Zavrieť

Porady

Vyúčtovanie za byt

Dostali ste už vyúčtovanie za byt?Koľko platíte mesačne a koľko Vám vracajú?Koľko osôb a počet izieb.
Usporiadat
bisou bisou

bisou je offline (nepripojený) bisou

Ja som ešte nedostala vyúčtovanie, ale do 31.05. ho musia dať. Už to vraj posielali.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mariro mariro

mariro je offline (nepripojený) mariro

Ja nemam byt,byvam v dome, ale kamaratke to uz prislo a doplacaju 4900 sk,skoro ju slak trafil.Ale neviem kolko platia poplatky , ale su 4 aj s detmi .
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

Ani my este nemame a vsetci naokolo uz ano.Svokrovcom vracaju 14000Sk.
0 0
natalakovac. natalakovac.

natalakovac. je offline (nepripojený) natalakovac.

byvam bratislave v lamaci platim 5000mesacne, do marca som platila 3700mesacne a zvysili mi na 5000Sk.,za 2izb.byt bez balkona nezatepleny.a na vyuctovanie cakam.
0 0
simonka1 simonka1

simonka1 je offline (nepripojený) simonka1

PU
My sme už vyučtovanie dostali a našťastie pre nás dopadlo dobre. Preplatok cca 3 000. Bývame v 3-izbovom odkúpenom byte štyria. Ale hneď mi správca povedal, že je to vďaka tomu, že sme v zime regulovali teplo. Lebo inak spotrebu vody máme bežne najvyššiu v baráku. Inak mesačne platím cca 5 000.
0 0
migelovci migelovci

migelovci je offline (nepripojený) migelovci

ja som este nedostala.. stale cakam ... ale moji znami dostali preplatok 19000 .. uplne super. Platia 5000 mesacne. Dostali regulatori na radiator a pekne sa to ukazalo.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Priznám sa, že čakala som na to vyučtovanie ako kura na sopel, a preplatok len 3 tisíc Sk. Vlani som doplácala 6 tis., pritom som riadne platila 4 700 a teraz zvýšili na 5 200,-./ Kdeže sú tie časy ked bolo nájomné 800 Sk./
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Fúha, to platíte akosi dosť. Teda neviem, koľkí bývate. My sme dvaja dospelí a platíme cca 3200 mesačne.
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

My sme tiež dvaja dospelí, 3-izbák a máme predpis 2100Sk.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

adi11 Pozri príspevok
Priznám sa, že čakala som na to vyučtovanie ako kura na sopel, a preplatok len 3 tisíc Sk. Vlani som doplácala 6 tis., pritom som riadne platila 4 700 a teraz zvýšili na 5 200,-./ Kdeže sú tie časy ked bolo nájomné 800 Sk./
a plat 1500,-
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

To za kolkoizbový byt platíte 5200Sk??
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

My napríklad platíme 5.500,- Sk za 3-izbový byž. Je to riadna palka za 3 osoby. Ale mame v tom uz aj splatku uveru, čo sme začali bytovku zateplovať. A iba tento rok nám namontovali merače na riadiatory, tak som teda zvedava na to vyúčtovanie, lebo teplo je v našej bytovke fakt drahé.
0 0
leonq leonq

leonq je offline (nepripojený) leonq

aj nam vracali peniaze, ale az taky nadseny niesom

pretoze to znamena ze som cely rok zbytocne uveroval bytove druzstvo...

mozno to znie divne ale radsej by som platil minimalne mesacne paplatky a platil nedoplatok, pretoze potom by som svoje peniaze mohol otacat ja a nie niekto iny a to este bezurocne...

napodobne elektrikarne a plynarne...

uvedomujem si, ze nie je lahke vypocitat preddavky, ked sa pocas roka vsetko meni, ja som len toho nazoru, ze castokrat s nasimi peniazmi naraba niekto iny bez toho aby zato platil urok...
0 0
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Nám vyšiel našťastie preplatok. Najvyššie rozdiely a taktiež najväčšiu časť platby za byt tvorí kúrenie. Ja som s naším spokojná. Za 2-izbový byt, 1. poschodie,cca 60 m2 nás vyšlo kúrenie na rok 7,5 tis. Sk. Svokra zas za 3-izbový na 1. poschodí, cca 67 m2 zaplatila 36,5 tis. Za 7 m2 a 1 radiátor naviac je to podľa markantný rozdiel.
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

Svokra má plastové okná?Lebo mi sme pred stahovanim do 3-izboveho-nevymenené okná mali odpocty v izbach za teplo okolo 12 dielikov a po vymene 5 dielikov a to uz rozdiel je.Cez tie stare okna ohromne prefukovalo.
0 0
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Okná má staré a minulého roku sme mali aj my. A roky predtým my sme stále platili okolo 10 tis. a ona vždy cez 35 tis. Myslím, že to bude najskôr v type bytovky.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

zuzana Pozri príspevok
To za kolkoizbový byt platíte 5200Sk??
za 3 - izbový rozloha 78,30m2, a sme traja
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

Tých 5200 to máte aj zateplený panelák-teda v tej splátke máte i úver?
0 0
mpavlikova mpavlikova

mpavlikova je offline (nepripojený) mpavlikova

My sme v byte 3-osoby v 3-izbovom byte. Platíme mesačne 3600,-Sk a vyúčtovanie už mi prišlo 5483,-Sk.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Tiež sme obdržali vyúčtovanie. Platím 3800,- Sk za 3-izbový byt, sme 3 a mala som nedoplatok 1200,- Sk. Máme plastové okná. Nakoľko ich má
v bytovke väčšina, zaujímali sme sa o merače tepla. Veľa nájomníkov zastáva názor, že nič sa tým neušetrí, že aj tak sa spotreba bytovky rozpočíta a merače to neovplyvnia. Nemáte niekto skúsenosti?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať