Zavrieť

Porady

pristup k informaciam o dani z prijmu

ahojte,
je mozne na stranke danoveho uradu zistit, ake dane z prijmu mala FO zivnostnik za predchadzajuce roky? resp vsetky info, ktore by mi pomohli vyzistit jeho financnu situaciu ( hoci ja si myslim, ze vzhladom na ochranu osobnych udajov nie). Resp, daju sa tieto info vyzistit nejakym inym sposobom niekde inde? dakujem moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    velryba Pozri príspevok
    ahojte,
    je mozne na stranke danoveho uradu zistit, ake dane z prijmu mala FO zivnostnik za predchadzajuce roky? resp vsetky info, ktore by mi pomohli vyzistit jeho financnu situaciu ( hoci ja si myslim, ze vzhladom na ochranu osobnych udajov nie). Resp, daju sa tieto info vyzistit nejakym inym sposobom niekde inde? dakujem moc
    načo to potrebuješ ? Na stránke drsr sú zverejnení len neplatiči

    velryba je offline (nepripojený) velryba

    velryba
    bol som rucit a vyzera to tak, ze budem to musiet zaplatit za dlznika. ten robi teraz na zivnost, a kedze uz nie sme dlho v kontakte, som chcel vediet, ze ake ma vlastne prijmy. dakuejm, idem pozriet aspon tych neplaticov. ( cez znamosti clovek asi nic nevybavi)

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    velryba Pozri príspevok
    bol som rucit a vyzera to tak, ze budem to musiet zaplatit za dlznika. ten robi teraz na zivnost, a kedze uz nie sme dlho v kontakte, som chcel vediet, ze ake ma vlastne prijmy. dakuejm, idem pozriet aspon tych neplaticov. ( cez znamosti clovek asi nic nevybavi)
    takéto informácie by z DU nemali uniknúť ani cez známosti ...

    pristup k informaciam o dani z prijmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.