Zavrieť

Porady

ako začať?

Chcem predávať sudové víno a neviem ako začať .Kde mam na internete najsť HCCP a podmienky hygieny.Proste aby som neskončila hneď ako začnem!Už si neviem rady ako si to mam všetko vyhladať
Naposledy upravil claride : 27.07.05 at 06:03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Toto všetko nájdeš na Porade, je tu toho veľa, niekto tu chcel otvárať bagetáreň, ... Daj si HĽADAŤ napr. HACCP

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    claride
    Chcem predávať sudové víno a neviem ako začať .Kde mam na internete najsť HCCP a podmienky hygieny.Proste aby som neskončila hneď ako začnem!Už si neviem rady ako si to mam všetko vyhladať
    Si na Porade, o tejto téme sa tu už veľa popísalo, členovia Porady tu prilepili i HCCP.
    Daj si hľadať, HCCP* a nájde ti k tomu veľmi veľa príspevkov. Nech sa ti darí.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Johanka
    Toto všetko nájdeš na Porade, je tu toho veľa, niekto tu chcel otvárať bagetáreň, ... Daj si HĽADAŤ napr. HACCP
    Johanka my sme písali naraz?

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Treba si zohnať potranovinový kódex I-III časť, z neho sa dá spraviť celý HACCP.
    v I - sa rozpisujú základné podmienky pre manipuláciu, aké požiadavky sú,
    v II - sa konkrétne rozpisujú mikrobilogické požiadavky a stanoviská pre výrobu
    v III - všeobecné zhrnutia aj pre obchodníkov

    Rupert je offline (nepripojený) Rupert

    Rupert
    bud prezri Poradu, alebo pozri knizku, ktoru vydala tusim riaditelka SZU.
    Alebo natvrdo, ale slusne skus zajst na Hygienu, a tam sa opytat na HACCP ako ma byt spracovany, nejake konzultacie. Alebo este jedna moznost, staci navstivit kniznicu zdravotníckej školy a určite tam najdes nejaku diplomovu pracu o HACCP systeme.

    Deamonds je offline (nepripojený) Deamonds

    Deamonds
    Ja by som vas chcela poprosit o radu mam podla mna super podnikateľ. nápad ale nemam prvotný kapitál. akou formou by som sa vedela dostat k nejakým nenávratným pôžičkam , eurofondom......?Vopred dakujem za rady

    abubu je offline (nepripojený) abubu

    abubu
    Ahojky! Mám nezamestnaneho chlapa.chcel by začať kamerovať svadby a iné priležitosti.Potrebovala by som poradiť od niekoho kto s tým ma alebo mal skusenosti.Čo všetko je k tomu potrbné a načo si treba dávať pozor.Vďaka za odpoveď.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.