Zavrieť

Porady

informácie o rodičovi dieťaťa

dobrý deň, potrebovala by som vedieť, či je možné nejakým spôsobom zistiť informáciu o mene ošetrujúceho lekára/psychiatra/ druhého rodiča dieťaťa (ex-manžela/lky) na účely súdneho pojednávania o zverení dieťaťa do starostlivosti jedného z rodičov. za radu vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    02Michaela je offline (nepripojený) 02Michaela

    02Michaela
    sapora Pozri príspevok
    dobrý deň, potrebovala by som vedieť, či je možné nejakým spôsobom zistiť informáciu o mene ošetrujúceho lekára/psychiatra/ druhého rodiča dieťaťa (ex-manžela/lky) na účely súdneho pojednávania o zverení dieťaťa do starostlivosti jedného z rodičov. za radu vopred ďakujem
    Neviem, k čomu Ti to je, lebo súd si to môže vyžiadať aj sám.
    Ale pre Tvoju informáciu, aj keby si to zistila, psychiater Ti neposkytne ani správu ani len jedinú vec o danej osobe, nakoľko je viazaný mlčanlivosťou.

    sapora je offline (nepripojený) sapora

    sapora
    hej moze, ale nemusi ak nexce:-) ak si nezistim niektore veci sama tak prosto ich sud nemusi brat do uvahy a vyhladavat si infosky (napr. o cisle sudneho spisu, ktory sa tyka druheho rodica a ktory dokazuje nejake veci o nom- co som este neporiesila) (aspon tak mi bolo povedane:-) kazdopadne info o lekaroch uz mam dakujem za pomoc, michaela, ak by ste vedeli o tych cislach sud. spisov, velmi by som sa potesila:-)
    pekny den

    informácie o rodičovi dieťaťa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.