Zavrieť

Porady

nove prieskumy e-shopov

Nechcem aby ste toto brali ako temu ktotra tu bola dlho ale chcel by som aby sme sa podelili o svoje nove predajne skusenosti ohladom predaja...zaujimalo by ma a myslim,ze nie len mna ako sa Vam dari s predajom za posledny mesiac-v com podnikate a ako Vam ide predaj za posledny mesiac maximalne dva.Dakujem vsetkym kt. sa zapojili o tento prieskum
Usporiadat
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

padro vďaka za postreh,mám možnosť aj niečo@dietnastrava.sk zdá sa ti to lepšie?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
tak to by blo super, najlepsie shop@dietnastrava.sk alebo obchod@dietnastrava.sk
0 0
silviamb silviamb

silviamb je offline (nepripojený) silviamb

padro Pozri príspevok
neviem ci to nie je zlym produktom, ja si oblecenie cez net nekupim asi nikdy, clovek ma problem vybrat nieco v kamennom obchode, aby mu pasovalo. ... tak ja som mal v juni 2008 66 objednavok, teraz zatial za jun 150 objednavok
Tak pre nerozhodnych tam mam doplnky Ale vazne, pri tom pocte objednavok som zalapala po dychu - blahozelam!
A uz ked tak vypisujem, tak mam jednu prosbu. Co vravite (padro, michal, daska, ... ktokolvek) na moj e-shop znackovyraj.sk ? Kedze ja som v tom uz zamotana, tak nemam potrebny nadhlad - preto budem vdacna za kazdy nazor.
Dakujem
0 0
jumo jumo

jumo je offline (nepripojený) jumo

Ja mam internetovy obchod veveve prakticke-naradie sk zalozeny v 2/2008. Minuly rok sa to celkom rozbehlo, ale po novom roku (tzv. kriza) je to slabota januar - april prakticky nic. Teraz ako keby sa to zase trochu pozviechalo, tak uvidime.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
jun/2008 = 66 objednavok(po roku eshopu), jun/2009=205 objednavok ... nestazujem si
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ozivim trochu temu, kto mate eshopy ako sa vam dari? U mna stale lepsie, tento mesiac bol zatial v celej historii najlepsi, takze ja som spokojny.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

padro Ti si nejaky borec...nejak sa to rozbehlo sa mi zda
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
rozbehlo, v septembri budu 2 roky od zaciatku, ale doteraz som to robil popri VS, od juna uz idem naplno ... skus sa pozriet na tie H2 nadpisy, pomaly to upravujem.
Naposledy upravil padro : 31.07.09 at 06:34
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

este stale som na uvodnej stranke (home) nasiel iba nadpis H1
nadpisy H2 ani jeden
0 0
ami2 ami2

ami2 je offline (nepripojený) ami2

Ja stále takmer nič. Musím však povedať, že prevádzka beží 3 mesiace. Stále uvažujem čo zlepšiť. Ceny sú proti konkurencii fajn. Horšie je to z obrázkami. Mohla by som zaradiťč viac produktov. Nemám však fotky a nemôžem nakúpiť všetky potraviny domov. Sklad mám na dosah. A potraviny rýchlo expirujú.
0 0
dragan.michal dragan.michal

dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

AMI2 mas zavedeny newsteler? Alebo nieco ine na podporu predaja?

Tot moj navrh:
Vytvor si jednoduchy blog, pis na nom co nove diabetike, nove produkty a podobne. Proste o dietnej strave a podobne. Ludia co budu chciet dostavat novinky nech sa zaregistruju a nasledne raz za tyzdenm uverejni novy clanok, posli im newsteler a nezabudni na koniec mailu umiestnot najlepsie top produkty (aspon tri alebo styri) na ten tyzden ich daj do akcie. Cenu nad obrazkom preskrtni a pod nu daj novu cenu. To ludi zaujme.

Moznosti je vela
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
tam som nerobil nic, .. ale pri produktoch deflektory,.. tam som to menil

dragan.michal Pozri príspevok
este stale som na uvodnej stranke (home) nasiel iba nadpis H1
nadpisy H2 ani jeden
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ami zaciatky su tazke, mesiace nie je az tak vela, podla mna treba na zabehnutie aspon 1 rok ak nie 2.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ami2 Pozri príspevok
Ja stále takmer nič. Musím však povedať, že prevádzka beží 3 mesiace. Stále uvažujem čo zlepšiť. Ceny sú proti konkurencii fajn. Horšie je to z obrázkami. Mohla by som zaradiťč viac produktov. Nemám však fotky a nemôžem nakúpiť všetky potraviny domov. Sklad mám na dosah. A potraviny rýchlo expirujú.

A nedalo by sa dohodnúť, že ti vo veľkosklade umožnia produkty odfotiť? Veď predať chce každý a toto by mohlo zvýšiť predaj aj im.
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
tak sa pochválim, že mi klesli objednávky v eshope o 2/3 :-)

Celkom mi vypadli ľudia z Google (to sú tie 2/3) podľa google analytics. Už na tom robím, ale tieto výpadky sú skôr v mesiacoch. Pokiaľ teda google nezaradí niekam veľmi, veľmi hlboko už navždy :-)

čo sa týka SEO, tak to som neriešil ani vtedy, keď to s vyhľadávaním celkom išlo.
Teraz som niečo málo riešil (postupne keďže na to nemám celý pracovný čas), ale veľa od toho nečakám vzhľadom na to, že s horším akože SEOm mi to išlo lepšie.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Filip Glasa Pozri príspevok
tak sa pochválim, že mi klesli objednávky v eshope o 2/3 :-)

Celkom mi vypadli ľudia z Google (to sú tie 2/3) podľa google analytics. Už na tom robím, ale tieto výpadky sú skôr v mesiacoch. Pokiaľ teda google nezaradí niekam veľmi, veľmi hlboko už navždy :-)

čo sa týka SEO, tak to som neriešil ani vtedy, keď to s vyhľadávaním celkom išlo.
Teraz som niečo málo riešil (postupne keďže na to nemám celý pracovný čas), ale veľa od toho nečakám vzhľadom na to, že s horším akože SEOm mi to išlo lepšie.

a nie je to len dôsledok dovoleniek? Ked sa ľuďom nechce veľmi čítať odborné veci a radšej siahnu po Dánovi?
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
nie je to dovolenkami a letom. Lebo návštevnosť mimo Google aj objednávky mimo Google mám rovnaké. Len tie návštevy a následne objednávky z vyhľadávania cez google padli.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
Dáša_ ja strasne nemam rad vyhovaranie sa na krizu a podobne veci
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
Ale leto nie je výhovorka. Naozaj v lete menej ľudí chodí na internet, čo im aj schvalujem :-)

PS - Dáša nepísala o kríze.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
tu krizu to som myslel vseobecne uz to pocuvam vsade kde sa nedari ... a to leto to by som netvrdil ze menej ludi chodi na net, skor asi plati, ze v lete sa horsie predavaju napr. lyze, ale potom treba mat asi v ponuke aj nieco co sa predava zase v lete.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať