale už som aj ja mimo Porady.
Naposledy upravil lenkak : 17.07.09 at 19:47
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Od včera nám nefungoval internet a dnes som sa na stránku dostala okľukou a tak som bola ako náhodný návštevník stránky. Bez problémov som sa dostala do svojho profilu, odtiaľ do profilu priateľa a odtiaľ do profilu jeho priateľa. Bez problémov som si prečitala o každom jeho profil aj odkazy jeho priateľov. Ak si ako registrovaný člen chcem prečítať profil registrovaného nováčika tak ma to nepustí, pretože takto chránime nováčikov. Pred čím? Ako Porada chráni nás? Alebo na nás už nezáleži? Viem, že je to verejný profil, ale mala som dojem že do neho môžu nahliadnuť iba registrovaní členovia a nie každý náhodný návštevník. Ja osobne vymažem z profilu všetko čo by niekto mohol zneužiť ako aj odkazy mojích priateľov v mojom profile, abz ich nejaký "láskavý" návštevník nezneužil.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Písala som pred časom, že to už nieje profil, ale bonzáčik .
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ak sa dá zablokovať prístup do profilu nováčika, tak by nemal byť problém zablokovať prístup do našich profilov a odkazov neregistrovaným návštevníkom.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Pár dni prešlo a nechce sa mi veriť, že nikto z kompetentných sa ani nepokúsil odpovedať. Čo nie je, môže byť. Pár dni tu nebudem a možno po návrate tu niečo nájdem.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Nechce sa mi veriť, že to nikoho nezaujíma a nikto neodpovedá. Čo je dôležitejšie ako ochrana členov Porady na stránkach Porady?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

... hmmm.... aj mňa to zaujíma, ale neviem ti odpovedať...
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
tutiola Pozri príspevok
Od včera nám nefungoval internet a dnes som sa na stránku dostala okľukou a tak som bola ako náhodný návštevník stránky. Bez problémov som sa dostala do svojho profilu, odtiaľ do profilu priateľa a odtiaľ do profilu jeho priateľa. Bez problémov som si prečitala o každom jeho profil aj odkazy jeho priateľov. Ak si ako registrovaný člen chcem prečítať profil registrovaného nováčika tak ma to nepustí, pretože takto chránime nováčikov. Pred čím? Ako Porada chráni nás? Alebo na nás už nezáleži? Viem, že je to verejný profil, ale mala som dojem že do neho môžu nahliadnuť iba registrovaní členovia a nie každý náhodný návštevník. Ja osobne vymažem z profilu všetko čo by niekto mohol zneužiť ako aj odkazy mojích priateľov v mojom profile, abz ich nejaký "láskavý" návštevník nezneužil.
V poslednej dobe sa tu riešili rôzne problémy týkajúce sa Porady a na ten, ktorý zaujíma súdiac podľa súhlasov nielen mňa, ale aj ďalších zatiaľ nikto z kompetentných nereagoval nikto.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Kto z členov pri písaní odkazu v profile používa funkcie Undo a Redo?

Potrebovala som pri vkladaní obrázka, vrátiť sa o jeden úkon späť a zistila som, že tieto funkcie v mojom profile nereagujú
funkcia v odkaze.jpg  
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Poprosím vždy založiť novú tému, aby som vedel ktorá chyba je vyriešená a ktorá nie. Ďakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať