Zavrieť

Porady

Provident

prosim potrebovala by som informaciu ci resp ako ma vie Provident stihat ak prestanem platit pozicku od nich ...dakujem
Usporiadat
hrotko hrotko

hrotko je offline (nepripojený) hrotko

danushka Pozri príspevok
Ked nemáš zmluvu , vyžiadaj si kópiu od Providentu. Predpokladám, že Ti už zaslali výzvu, že meškáš so splátkou /splátkami/, kde sú aj uvedené kontaktné údaje.
A zabudni na to, že Provident vyčiarkne neplatiča...rečičky typu jedna pani povedala nerieš, pretože Provident je úžerník a zmluvy má tak prepracované, že onedlho máš exekútora na krku.
kamila magalova Pozri príspevok
ta osoba pre provident pracovala....uzatvarala pre nich pôžičky a nasledne chodila vyberať splatky od ludi čo si požičali...ešte je niečo nejasne?...takym sposobom ako si zobrala požičku na moje meno si pobrala na kopec ludi....neviem ci ma zmysel ist s tym na policiu pretože je tam moj ofic. podpis a ona by mohla tvrdit ze to je moj vymysel čiže tvrdenie proti tvrdeniu
Vieš , ako všade platí aj pretakúto situáciu - čo je psáno - to je dáno.(a nie čo je sľubováno)
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

richard_t
tu by Vam mozno vedeli pomoct. pocul som dobre referencie..

http://www.spotrebitelsky-pravnik.sk
dalsi, co vytahuje niekolkorocne temy, kde nepolozi otazku na svoj podobny problem???
0 0
MSRM2 MSRM2

MSRM2 je offline (nepripojený) MSRM2

Provident je spolocnost ktora nema ziadnu pravomoc siahnut ti na majetok ,soc.davky alebo na co kolvek v pripade ze neplatis.Robi to na vlastne riziko.Co sa tyka vyhraznych listov od providentu su to len talafatky.Podsuvanie zmluv k podpisu je u tejto spolocnosti bezne ,mam stym skusenost.Uz len to ze poziciava spolocnost hotovost nezamestnanym na soc. davkach ktory su nemajetny je pre nich riziko ci splati alebo nesplati nezamestnany pozicku.Moja dobra znama pre nich pracovala a sama odtial odisla preto ze sa nechcela dostat do problemov pre zmluvy ktore su dotatkom k zmluvam co sa tyka vyberu financii.Co sa tyka uroku za pozicanie financii je mensi ako dotatok za vyber a chodenie po financie ku klientovi.Kto ma takuto zmluvu nech si ich poriadne prezrie.Ak budete splacat pozicku providentu na ucet tak vas o 70 percent vyjde lacnejsie ako ked po nu chodi vyberac pricom to providentu nevyhovuje a tym padom vam pozicku neschvalia.Ak bude chodit vyberac tak vam ju schvalia na 90 percent.Uvediem presny vypocet pri pozicani sumy 160 eur za 45 tyzdnov so splatkou 4,45-.eur na ucet zaplatite celkom aj s urokom 200,25.- eur.Ale ak bude chodit po nu vyberac zaplatite o 82,40.-eur viac to je za takzvanu zmluvu o zabespeceni uveru a to je ta zmluva ktoru vam podsunu na ktorej je vzdy vyssia suma ako uroky zo sumy pozicanej ktoru zmluvu nemusite mat ani k vam nikto chodit nebude pokial budete platit na ucet kde je menej pravdepodobne ze uver dostanete.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MSRM2
Provident je spolocnost ktora nema ziadnu pravomoc siahnut ti na majetok ,soc.davky alebo na co kolvek v pripade ze neplatis.Robi to na vlastne riziko.Co sa tyka vyhraznych listov od providentu su to len talafatky.
To vážne ???
Lebo vážne to myslieť nemôžeš ...

Provident ako taký nešáhne na majetok .
Na to má ľudí ...zvykne sa im hovoriť EXEKÚTOR ...
0 0
MSRM2 MSRM2

MSRM2 je offline (nepripojený) MSRM2

buchac pozeram ze ty si ako truhlik co vsietko vie a vsade bol lebo mat niekolko tisic prispevkov a vediet kazdemu odpovedat a poradit ved si mal bit premier co sedis doma ty ze vraj buchač.
Naposledy upravil MSRM2 : 14.12.13 at 10:42
0 0
Ykaž Ykaž

Ykaž je offline (nepripojený) Ykaž

Okamžite daj trestné oznámenie za podvod na políciu!!!!!!! Včera tu bol presne tento prípad. Možno je to na na webe. Súdny senát ju odsudil za podvod . Pracovníčka providentu dostala 3 roky s podmienkou na 5 rokov. Všetky zmluvy od nich sú podvod na ľuďoch. HNUS. Hanbim sa za ľudi, ktorí dokažu ziť jak paraziti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MSRM2
buchac pozeram ze ty si ako truhlik co vsietko vie a vsade bol lebo mat niekolko tisic prispevkov a vediet kazdemu odpovedat a poradit ved si mal bit premier co sedis doma ty ze vraj buchač.

Truhlík si Ty ... len zbytočne radšej nepozeraj , ale uč sa .
Truhlík je ten , čo si love požičia od Providentu a iným podobným .
Čiže aj Ty si Truhlík ...
Truhlík je ten , čo Ťa v potoku robil ...semeno odplávalo a ostal kto ???
...žeby " Truhlík " ???
Odpovedať na otázky od truhlíkov ( to ani Truhlík nemusím byť ) nie je problém , takýchto truhlíkov podobným Tebe je tu do bludu...
Príde , zasviní blbou poznámkou ( vraj príspevkom ) tému , fórum a ešte aj čáva bude robiť - čistý Ty !
Takých truhlíkov ako si Ty na počkanie dávam do laty...
...a zadarmo ...
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

kamila magalova
ekopo Pozri príspevok
stačí si prečítať bod 16 zmluvy o úvere
myslíš v zmluve ktora sa uzatvarala s nimy že je to tam podchytene pod bodom 16?...problem je v tom že doma žiadnu nemam takže si to neviem pozrieť...ide totiž o podvod bohužiaľ s mojím ofic. podpisom na moje meno ale odrbom ... bez mojho vedomia ....takže asi som v poriadnej kaši ( aj ked nevinne) čo??


ja ak spím, tak nepodpisujem
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

buchač
MSRM2
buchac pozeram ze ty si ako truhlik co vsietko vie a vsade bol lebo mat niekolko tisic prispevkov a vediet kazdemu odpovedat a poradit ved si mal bit premier co sedis doma ty ze vraj buchač.

Truhlík si Ty ... len zbytočne radšej nepozeraj , ale uč sa .
Truhlík je ten , čo si love požičia od Providentu a iným podobným .
Čiže aj Ty si Truhlík ...
Truhlík je ten , čo Ťa v potoku robil ...semeno odplávalo a ostal kto ???
...žeby " Truhlík " ???
Odpovedať na otázky od truhlíkov ( to ani Truhlík nemusím byť ) nie je problém , takýchto truhlíkov podobným Tebe je tu do bludu...
Príde , zasviní blbou poznámkou ( vraj príspevkom ) tému , fórum a ešte aj čáva bude robiť - čistý Ty !
Takých truhlíkov ako si Ty na počkanie dávam do laty...
...a zadarmo ...
A 9/9 je gde ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
LukyKs
ja ak spím, tak nepodpisujem
LukyKs
A 9/9 je gde ?
...ja ak spím , tak si predstav , šak ja ani nestrieľam ....
0 0
sialena adamikova sialena adamikova
ako ten provident dost robila som obchodného zastupcu a kym som bola na dovolenke tak sfalsovaly moje podpisy a ked som bola v robote tak my falsuju podpis doteraz a chu peniaze
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať