Zavrieť

Porady

VÝROČIA , ÚMRTIA , VÝZNAMNÉ UDALOSTI

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Do tejto témy by bolo dobré zadávať tieto skutočnosti z prostredia významných osobností .

P.S. :
Podotýkam a zdôrazňujem slovo významných ...
Naposledy upravil buchač : 30.05.09 at 18:41
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No jo.... pán je znalec. The Rolling Stones - kam prišli tam sa spustila "lavína" - hrali (a ešte aj hrajú - nech im to vydrží čo najdlhšie!!!) hard rock - ľudovo povedané - kde sa zjavili, tak to roztočili ako kamenná lavína (valiace sa kamene - nedávno aj v Tatrách bola kamenná lavína). Ak by som na teba zo svahu spustil 5 poriadnych balvanov - tiež by si si povedal valia sa kamene a začal vy si skákať kade tade.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
No jo.... pán je znalec. The Rolling Stones - kam prišli tam sa spustila "lavína" - hrali (a ešte aj hrajú - nech im to vydrží čo najdlhšie!!!) hard rock - ľudovo povedané - kde sa zjavili, tak to roztočili ako kamenná lavína (valiace sa kamene - nedávno aj v Tatrách bola kamenná lavína). Ak by som na teba zo svahu spustil 5 poriadnych balvanov - tiež by si si povedal valia sa kamene a začal vy si skákať kade tade.
hlúposti vieš tárať, to je pravda a nie raz a sprosté invektívy tiež. Ja som reprodukoval stanovisko jedného odborníka na hudbu a zrejme aj na hudobné skupiny, ktorý v slovenskom rozhlase slovensko 1(ktorý mi robí celý deň zvukovú kulisu) hovoril asi pred dvoma týždňami presne to isté, čo som sem napísal, bohužiaľ , nebola to pre mňa taká dôležitá informáciu aby som si ju zaznamenal, dovtedy som tiež žil v tom že je to odvodené od kameňov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Ian Stewart a Mick Avory netušili, aký osud skupinu čaká, no meno im to dalo za pravdu.
The Rolling Stones - to bol názov piesne, stal sa zdrojom názvu novej skupiny. „Valiace sa kamene“ majú rovnaký význam ako „tumbleweed“, teda vagabundi.
O niečo neskôr sa však ukázalo, že ešte pred naším letopočtom bol známy aforizmus, ktorý hovoril - "Valiaci sa kameň nezarastie machom." Novému tímu nesvietil osud tichého močiara a nikdy nezarástli machom.
0 0
misoft misoft

Pali - a teraz mudruj svoje múdrosti.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft

Pali - a teraz mudruj svoje múdrosti.
buchač len potvrdil čo som napísal
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Bývalá žena niekdajšieho amerického prezidenta Trumpa zomrela vo veku 73 rokov.
514325107385650344.jpg  
5 0
misoft misoft

Barbar Conan, Terminátor, John Kimble, kapitán Ivan Danko ..... alias Arnold Schwarzenegger sa dnes dožíva 75 rokov
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Olivia Newton-John zomrela vo veku 73 rokov
https://www.facebook.com/CT24.cz/vid...25629260959162
Naposledy upravil anet : 11.08.22 at 09:24
8245245263487985027.jpg  
4 0
misoft misoft

Anne Heche 11.8. skonala.
https://kultura.pravda.sk/film-a-tel...veku-53-rokov/
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

misoft
Anne Heche 11.8. skonala.
Počkaj, počkaj...ale ona predsa zomrela v piatok ...či ?
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Herečka Eva Rysová má 90.https://kultura.pravda.sk/film-a-tel...hp_9clanok_box
Vivat!
1 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

misoft
Barbar Conan, Terminátor, John Kimble, kapitán Ivan Danko ..... alias Arnold Schwarzenegger sa dnes dožíva 75 rokov
A keby nefajčil , mohol oslavovať už 79 !
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať