Zavrieť

Porady

ICQ nefungujú nastavenia

Ahoj,
Dlhsí čas mám problem s ICQ. Funguje mi, ale nie tak ako by mal. Neviem kde je chyba.
Nefungujú nastavenia - ked kliknem ukaze si mi normalne nastavenie, ale zmenit v nom nemozem nic - len zavriet krizikom alebo storno, OK neakceptuje.
Profilová fotka sa neda zmenit.. teda nemozem nic, iba pisat si nastastie.
VZDY pred SPUSTENIM ICQ resp. pri ZAP. notebooku mi vyhodí
hlásku: Failed to start application (code:4)

PS. mám vistu.

Môže mi niekto poradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    No ja som nedávno ICQ vo svojom notebooku zrušila, nakoľko sa mi naň niekto "napichol" (asi z Rumunska) a rozposlal z môjho účtu všetkým mojim kontaktom odkaz na jednu "neslušnú" stránku. Viete si predstaviť, ako otvárali oči
    A viacerí mi potvrdili, že už sa stretli s podobným problémom. Aj tak som ho už mala len kvôli asi 3 osobám, ináč používam Skype.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    Problém je v ICQ. Nepoužívaj to. Deravé je to jak svvviňa, budeš maž celý kompík zaondiaty pľuhavstvami. Viem že je ľahko takto radiť, ale je to tak.

    Ak chceš silou mocou používať nejaký instant messenger, prejdi na google talk alebo jabber, alebo si nechaj len skype.

    Jabber protokol umožňuje aj export/import z/do ICQ a ďalších protkolov, t.j. ty môžeš mať jabber (ktorý je inak po bezpečnostnej stránke na tom oveľa lepšie ako ICQ) a stále môžeš komunikovať s ľuďmi ktorí sú trebárs na icq, google talk a pod. s tým, že vidíš aj stavy (prítomnosť) + ty si tiež videný (ak si to nastavíš).
    Dobrý jabber klient je Gajim, české jabber servery trochu lepšie než slovenské.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    dolfort Pozri príspevok
    Problém je v ICQ. Nepoužívaj to. Deravé je to jak svvviňa, budeš maž celý kompík zaondiaty pľuhavstvami. Viem že je ľahko takto radiť, ale je to tak.

    Ak chceš silou mocou používať nejaký instant messenger, prejdi na google talk alebo jabber, alebo si nechaj len skype.

    Jabber protokol umožňuje aj export/import z/do ICQ a ďalších protkolov, t.j. ty môžeš mať jabber (ktorý je inak po bezpečnostnej stránke na tom oveľa lepšie ako ICQ) a stále môžeš komunikovať s ľuďmi ktorí sú trebárs na icq, google talk a pod. s tým, že vidíš aj stavy (prítomnosť) + ty si tiež videný (ak si to nastavíš).
    Dobrý jabber klient je Gajim, české jabber servery trochu lepšie než slovenské.
    Ja som mala to ICQ cez jabber, a aj tak sa mi to stalo Teraz tam mám len jabber a MSN a okrem toho Skype.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Keď už používať ICQ, tak treba používať iný klient. Napr. Mirandu, alebo ruský QIP. Ten sa na ICQ najviac podobá. Miranda, QIP sú bezpečné programy. Nesťahujú nič, ani reklamu. Zneužitie účtu mohlo dôjsť v dôsledku zlého hesla... Ja roky používam aj jeden, aj druhý program (oba sú aj prenosné) a nikdy som nemal problém...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Saini Pozri príspevok
    Ahoj,
    Dlhsí čas mám problem s ICQ. Funguje mi, ale nie tak ako by mal. Neviem kde je chyba.
    Nefungujú nastavenia - ked kliknem ukaze si mi normalne nastavenie, ale zmenit v nom nemozem nic - len zavriet krizikom alebo storno, OK neakceptuje.
    Profilová fotka sa neda zmenit.. teda nemozem nic, iba pisat si nastastie.
    VZDY pred SPUSTENIM ICQ resp. pri ZAP. notebooku mi vyhodí
    hlásku: Failed to start application (code:4)

    PS. mám vistu.

    Môže mi niekto poradit?
    Nainštaluj si QIP, Mirandu, prihlásiš sa svojim nickom a heslom...

    kontakty sa Ti prenesú....

    najlepší je Skype, môžeš si písať, alebo používať hovor a videohovor

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Charon Pozri príspevok
    Keď už používať ICQ, tak treba používať iný klient. Napr. Mirandu, alebo ruský QIP. Ten sa na ICQ najviac podobá. Miranda, QIP sú bezpečné programy. Nesťahujú nič, ani reklamu. Zneužitie účtu mohlo dôjsť v dôsledku zlého hesla... Ja roky používam aj jeden, aj druhý program (oba sú aj prenosné) a nikdy som nemal problém...
    Ja mám jabber cez PSI a v ňom som mala aj ICQ - ten PSI nie je spoľahlivý?

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    PSI? Neviem posúdiť spoľahlivosť. Poznám iné, a Mirandu a QIP som uviedol ako príklad... IM klientov a dobrých je veľa. Každý nech si nájde ten, čo mu sadne...

    ICQ nefungujú nastavenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.