Zavrieť

Porady

Tribunj - Klub Morski Rak

Veselý človiečik
Chceme ísť na dovolenku do Chortvátska, máme ponuku do tejto destinácie - Tribunj , klub Morskí Rak- Penziony , sú rozdelené rôzne podľa čísel, bol niekto z Vás už tu, budem vdačná za všetky info. Ideme busom cez cestovku, na čo sa mám pripraviť .
Usporiadat
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Sharon Pozri príspevok
Aj my sme tam boli pred 7 rokmi - to naša dcéra mala 4 roky. Ubytko bolo v poriadku, čisté, na pláž trochu ďalej - ale prešli sme sa, veď čo má človek na dovolenke robiť, len ležať sa mu stále nechce. Je pravda že pláž bola trochu "malá" a ľudia natisnutí na sebe. Tribunj na mňa nezanechal bohvieaký dojem. Druhá naša dovolenka v Chorvátsku bola pri Pule - tiež nič moc.
Ale pred rokom sme boli v Biograde na Moru a to bolo o niečom úplne inom. Pripájam fotky - na 1. a 2. fotke náš apartmánový dom, na 3. bližšia pláž a na 4. tá vzdialenejšia mestská. Dcéra nebásni o inej dovolenke, chce aby sme zase išli tam. Pobyt som vyhľadala na nete - chorvátska stránka www.adritaic.hr - vybrala som, zarezervovala, zaplatili sme preddavok - komunikujú aj v slovenčine všetko cez e-mail. Mestečko je krásne, po večeroch zábava v meste na promenáde alebo na mestskej pláži (táto bola od nášho ubytovanie trochu ďalej) ale boli tam kolotoče, pre deti atrakcie (autíčka, trampolíny, strieľanie guľôčkami, jazda na umelom býkovi). Na pláži je veľký bazén s morskou vodou, pre malé deti nie moc vhodný, večer osvetlený.
My sme minulý rok v auguste boli tiež v Biograde na Moru. Boli sme v kempe Soline a bola to super dovolenka.V kempe pekne čisto ... hlavne sociálky na čo som dosť haklivá...takže super. Na pláž blízko...ale my sme skôr vyhľadávali kľudnejšie miesta a tak sme chodili troška ďalej kde nebola hlava na hlave. Hlavná pláž bola piesková a bolo tam veľa detí. Po večeri sme vždy vyrazili po promenáde do mestečka.
DSCN1065.jpg  
DSCN1069.jpg  
DSCN1088.jpg  
DSCN1090.jpg  
DSCN1148.jpg  

DSCN1229.jpg  
DSCN1275.jpg  
DSCN1487.jpg  
DSCN1494.jpg  
DSCN1818.jpg  

1/1
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

beatam Pozri príspevok
Tak ti prajem krásne počasie a dobrú partiu spoludovolenkujúcich .
dakujem, o partiu sa nebojim moji traja chalani sa mi o zabavu postaraju len pocasie ma trochu strasi, dufam, dufam, snad nam vyjde, stale to sledujem - no nic moc zatial
0 0
lubinami lubinami

lubinami je offline (nepripojený) lubinami

Veselý človiečik
Vrátili sme sa z dovolenky -Omišajl ostrov Krk,hotel Adriatic, boli sme spokojni, dobra strava , dobre ubytovanie, plaže čisté,aj more čisté, dalo sa vybrat - aj betonova aj štrkova, aj pieskova plaž. Je to kludne mestečko, s malým pobrežím, vhodne na prechádzky, pre deti s rodinami, pre mladých ľudí tam nie je veľmi živo, takže tým odporúčam iné mesto, na oddych veľmi pekné miesto .
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

K tej CK Kvalita - http://staznosti.sme.sk/cpld/1335/KV...zaplatili.html
0 0
Renovacio Renovacio

Renovacio je offline (nepripojený) Renovacio

social media lover, amateur photographer ...viac
Nuž predvčerom sme sa vrátili z dovolenky v Tribunj, a boli sme s CK KvalitaTour, ako nemôžem povedať jedno krivé slovo. Všetko bolo tak ako bolo vopred povedané. Za čo som zaplatil to som dostal, osobne sa mi Tribunj vcelku rátal, nakoľko mám radšej kľudnejšie miesta. Strava bola super, na pivko bolo tiež kam ísť, až na tu búrku v utorok to bola veľmi príjemná dovolenka. Ak by sa ma niekto opýtal, či odporúčam , tak popravde áno ... Veľmi slušná cena pobytu, v pohode delegáti ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.dobrodruh.sk/forum/recenz...r#.Ue_JKb2vjcc

Predchadzajuce prispevky....tu mastia ego cestovke.....hmm....len kde je pravda??
1 0
petoleto007 petoleto007

petoleto007 je offline (nepripojený) petoleto007

ja len mozem odporucit Tribunj .Boli sme tam z kamaratmi dve rodiny bolo super aj apartmany aj strava a hlavne personal bol suprovy vzdy v ustrety neviem preco tuna pisu sprostosti ze tri druhy salamy somarina dalo sa vybrat aj z ranajok aj z vecere.Mne osobne sa pacilo viac ako vo vodiciach tuna bol klud kto nie je velmi narocny len odporucam. A ked prirovnam k slovenskym cenam ked sme na Teplom vrchu zaplatily 10 eur na osobu za nic spolocne socialne priestory ziadna kuchynka proste 0 bodov a ta nasa slovenska ochota katastrofa
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať