Zavrieť

Porady

neskutocna bolest pod kolenami

PROSIIM VAS O POMOC!!!!!!!!!!!!uz neviem co mam robit....mam 19rokov...niekedy som hraval futbal 3ligu....znicoho nic ma zacalo neskutocne boliet pod kolenami...proste ked hram futbal alebo som v zatazenii noh tak ma kost po kolenami tak rozboli ze nemozem ani chodit....uz nehram futbal skoro rok pretoze doktori nevedia co mi je...bol som na rentgeni aj na sone proste nic tam nemaam...mam za sebou vsetky testy ci uz cievne alebo z krvy...nic neni ani na kosti...neviem co mam robit....bol som u najlepsich odbornikoch na slovensku...nikto nevie preco ma to boli a najhorsie je ze nikto sa s tym ani nestretol....ak by sa nasiel niekto kto by mi mohol s tym pomoct tak by som mu bol strasne vdacnyy....
martin
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
MR ti robili?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
martinq09 martinq09

martinq09 je offline (nepripojený) martinq09

na magnetickej som nebol aj ked som chcel ist ale proste doktori nemali dovod aby ma tam posielali....na magnetickej som bol s chbticov este pred 3rokmi a mal som mikroposun v platnicke,zevraj je to uplne normalne a postupom casu sa to spravi....niektory liecitelia mi vraveli ze to moze byt z toho ze tam mam zaseknuty nerv v tej platnicke a ten ze potom boli az pod kolenami....lenze doktori ma s tymto tvrdenim vysmiali...ze to nema suvis....
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ja Ti poradím kúpiť v lekárni extrakt z pagaštanu konského a masírovať si nohy- pomáha pri bolestiach v podkolení, pri bolestiach žíl, svalov a kĺbov, zlepšuje krvnú cirkuláciu....
0 0
martinq09 martinq09

martinq09 je offline (nepripojený) martinq09

a po akom case by som mal zistit ze to pomaha???lebo proste teraz ked nerobim ziadny sport ma to neboli proste to ani neciiitim....ale po zatazi to zacina boliet....az kym sa to rozboli az tak,ze ani chodit nemozem.....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Bola robená densitometria?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
tu ti asi nikto nepovie presne čo ti je a ked sam nevieš tak ti tiež ťaťko poradíme. skús vyhladať iného lekára nech sa na to pozrie. čo nový lekár to nová diagnóza. a nie je lekár ako lekár mám s tým svoje skúsenosti
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

martinq09 Pozri príspevok
na magnetickej som nebol aj ked som chcel ist ale proste doktori nemali dovod aby ma tam posielali....na magnetickej som bol s chbticov este pred 3rokmi a mal som mikroposun v platnicke,zevraj je to uplne normalne a postupom casu sa to spravi....niektory liecitelia mi vraveli ze to moze byt z toho ze tam mam zaseknuty nerv v tej platnicke a ten ze potom boli az pod kolenami....lenze doktori ma s tymto tvrdenim vysmiali...ze to nema suvis....

Áno, doktori sa radi vysmievajú tomu, čo na to liečitelia....ale logicky to súvis mať môže...že tam máš zaseknutý nerv...ja mám na toto strašne ťažké srdce na lekárov...pretože namiesto toho, aby hľadali príčinu, tak nie...nemajú dôvod Ťa poslať na MR?? no podľa mňa je to skvelý dôvod...najmä keď na nič iné inými vyšetreniami neprišli...a keď sa zúfalý človek obráti na liečiteľov, tak sa mu lekári vysmejú...Zmeň lekára...a rob to dovtedy, kým sa na čosi nepríde...nič nebolí len tak bez príčiny...a aby si sa tak v mladom veku uspokojil s tým, že Ti nič nenašli a doslova sa učil s tým žiť, tak to teda nie..Držím Ti palce
0 0
martinq09 martinq09

martinq09 je offline (nepripojený) martinq09

nie nebola robená densitometria...ja som bol uz asi u 20 lekaroch a proste oni nemaju dovod ma posielat na magne.rezonanciu alebo densitometriu pretoze im sono alebo rentgen nic neukazal....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Povedz svojmu reumatologovi,že žiadaš densitometriu a pokiaľ ťa tam nechce poslať.nech to zaznačí do záznamu,ktorého kopiu chceš a že si tu densitometriu zaplatiš,lenže stojí dosť.Riskuješ,že si to naozaj budeš musieť zaplatiť a že to bude negatívne,zváž to.Ale ak začneš postupovať takto...kľudne,bez vadenia,len trvaj na svojom a ak to lekár nechce urobiť,nech to napíše do dekurzu a kopiu nech ti dá.Možno ťa prestanu brať ako decko a začnu sa Ti venovať.
0 0
Riki-riki Riki-riki

Riki-riki je offline (nepripojený) Riki-riki

Ahoj.

Teraz som našiel Tvoju tému a mňa trápi niečo podobné. Chcem sa spýtať ako si pokročil???
Ak chceš môžeme to hlbšie rozobrať. Skúsil ozaj všeličo, s lepšími aj horšími výsledkami.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Riki-riki Pozri príspevok
Ahoj.

Teraz som našiel Tvoju tému a mňa trápi niečo podobné. Chcem sa spýtať ako si pokročil???
Ak chceš môžeme to hlbšie rozobrať. Skúsil ozaj všeličo, s lepšími aj horšími výsledkami.
a máš niečo s kolenami?
0 0
Riki-riki Riki-riki

Riki-riki je offline (nepripojený) Riki-riki

Začalo sa to asi pred rokom keď mi strpli predkolenia ( tak ako keď Ti behajú mravce) asi po troch dňoch sa to na pravej nohe stratilo a naľavej sa to držalo asi 2 týždne. Nasledne som obehal všetkých dostupných doktorov a rôzne rtg a iné. Pomohlo mi že som nohy vôbec nezaťažoval a chodil som na rehabilitácie. Bolo to znesitelné. Po niekoľkých týždňoch som sa zúčastnil takej malej túry cca 2 hodiny hore a dve dole. Ešte na vrchol som vyšiel ale dole som išiel s boleťami v pod kolení a stvrdli mi lýtka a stehná. ( som bývali aktívny športovec a odpísala ma malá túra , ktorú som abslovoval aspoň 20x)
Pri takýchto stavoch mi celkm úspešne pomáha teplý kúpel, ale nie je to ono.
Po negatívnych skúsenostiach s našou medicínou som vsadil na alternatívnu.
Bol som u jedného neurológa a ten zisťuje diagnózu pomocou ele. sondy a podľa zisteného odporu jednotlivých orgánov určí diagnózu. N azáklade týchto zistení vyšlo že moje prištítne telieska , ktoré regulujú minerály a vitamíny v tele pracujú abnormálne. Medzi tým som skúsil aj iný smer a to mineralogický a toxický rozbor vlasov. Výsledok doplnil predošlú diagnozu a to takým spôsobom ža sa ukázalo že moja uraveň horčíka a calcia okrem iných prvkov bola na minimálnej úrovni. Na základe doporučenia laboratoria beriem teraz vitaminovo-minerálnu kúru. Výsledky sú zatial nie najhoršie ale stále to nie je ono. Paradoxné je že výsledky týchto vyšetrení som ukázal niektorým doktorom , ktorý sa na to pozerali ako na UFO.
0 0
sarky007 sarky007

sarky007 je offline (nepripojený) sarky007

Dobry den!

Chcel by som sa opytat ako ste pokrocili. Ja som hral na novy rok futbal a zacalo ma pichat pod kolenami.. myslel som si ze to rozbeham.. ale nerozbehal som to a ked som prisiel domov, nevedel som si ani sadnut. Na druhy den som bol rad ze lezim a som sa ani nepostavil... Zacal som si to natierat fastumgelom a pomaly to preslo, ale vzdy ked som isiel po schodoch alebo ked som sa dotkol lopty tak sa to hned vratilo. Preto som isiel k doktorke ktora ma poslala k ortopedicke a ta ma poslala na rtg. Na rtg nebolo nic vidiet, kosti boli v poriadku. Zajtra idem na odbery krvy.. a bojim sa ze to dopadne tak isto ako zakladatelovi tejto temy. Mam 15 rokov a preto sa bojim ze sa to so mnou bude vliect cely zivot. Tak vas poprosim aby ste mi napisali ako ste dopadli popripade nejako poradili.

Vopred dakujem
Sarky
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
tak presne takéto isté priznaky som mala odmalička, pri akejkoľvek aktivite ma strašne boleli kolená aj pod kolenami, doktori tiež nevedeli prísť na príčinu... vraj rýchly rast, od cca 25 už týmito bolesťami netrpím, prešlo to akosi samo, zaberal jedine fastumgel....
čo je ale najhoršie " zdedila to po mne moja 4 ročná dcéra, tiež po väčšej záťaži ju bolia kolienka"´.... a tiež sme chodili po vyšetreniach a nič nezistili....
0 0
sarky007 sarky007

sarky007 je offline (nepripojený) sarky007

16.2 idem na lyziarsky uz je zaplateny neviem co mam teraz robit.. ci sa toho vzdat albo tam ist...
0 0
martinq09 martinq09

martinq09 je offline (nepripojený) martinq09

som tu dlho nebol....odvtedy co som to pisal som bol na MR a nic tam nezistili...stale nevedia preco ma to boli...teraz som zacal hravat 4.ligu....teda skor trenovat bo je priprava a zase ma to zacalo bolet....uz mi je to jedno pred kazdym treningom ci zapasom a aj po nom si davam tabletky od bolesti asi 3nasobnu davku a ked hram to necitim...futbal je to co som od malicka robil a chcel som sa s nim zivit...ved od 16 som si nim aj zarabal...vsetky rozhodnutia mojho zivota co som spravil som spravil,aby som mohol hrat co najviac futbal....ci uz skola abo frajerky ci diskoteky a aj tak to bolo k nicomu...kazdy hovori ze zivotosprava....ostatny piju fajcia fetuju a su sportovci na najvyssej urovni....ale aspon viem ze som neni jediny...a co sa tyka tych doktorov....ja som bol u uz u doktora v cechach,ktory sa staral o rosickeho...ten nevedel tiez preco to boli...som zdravy ako rybicka ale boli ma to jak maria....
tak ja uz naozaj neviem...
0 0
martinq09 martinq09

martinq09 je offline (nepripojený) martinq09

neni problem..ja som skusil uz uplne vsetko....a vsetko je zbytocne....posli mi icq mozme to prebrat....
0 0
Viem pomôcť Viem pomôcť

Viem pomôcť je offline (nepripojený) Viem pomôcť

Podciarklo mi sice slovicko zdravotnom, ale bioptron je predsa zdravotnicky schvaleny pristroj, takze nou koment,si myslim.
0 0
martinq09 martinq09

martinq09 je offline (nepripojený) martinq09

dnes som sa dozvedel ,ze to mozu byt rastove štrbiny...
mozem mat rastove strbiny v 20-tich rokoch???
ak ano tak co s tym???
0 0
sarky007 sarky007

sarky007 je offline (nepripojený) sarky007

ak by mal niekto zaujem to preberat sukromne tak 280383769
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať